Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 17 Grudnia 2017, 20:35

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191  Następna strona
NBA 2013/2014 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: NBA 2013/2014
  Wysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2014, 10:26
Psia mać, zasnąłem na początku trzeciej kwarty i nie widziałem jak SAS wygrywają :((

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2014, 13:44
Brawa dla Spurs

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2014, 15:55
Wzruszająco. Wygrała koszykówka. Ależ zrobili mi humor.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2014, 16:18
Grabiszczy :lol: :lol: Autentycznie jesteś najgorszym adminem na forum, rozdający warny według swojego widzimisię i sympatii. Chociaż głupotą warna z poprzedniego roku i tak nie pobiłeś, więc jest jakiś postęp. Czekam na trzeciego.

Brawo dla Spurs. Co by nie mówić zasłużyli na to mistrzostwo jak nikt, a to co grali w tych finałach to jakaś pieprzona poezja. Timmy jesteś wielki.

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2014, 17:39
Co tu dużo gadać, Spurs zagrali pięknie. Sam Lebron nie miał opcji ich zatrzymać, przy 4 meczu już zwątpiłem w Heat. I tak pozostało do końca.

To łódzka ziemia i łódzki styl życia /
Czyli upadły przemysł i przewóz po kryzysach...

Warny spłacę paypassem, a resztę mam w kutasie /
Możesz nie zrozumieć za co go dostałeś kiedy tracę zasięg...

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2014, 20:20
Moje pierwsze skojarzenie ze Spurs to rok 99' jak mając 8 lat czytałem scoreboardy Magic Basketballu żeby być na bieżąco i ogarniać kto jest kim w dużej lidze. Od fazy hejtowania na siermiężną koszykówke Ostróg doszedłem do poziomu ogromnego podziwu dla tej drużyny. Świetne finały i mega pozytywne zakończenie.

P.S Battier skończył kariere, a Birdman wejdzie na rynek wolnych agentów.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2014, 20:47
Jestem ciekaw kogo Heat ściągną w lato, albo zmienią diametralnie taktyke i wezmą jakiegoś centra, albo dalej jadą na upartego ze small-ballem. Do tego potrzebni im bedą strzelcy. Battiera już nie ma, Ray raczej też odejdzie.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2014, 20:56
Ciekawe czy to był ostatni sezon Jesusa, a Battier dobrą podjał decyzję IMO, grał totalną żenadę.

Oden też chyba free agent będzie (lol), a pothead Beasley?

może tam bede zarobiony

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2014, 21:21
Piękna była ta ceremonia po zwycięstwie, od przemówienia Holta do (chyba) ostatniego Manu. Dwa razy sobie obejrzałem nawet. Klasa.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW
admin

Wysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2014, 10:02
BlackTT napisał(a):
Grabiszczy :lol: :lol: Autentycznie jesteś najgorszym adminem na forum, rozdający warny według swojego widzimisię i sympatii. Chociaż głupotą warna z poprzedniego roku i tak nie pobiłeś, więc jest jakiś postęp. Czekam na trzeciego.

Jednego warna dostałeś za ubliżanie innemu użytkownikowi, on też zresztą dostał ostrzeżenie za to samo. Już nie wspomnę o wywaleniu przez Was wątku i konieczności kasowania Waszych postów.

Drugiego warna dostałeś za używanie wulgarnej terminologii w temacie o NBA - czego wyraźnie sobie nie życzę i o co wyraźnie poprosiłem w jednym z wcześniejszych postów, który na pewno czytałeś. Mało tego - wyrwałeś za dokładnie to samo ostrzeżenie w ubiegłym roku. Albo już zapomniałeś o tym, albo jesteś tak ograniczony intelektualnie, że nie uczysz się na własnych błędach.

Jeśli się postarasz, na pewno wyrwiesz trzeci warn. Uporczywie łamiesz regulamin, a potem płaczesz. Zachęcam serdecznie.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Banned
  Wysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2014, 12:15
Spurs wygrali, fajnie. Mam nadzieję, że przepadną i w przyszłym sezonie nie wejdą do PO. Jadę trochę na krawędzi, ale mam nadzieję, że życzyć źle wybranej drużynie jeszcze można w ramach zemsty za porażkę swego ulubieńca.

e: oj, ktoś tu sobie grabi...

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2014, 14:22
Cytuj:
Moje pierwsze skojarzenie ze Spurs to rok 99' jak mając 8 lat czytałem scoreboardy Magic Basketballu

Taaa i okładka z Timmem trzymającym puchar, zresztą on dalej wygląda jakby byl 99' :D. Czas mu nie straszny. Aż sobie dzisiaj poczytam ten numer.

Cytuj:
Piękna była ta ceremonia po zwycięstwie, od przemówienia Holta do (chyba) ostatniego Manu. Dwa razy sobie obejrzałem nawet. Klasa.

O to, to! Podobne wrażenia miałem kiedy to oglądałem. Ogólnie sama końcówka meczu, ta radość, te wyrazy mordy staruszków, świetny moment zaraz po gwizdku. Dawno tak zwyczajnie się nie wzruszyłem po zdobyciu przez kogoś mistrzostwa w ostatnich latach. Ładny puenta 3 dekad przez graczy Spurs, szczególnie przez Popa i Duncana, jeszcze raz, czapki z głów.

