Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 27 Kwietnia 2018, 07:50

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3006 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 151  Następna strona
Sportowy Offtopic 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Sportowy Offtopic
  Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:12
nie no, trzeba raczej napisać, że wolski to spędzał czas we florencji, a nie we fiorentinie, bo tam po prostu prawie w ogóle nie grał, podobnie zresztą jak w bari. za mierzejewskim stoją trzy pełne sezony w trabzonie, pucharowiczu tureckim. mocna europejska liga, wolski nawet teraz w ekstraklasie nie potrafi utrzymać stabilnej, dobrej formy i pomimo nieprawdopodobnego kapitału jaki zdobył podczas pouczających włoskich treningów, nie jest gwiazdą naszych paździerzowych rozgrywek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:14
ergiees napisał(a):
nie zmienia to faktu, że jest porównywalny do Adriana i 6 lat młodszy, poza tym zaaklimatyzował się już jakoś w kadrze i ponoć zresztą był bardzo chwalony przez innych reprezentantów po tym co pokazywał na zgrupowaniu. Nie wejdzie nagle obcy do szatni tuż przed Mundialem, bo tak chciałby Mati Borek i Vego ze ślizgu. A co do samej zagranicznej przygody Rafała polecam ten tekst, bo pokrywa się z moją opinią:
http://weszlo.com/2017/10/19/czwartek-l ... lewski-42/

Jak obcy, jak on grał u Nawałki z połową dzisiejszej kadry? Fajnie, że Wolskiego chwali się za treningi, ja bym go kiedys chcial pochwalic za piec dobrych meczów z rzędu. Ale gdzie mu do choćby do Carlitosa? Czy Wolski zjada ligę? Nie. Gość ma gola i dwie asysty, daj spokój.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:16
Mierzej popsuje atmosferę wiadomo, Peszko zasłużenie jedzie Panie

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:24
też jestem zdziwiony, że tak marnie prezentuje się w Lechii, aczkolwiek jego okres w Wiśle spokojnie wytrzymałby porównanie do Carlitosa, bo miał tam 4 gole i 9 asyst w 14 meczach. Zresztą po prostu go lubię, przekonuje mnie piłkarsko więc będę go bronił, jakąś tam różnicę jest w stanie zrobić jak wejdzie z ławki, podobnie jak być może Mierzejewski - który jest jednak dużo starszy i już się nie rozwinie, nie ma też raczej co na niego liczyć w kontekście następnych dużych turniejów, a na Wolskiego można.
>>Vego<< napisał(a):
Jak obcy, jak on grał u Nawałki z połową dzisiejszej kadry?

w tym jednym meczu gdzie dostali w ryj od Słowacji? na pewno zdążyli się dobrze zakumplować.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:27
wezcie kurwa, znowu chcecie ogladac jak ten padaczkowiec bije rozne i wolne a nie umie przebic nad pierwszym obronca?
flaki sie wywracaly jak sie na niego patrzylo

https://www.facebook.com/StopNiuskulizacjiPolski
https://www.discogs.com/seller/bialysto ... WO/profile

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:28
Powtarzam - jedziemy do Rosji, tam mamy zrobić wynik i fajnie, że na Wolskiego można będzie kiedyś liczyć, nie wiem kiedy, ale fajnie, tylko że gramy o wynik w Rosji. Za pół roku.

Cytuj:
w tym jednym meczu gdzie dostali w ryj od Słowacji? na pewno zdążyli się dobrze zakumplować.

Ale ty uważasz, że liderzy kadrzy są w kadrze od meczu ze Słowacją i Mierzejewski z nimi wcześniej nie grał czy o co chodzi?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:31
Wolski lubię, młody, utalentowany, perspektywiczny, dwudziestosześcioletni

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:33
a ty w ogóle czytasz to co wypisujesz? napisałeś, że grał U NAWAŁKI z połową dzisiejszej kadry. U Nawałki Mierzejewski zagrał cały jeden mecz - ze Słowacją i przystojny Adam na szczęście szybko wymiksował się z tego nietrafionego pomysłu. Oczywiście, że wcześniej spotkał się w kadrze z Lewym, Kubą, Piszczkiem i Glikiem u Fornalika. Na pewno świetnie wspominają ten okres rewelacyjnej gry AM10, którą najlepiej podsumował Horry.
Raikkonen napisał(a):

Pokaż, gdzie tak napisałem. Napisałem, że na Wolskiego można ewentualnie liczyć w kontekście przyszłych turniejów - w przeciwieństwie do Adriana. Nie jest to prawdą? Chyba, że przed MŚ w Katarze będziesz prędzej optował za powołaniem mającego wtedy 36 lat Mierzejewskiego, bo zna tamtejszy klimat.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:38
Ale co ma forma Mierzejewskiego za czasów gry u Fornalika do tego co prezentuje teraz?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:38
gówniana gra mierzejewksiego za fornalika to jest tak naprawdę jedyny duży argument przeciwko niemu. ale za fornalika cała kadra grała taki piach, że nawet lewandowski był wygwizdywany i po jakimś fartownie strzelonym golu uciszał polskich kibicow. takie były czasy. skoro za nawałki grosicki wyrósł na jednego z liderów ofensywy, to może i mierzejewski dałby pozytywny bodziec z ławki. na szansę zasługuje, skoro dostaję ją wolski, dostał swego czasu starzyński etc

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:47
ergiees napisał(a):
a ty w ogóle czytasz to co wypisujesz? napisałeś, że grał U NAWAŁKI z połową dzisiejszej kadry. U Nawałki Mierzejewski zagrał cały jeden mecz - ze Słowacją i przystojny Adam na szczęście szybko wymiksował się z tego nietrafionego pomysłu. Oczywiście, że wcześniej spotkał się w kadrze z Lewym, Kubą, Piszczkiem i Glikiem u Fornalika. Na pewno świetnie wspominają ten okres rewelacyjnej gry AM10, którą najlepiej podsumował Horry.
Raikkonen napisał(a):

Pokaż, gdzie tak napisałem. Napisałem, że na Wolskiego można ewentualnie liczyć w kontekście przyszłych turniejów - w przeciwieństwie do Adriana. Nie jest to prawdą? Chyba, że przed MŚ w Katarze będziesz prędzej optował za powołaniem mającego wtedy 36 lat Mierzejewskiego, bo zna tamtejszy klimat.

