Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 13:19

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105  Następna strona
Skoki narciarskie 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Skoki narciarskie
  Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 16:55
Cytuj:
Racjonalnie patrząc do Stoch mimo wszystko osiągnął chyba większe sukcesy

no to dajesz ziomek wymieniaj te większe sukcesy oprócz tego, że Stoch był w dwóch konkursach 2 razy pierwszy, a Małysz analogicznie był wtedy 2 razy drugi

Cytuj:
Adaś nie ma żadnego złota IO ale jak dla mnie jest i będzie zawsze większą legendą. Ale dla Kamila również ogromny szacun.

Tak, Złoto Olimpijskie ma też Lars Bystol

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 17:30
Sądzę że oni sami byliby ostatni do takich przepychanek kto jest lepszy.
Kamil to wielki mistrz, Adaś to legenda w którego przypadku dochodzi, jak to ujął kiedyś Szaranowicz, niezwykle zjawisko socjologiczne. Osoby młodsze niepamiętające Małyszomanii mogą i maja prawo mówić że Kamil>Adam. Dla mnie zawsze Małysz będzie ulubionym Polakiem dzięki któremu moje dzieciństwo było fajniejsze :)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 17:43
taka jest prawda, kamil jest bardziej kompletnym skoczkiem, chociaż uważam że i tak minimalnie, może jak dobije do tych np 75 miejsc na podium w historii to już inaczej będzie się to odbierać, jeszcze niech poskacze, ale boom na malysza a na stocha adekwatny do ich sukcesow i tak jest nieporownywalny i na ten moment malysz>stoch wciąż ciutke.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 17:55
Dokładnie, teraz mimo że Kamil wygrywa to jakoś mnie to nie rusza i mało obchodzi. Na skoki Małysza sie czekało. Porównania nie maja za bardzo sensu jak w innych sportach, ale akurat ten o igrzyskach chyba najgłupszy jaki moze byc. Trafić z forma raz na cztery lata. To jakby napisać Amman>Małysz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 18:04
zimsky napisał(a):
Kamil to wielki mistrz, Adaś to legenda w którego przypadku dochodzi, jak to ujął kiedyś Szaranowicz, niezwykle zjawisko socjologiczne. Osoby młodsze niepamiętające Małyszomanii mogą i maja prawo mówić że Kamil>Adam. Dla mnie zawsze Małysz będzie ulubionym Polakiem dzięki któremu moje dzieciństwo było fajniejsze :)

W takim razie Kamil to mistrz, a Małysz to 3x bardziej utytułowany mistrz + legenda + fenomen socjologiczny

Cytuj:
taka jest prawda, kamil jest bardziej kompletnym skoczkiem

dlaczego?

Cytuj:
na ten moment malysz>stoch wciąż ciutke.

4 krysztalowe kule vs 1 krysztalowa kula
6 medali imś (4 złote) vs 1 medal imś (1 złoty)
4 medale imo (0 złotych) vs 2 medale imo (2 złote)

to jest ciutka? xD przecież to jest kurwa knockout
zrozumcie błagam, że Stoch to jest poziom Ammana, a nie topu wszech czasów jak Adam Małysz

nie piszę o T4S, czy innym RawAir, bo to wchodzi w skład PŚ. Nawet jakbym napisał to niewiele by zmieniło

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 18:11 przez soulkast, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 18:09
Swoją drogą jak myślicie czym jest spowodowany fakt, że Stoch, który odnosi mega sukcesy nie powoduje takiego czegoś jak Małysz? Niektórzy mówią, inne czasy. Ale co dokładnie? Małysz nawet jak nie wygrywał i był w dołku przyciągał masę ludzi. W przypadku historycznego wyczynu Stocha na prestiżowym TCS nie ma aż takiego szumu.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 18:14
Gdyby nie Małysz to nie byłoby Stocha. Małysz dłużej był w top formie i nie miał takich warunków do treningu i rozwoju jak Stoch, przynajmniej na początku. Ale dla Kamila też oczywiście szacun, oby do igrzysk formę przetrzymał.

fizyk - Bo to już było + wtedy była posucha w innych sportach, ale z drugiej strony Stoch właśnie wygrał sportowca roku, a konkurował z Lewandowskim, co btw jest chore - szacun dla Kamila, ale Lewy to trochę inna skala talentu, w piłkę grają wszyscy a na nartach skacze 1000 osób na świecie.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 18:14
takie spostrzeżenia
- nie było sukcesów piłkarzy
- nie było roberta lewandowskiego, kubota, radwańskiej, gortata, kwiatkowskiego i borussi dortmund - nie było nas w poważnych sportach
- mityczna rywalizacja z odwiecznym wrogiem - niemcami
- małysz miał momenty, że nie wygrywał, tylko wręcz rozpierdalał konkurentów
- byliśmy dużo większym zaściankiem niż teraz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 20:43
Poczekajmy aż Stoch skończy karierę, bo jak się z tego zrobią 4 złota IO i brąz w drużynie oraz 3KK i jakieś medale na MŚ, to wtedy będzie co porównywać.

ragus napisał(a):
Zresztą imo od Busquetsa lepszy technicznie to nawet jest byle Bonaventura, lub Arteta, o takim Ramseyu nie wspominając.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 21:04
Tak jak kolega wyżej póki co nie ma co porównywać, dopiero po zakończeniu kariery Stocha. Wielki szacunek dla Kamila, ale póki co do Małysza jeszcze brakuje. Zgadzam się w pełni z argumentami soulkasta.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 22:29
Adaś zdobył nie tylko 4 kryształowe kule, ale 3 pod rząd, jako jedyny, to jest wyczyn :bowdown: . Ilu było takich co wygrywali w jednym sezonie, a później cieniowali.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Stycznia 2018, 23:52
soulkast napisał(a):
Cytuj:
Racjonalnie patrząc do Stoch mimo wszystko osiągnął chyba większe sukcesy

no to dajesz ziomek wymieniaj te większe sukcesy oprócz tego, że Stoch był w dwóch konkursach 2 razy pierwszy, a Małysz analogicznie był wtedy 2 razy drugi

Cytuj:
Adaś nie ma żadnego złota IO ale jak dla mnie jest i będzie zawsze większą legendą. Ale dla Kamila również ogromny szacun.