Lebron może powiedzieć tylko, że coś tam grał w tej serii, coś konsekwentnego, coś czego zabrakło całej drużynie. Gdzie się podziała obrona Miami w tych finałach? W szoku byłem, w sumie dalej jestem. Dallas też ich opykali kiedy piłka ruszała się szybciej od pomysłów SPO, ale rok później Miami odrobili lekcję i pokonali ich własą bronią. W tym roku? No cóż, nie zawsze każdy z nas odrabiał codziennie pracę domową po szkole hehe.

Spurs, jedno słowo mi przychodzi na myśl jako kompletne podsumowanie tych finałów - DYSCYPLINA. Nikt, nawet Chicago w latach 90'tych, nie opierał swojej gry w takiej mierze na dyscyplinie i drużynowości, dla mnie ten finał to moment historyczny, będziemy o tym opowiadali jeszcze za 30 lat. Niech leje się szampan, Pop profesorze, pij i nie udzielaj wywiadów, Ty to jesteś gościu.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2014, 15:09
Grabiszczy napisał(a):
Drugiego warna dostałeś za używanie wulgarnej terminologii w temacie o NBA - czego wyraźnie sobie nie życzę i o co wyraźnie poprosiłem w jednym z wcześniejszych postów, który na pewno czytałeś. Mało tego - wyrwałeś za dokładnie to samo ostrzeżenie w ubiegłym roku. Albo już zapomniałeś o tym, albo jesteś tak ograniczony intelektualnie, że nie uczysz się na własnych błędach.

Dziwne, że używana wulgarna terminologia tutaj była na porządku dziennym, stosowana przez cały sezon zarówno przeze mnie jak i przez resztę użytkowników. Wtedy Strażnika Teksasu z problemami kondycyjnymi tutaj jakoś nie było, zero reakcji, upominania, ostrzeżeń. Gdy przez całe playoffy przelewała się fala nazywania różnych graczy pizdami również jakoś nie reagowałeś. Nagle sobie przypominasz, że coś jest nie tak :lol: Rok temu sytuacja była o tyle zabawna, że przez kilka stron przewijały się posty nazywające Bosha pizdą i pojazdów po paru innych graczach Heat, a ty dojebałeś się oczywiście tylko do mojego postu o Ginoblim. Przypominam, że po G1 napisałem "jebane San Antonio" masz powód do 3 warna. Bez odbioru.

O co chodzi z tym Riversem? Został awansowany na stanowisko prezydenta do spraw koszykarskich operacji i czy to oznacza, że nie będzie już trenerem Clippers? Bo gdzieś mi się obiło o uszy, że szukają nowego coacha.

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2014, 20:03
Internety apdejtujo o Darku Róży:

"D-Rose will reportedly be at full strength when next season rolls around"

Will see.

może tam bede zarobiony

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2014, 20:32
od kilku dni gra na pełnym kontakcie 5 na 5, pożyjemy-zobaczymy, ale jestem dobrej myśli.

etyke pracy ma nienaganną, bo oprócz rekonwalescencji poprawił rzut i dodał troche masy

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Czerwca 2014, 08:23
BlackTT napisał(a):
O co chodzi z tym Riversem? Został awansowany na stanowisko prezydenta do spraw koszykarskich operacji i czy to oznacza, że nie będzie już trenerem Clippers? Bo gdzieś mi się obiło o uszy, że szukają nowego coacha.

być może będzie łączył obie funkcje jak SvG w Pistons bo wątpię żeby zdecydowano się na taki ruch po mimo wszystko, udanym sezonie

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Czerwca 2014, 13:21
Rivers poprostu dostał dodatkową funkcje w klubie, trenerem będzie nadal

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Czerwca 2014, 16:09
Timmy i Manu prawdopodobnie na kolejny sezon :joint:

ten pierwszy gotów do obniżenia zarobków, żeby zaoszczędzić pieniążki na kontrakty Millsa i Diawa

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: środa, 18 Czerwca 2014, 16:16
Manu na pewno zostaje na kolejny. BIG 3 również zapewne zostanie w Miami + Kyle Lowry jest zainteresowany dołączeniem do Heat. Embiid raczej na stówę idzie z jedynką w drafcie.

Co do Riversa to rzeczywiście mój błąd, nie doczytałem, że proponowali Frankowi posadę ASYSTENTA trenera ;)

^ Po co Spurs mają tak bardzo szukać oszczędności na kontraktach skoro mają full kasy do wydania w tym off season i mówi się, że jeszcze ktoś ciekawy do nich trafi tego lata?

Powrót do góry
moderator

Wysłano: środa, 18 Czerwca 2014, 16:29
big 3 w Heat to już tylko z nazwy big 3... kolana Wade'a mają 58 lat, a paradoksalnie w następnym sezonie mogą dobić 70 biorąc pod uwagę, że facet był cały sezon oszczędzany na finał, w którym się ośmieszył nie jest dobrze. Lowry to dość abstrakcyjny pomysł, ale ciekawy, niewątpliwie

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191  Następna strona