Kurwa, co się tak uparłeś na mundial w Katarze? Obstawiłeś nam medal?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:52
to samo w transfery daje o mzmi a mialem pisac 20 min temu zr mzmi relog, relog wielowymiarowy kurwa mac

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:55
Vego zorientowałeś się, że palnąłeś gafę z Nawałką, to w idiotyczny sposób czepiasz się do mojej odpowiedzi do kogoś innego :lol: Cóż zapamiętam na przyszłośc, że po prostu nie ma sensu ci odpisywać.
serwus napisał(a):
gówniana gra mierzejewksiego za fornalika to jest tak naprawdę jedyny duży argument przeciwko niemu. ale za fornalika cała kadra grała taki piach, że nawet lewandowski był wygwizdywany i po jakimś fartownie strzelonym golu uciszał polskich kibicow. takie były czasy. skoro za nawałki grosicki wyrósł na jednego z liderów ofensywy, to może i mierzejewski dałby pozytywny bodziec z ławki. na szansę zasługuje, skoro dostaję ją wolski, dostał swego czasu starzyński etc

racja, po prostu dla mnie Wolski ma te przewagę, że ma chociaż 1 ważną umiejętność - potrafi grać 1 na 1, a w tej kadrze jest to taka bolączka, że za dobrego dryblera zaczął uchodzić Grosicki. Natomiast Adrian to bardziej człapak, a jego największym atutem w tej Australii są stałe fragmenty - w obliczu kadry to żaden atut, bo i tak strzelać z wolnych będzie Lewy, a dorzucać lepiej dorzuci Zielu.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 19:58
No nie wiem, czy są jedynym atutem. W 5 na 6 bramek w dzisiejszym meczu miał spory udział (z czego ta 6 była po karnym z faulu podczas zamieszania powstałego przez rzut wolny, który wykonywał ktoś inny) i żadna z nich nie padła po stałym fragmencie gry w jego wykonaniu. Pytanie jaki poziom ma ta liga i jak prezentuje się w całych meczach, bo ja raz na jakiś czas spojrzę tylko na jakieś skróty.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 20:03
chyba nikt normalny nie śledzi jego całych meczów tam, ja akurat co widziałem ze coś pokazał to zazwyczaj po stałym fragmencie gry. Jednak wydaje mi się, że i tak tempo i intensywność gry nie jest tam na tyle wysoka, by można było miarodajnie ocenić ile mógłby dać kadrze.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 20:04
ergiees napisał(a):
Vego zorientowałeś się, że palnąłeś gafę z Nawałką, to w idiotyczny sposób czepiasz się do mojej odpowiedzi do kogoś innego :lol: Cóż zapamiętam na przyszłośc, że po prostu nie ma sensu ci odpisywać.
serwus napisał(a):

racja, po prostu dla mnie Wolski ma te przewagę, że ma chociaż 1 ważną umiejętność - potrafi grać 1 na 1, a w tej kadrze jest to taka bolączka, że za dobrego dryblera zaczął uchodzić Grosicki. Natomiast Adrian to bardziej człapak, a jego największym atutem w tej Australii są stałe fragmenty - w obliczu kadry to żaden atut, bo i tak strzelać z wolnych będzie Lewy, a dorzucać lepiej dorzuci Zielu.

Jaką gafę z Nawałką? Odpowiedz proszę, bo to mnie ciekawi.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 20:08
nie mam zbytnio ochoty trzeci raz na tej stronie pisać tego samego

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 20:22
ergiees napisał(a):
Jednak wydaje mi się, że i tak tempo i intensywność gry nie jest tam na tyle wysoka, by można było miarodajnie ocenić ile mógłby dać kadrze.

a jak oceniasz intensywność i tempo w ekstraklasie, gdzie wolskiego trudno nawet określić mianem wyróżniającego się zawodnika w tym sezonie? ja tam nie będę zgrywał eksperta od lig arabskich czy australijskich, ale też, biorąc pod uwagę poziom naszych rozgrywek, raczej z pokorą bym do tematu podchodził, niż od razu w czambuł wszystkie pozaeuropejskie rozgrywki wrzucał do worka pod tytułem "amatorzy"

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 20:46
wiadomo ekstraklapa jest jaka jest ale jednak często zawodnicy z niej odchodzą do przyzwoitych lig europejskich i się w nich odnajdują. Wydaje mi się, że Australia w porównaniu z PL pod tym względem wypada blado, no i warto również przypomnieć, że do tej samej Australii z łatką gwiazdy sprowadzony został Marcin Budziński.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 30 Grudnia 2017, 20:51
marcin budziński kręcił w ekstraklasie lepsze cyferki niż rafał wolski kiedykolwiek :D

a co do zawodników odchodzących do przyzwoitych lig europejskich i odnajdujących się tam - wypisz wymaluj adrian mierzejewski, rafał wolski akurat na zupełnie przeciwnym biegunie

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3006 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 151  Następna strona