Tak, Złoto Olimpijskie ma też Lars Bystol

Ale ja wcale nie mam zamiaru się z Tobą kłocić, bo zacytowałeś tylko część mojego posta, a w dalszej części napisałem że dla mnie i tak Małysz > Stoch

I zgadzam się z poprzednikami, że Małysz to niesamowity fenomen socjologiczny, nawet mój ojciec uronił łzę jak Adaś oddawał ostatni skok w karierze w Planicy, co doskonale oddaje fakt że Małysz był jedynym jasnym płomykiem pośród ciemnej dupy w jakiej znajdował się polski sport wtedy. I sentyment oczywiście milion razy mocniejszy dla Adama niż Stocha, ale mimo wszystko temu drugiemu trzeba przyznać że też wiele osiągnął, tylko ludzie już nie mają takiego parcia na jaranie się skokami jak w 2000, wtedy Małysz mógłby nawet startować w wyborach prezydenckich i na pewno miałby spore szanse na wygraną

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 9 Stycznia 2018, 00:11
a jeździł ktoś z was na skoki przed małyszomanią? ja pamiętam jakie to było piękne jak wbijamy se na wielką krokiew z ojcem
(zajawkowicz skoków od kiedy pamiętam) a tam może z tysiąc osób, wszędzie se można było pochodzić, przy kolejce gdzie skoczkowie wyjeżdżali na górę można było sobie autografy pozbierać i zrobić zdjęcie kazuyoshiemu funakiemu :D eleganckie to było a później coraz więcej amatorów tego sportu się znalazło i nagle kurwa nie ma jak się ruszyć na trybunach.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 9 Stycznia 2018, 00:35
ja nie jeździłem ale oglądałem i się zajarałem Primożem Peterką :D nie pamiętam już ale wydaje mi się, że TVP tak hojnie nie pokazywało skoków bo korzystałem z okazji i oglądałem albo na czeskiej telewizji albo u wujka na niemieckich kanałach :D

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 9 Stycznia 2018, 09:23
No i kto nie nucił SKACZ, SKACZ JAK ADAM MAŁYSZ w podstawówce, urządzając zawody skoku z piątego schodka, zaznaczając odległość butem :D

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 9 Stycznia 2018, 10:35
karmelowy napisał(a):
Ale ja wcale nie mam zamiaru się z Tobą kłocić, bo zacytowałeś tylko część mojego posta, a w dalszej części napisałem że dla mnie i tak Małysz > Stoch
No ale ja się tylko odniosłem do zacytowanej części posta. Bardzo proszę napisz mi jakie to większe sukcesy ma Stoch.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 9 Stycznia 2018, 10:52
zimsky napisał(a):

Skale małyszomanii może oddać fakt, że za najlepszych lat Małysza to ja miałem ze 4 lata, a dopiero przy osiągnięciu dorosłości dotarło do mnie, że skoki narciarskie to zaściankowy sport i kółko masturbacyjne kilku europejskich krajów + Japonii, wcześniej byłem święcie przekonany, że Mityczny Adaś to cały świat rozpierdalał na miękko xD

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 9 Stycznia 2018, 11:03
Nie wiem na chuj wy się tu produkujecie
Adam Małysz wygrywał z legendami tego sportu i najbardziej utalentowanymi zawodnikami w tej dziedzinie ever.
Kamil Stoch wygrywał z sezonowcami dlatego ciezko to porównać i do tego,

Skoki nas integrowały, a dzisiaj dzieciaki nie wiedza co to deluxe ski jump.
Tu nie chodzi o to, że kiedyś to było... Po prostu króla się nie porównuje z mistrzami, bo może mistrz czy uczeń opanować dziedzinę lepiej to zawsze będzie to cześć naśladownictwa i pionierzy zawsze będą mieć większy szacunek i nie rozumiem Wgl tych porównań gdyż Adam to Adam i nawet jak Stoch wygra więcej to nie wiele to zmieni.
Nie wiem na chuj to pisze zaraz przyjdzie ktoś i bd pierdolil ze Stoch bo Costam, to tylko skoki. Dorośnijcie

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 9 Stycznia 2018, 15:07
Jachcik napisał(a):
No i kto nie nucił SKACZ, SKACZ JAK ADAM MAŁYSZ w podstawówce, urządzając zawody skoku z piątego schodka, zaznaczając odległość butem :D

wiadomo :bowdown:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: Wtorek, 9 Stycznia 2018, 19:11
andzejgolot napisał(a):
Nie wiem na chuj wy się tu produkujecie
Adam Małysz wygrywał z legendami tego sportu i najbardziej utalentowanymi zawodnikami w tej dziedzinie ever.
Kamil Stoch wygrywał z sezonowcami dlatego ciezko to porównać i do tego,

No Kamilek se co tydzień rozpierdala triumfatora największej ilości zawodów w historii Schliriego Schlierenzauera, a Adaś przegrywał z legendarnym Hannawaldem z 18. wygranymi.

Mityczne mity psychoanalityk.

ragus napisał(a):
Zresztą imo od Busquetsa lepszy technicznie to nawet jest byle Bonaventura, lub Arteta, o takim Ramseyu nie wspominając.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2082 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105  Następna strona