Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 19 Lutego 2020, 13:44

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 567  Następna strona
Reprezentacja Polski vel. Banda chuja 

Nowy selekcjoner pan Jerzy
Jestem na tak 16%  16%  [ 16 ]
Jestem na nie 84%  84%  [ 86 ]
Liczba głosów : 102

Reprezentacja Polski vel. Banda chuja 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Reprezentacja Polski
  Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 00:16
Nie wiem jak można było zjebać najlepszą kadrę od x lat, jest to wina tylko i wyłącznie sztabu na czele ze Smudą, brak słów.
Kadrę powinien prowadzić Polak, do tego wyjebać farbowanych lisów i rozjebać cały pzpn. Mam nadzieję że choć taki pozytyw tej klęski będzie.
Nie mamy za dużego wyboru co do selekcjonera, dla nieświadomych - Nowak nie skończył pracy w Philadelphi tylko został dyscyplinarnie WYPIERDOLONY za beznadziejne wyniki, moim faworytem jest Skorża, uważam, że nadaje się na selekcjonera bardziej niż na trenera klubowego.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 00:21
H7 napisał(a):
Paulie napisał(a):
Marcelo Lippi!

Lippi ma ciepły kontrakcik na paręnaście milionów euro rocznie w Chinach. :wink:

Wiem, wiem... : - (

JESTEŚ KURWĄ, ZDECHNIESZ KURWĄ, KURWA, KURWO

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 00:30
Świerszczu napisał(a):
sweter napisał(a):
A co do Boruca, to przy całej sympatii dla niego, on ma już ponad 30 lat... A biorąc pod uwagę nasze bogactwo na tej pozycji, nie miałoby to kompletnie sensu.

van der Sar,Lehmann,Kahn,Smeichel,Buffon kojarzysz czy wymieniać dalej?

Szczęsny, Tytoń, Fabiański, Sandomierski... kojarzysz?

Jaki jest sens inwestować w 32-letniego gościa (którego forma w perspektywie 4 lat to spora niewiadoma) na najlepiej obsadzonej pozycji w reprezentacji Polski? No nie wiem, może niepotrzebnie go tak definitywnie przekreślam, ale ja w tej sytuacji nie widzę większego sensu :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 00:34
Wśród Polaków nie widzę nikogo, kto nadawałby się na nowego selekcjonera. Nasi trenerzy nie mają doświadczenia z zachodu, z pucharów, z piłki na wysokim poziomie. Sukcesy odnoszone w naszej marnej Ekstraklasie nie są żadnym wyznacznikiem.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 00:48
Spoiler:

No i fajnie wymieniłeś paru bramkarzy,a teraz postaw ich w zestawieniu z Borucem i powiedz który ma największą charyzmę? W żaden sposób nie hejtuje naszych obecnych bramkarzy,ale historia nie raz pokazała że golkiperzy najlepsze lata mają im bliżej do końca kariery,a więc czemu tak nie miałoby być z Borucem który pokazywał już lata temu że jest świetny w tym co robi? Moim zdaniem Artur zasługuję przynajmniej na szansę w tych eliminacjach.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 01:12
Cytuj:
No i fajnie wymieniłeś paru bramkarzy,a teraz postaw ich w zestawieniu z Borucem i powiedz który ma największą charyzmę? W żaden sposób nie hejtuje naszych obecnych bramkarzy,ale historia nie raz pokazała że golkiperzy najlepsze lata mają im bliżej do końca kariery,a więc czemu tak nie miałoby być z Borucem który pokazywał już lata temu że jest świetny w tym co robi? Moim zdaniem Artur zasługuję przynajmniej na szansę w tych eliminacjach.

1) nie ma pomiędzy nimi wielkich różnic w umiejętnościach;
2) jak wcześniej pisałem, lubię zawodników typu Wasyl czy Boruc, ale Szczęsnemu i Tytoniowi (z Fabiańskim inna historia) nie można zarzucić braku pewności siebie, to nie są szczawiki, które trzeba do wielkiego futbolu wprowadzać i czuwać nad każdym elementem ich gry, żeby nie popełnili przypadkiem błędu (choć te zdarzają się wszystkim). Także charyzma Boruca nie jest jakimś wielkim plusem w kontekście tego, co bramkarz powinien dać reprezentacji.
3) wobec powyższych moim zdaniem lepiej te minuty dać młodszym, chociaż...
to też zależy od tego kto i jak będzie chciał tę kadrę w eliminacjach poprowadzić :D

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 08:28
Ronaldo napisał(a):
Nie wiem jak można było zjebać najlepszą kadrę od x lat, jest to wina tylko i wyłącznie sztabu na czele ze Smudą, brak słów.
Kadrę powinien prowadzić Polak, do tego wyjebać farbowanych lisów i rozjebać cały pzpn. Mam nadzieję że choć taki pozytyw tej klęski będzie.
Nie mamy za dużego wyboru co do selekcjonera, dla nieświadomych - Nowak nie skończył pracy w Philadelphi tylko został dyscyplinarnie WYPIERDOLONY za beznadziejne wyniki, moim faworytem jest Skorża, uważam, że nadaje się na selekcjonera bardziej niż na trenera klubowego.

Ale wcześniej trochę osiągnął i z DC United, i z olimpijską reprezentacją.

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 08:29
murawskiego dajmy na selekcjonera ale z zapisem w kontrakcie, że nie może być grającym trenerem

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 10:15
.....

Ostatnio edytowano Wtorek, 11 Czerwca 2019, 14:22 przez Sidd aka AlbatrBoss, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 10:18
komentarz Janka Tomaszewskiego, trafny, jak zawsze, chociaż myślałem, ze będzie mocniej panczami nakurwiać

http://euro2012.dziennik.pl/bialo-czerw ... z-lzy.html

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 10:53
murawski ma zostac, byc kapitanem i grac na kazdej pozycji

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 11:28
Beka, jeśli naszym trenejro zostanie Skorża, wtedy najwyższy czas się pakować.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 11:31
gary_neville napisał(a):
Baunsowic napisał(a):
To co kto nowym selekcjonerem?

Skorża, Nowak, a może Fornalik albo Rumak?

Lenczyk

chujowe prowo

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 11:40
taktyka Polski na eliminacje
Spoiler:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 13:42
Chciałbym żeby Dyzme zastąpił Piotr Nowak, ale boje się, że następnym trenerem będzie Skorża i znowu jebnięta taktyka defensywna przez całe eliminacje.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 14:16
mógłby ktoś przybliżyć sylwetkę Nowaka i jego osiągnięcia w MLS?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 14:18
Nie wierzę, jak można było nie wyjść z takiej słabej grupy. I jak można było wyjść na Czechów trójką defensywnych pomocników? Nie wiem, kto ich przygotowywał fizycznie, ale powinien zmienić zawód, Smuda też powinien zmienić zawód i zająć się tym swoim ogródkiem, bo się tak zagubił, że chyba sam już nie wiedział co robi. Niesprawdzona taktyka, dziwnie podobierani piłkarze, najpierw bez zmian, później dużo zmian, ale niektóre dziwne, brak jakiegoś konkretnego pomysłu na grę. Murawskiego nie chcę już nigdy więcej widzieć w kadrze, jest beznadziejny, żenujący, wku*wiający i gra jak jakiś sabotażysta, może mu Franek podziękować za tę brameczkę dla Czechów. Jeszcze tłumaczy, że Polanski zszedł bo miał kartkę. Murawski nie miał niby? Następny gwiazdor - Piszczek. Zagrał tak tragiczne mecze na tym Euro, że brak słów. W obronie był objeżdżany i co rusz spóźniony, w ataku w zasadzie nieprzydatny. Lewandowski wczoraj przeczłapał mecz, Kuba też zagrał średnio. Obraniak po niezłym początku wrócił do swojej "normalnej" postawy, czyli wyglądał jakby robił łaskę, że w ogóle gra i że tam jest. Boenisch to jest w ogóle dla mnie piłkarz-zagadka, przecież on wygląda, jakby mu piłka przeszkadzała, tak niezdarnego, chaotycznego zawodnika to dawno nie widziałam.

Wyszło przywiązanie Smudy do nazwisk i dawania miejsca niezależnie od formy - Boenisch, Murawski, Obraniak - czemu oni grali skoro byli beznadziejni? (chociaz poczatek wczoraj Obraniak miał niezły, no ale tylko początek). I teraz można się tylko zastanowić, czy gdybyśmy mieli Żewłakowa na środku obrony to nie lepiej by było, gdyby stworzył on duet z Perquisem, a Piszczek w tej formie usiadł na ławce i dać tam Wasyla? Nieobecności Boruca piłkarsko się odczuć nie dało, bo do Tytonia nie można mieć zarzutów, ale kto wie, czy razem z Żewłakowem nie ogarnęliby tej szatni w przerwie? Najśmieszniejsze jest to, że wyglądało na to, że jednyn z zawodników którym naprawdę wczoraj zależało i zrobili wszystko co mogli był Perquis. Zobaczymy czy będzie otrzymywał jeszcze powołania i jak tak to czy będzie je przyjmował.

Mam nadzieję, że nowy selekcjoner będzie patrzył na formę piłkarzy a nie kierował się prywatnymi sympatiami i że jakoś to ogarnie, bo część piłkarzy to całkiem sensowna grupa, tylko trzeba ich poustawiać i przede wszystkim mieć pomysł na tę kadrę, a Smuda go niestety nie miał. Aha, no i pozostaje się modlić, że nagle znajdziemy jakiegoś rozgrywającego z MÓZGIEM, bo w tej chwili niestety takiego za bardzo nie mamy. No i że urodzi się jakiś lewy obrońca, przy którym nie będzie trzeba drżeć jak tylko piłka leci w jego stronę.
No i oczywiście mam nadzieję, że prezio Lato pożegna się ze swoim stołkiem i jakiś rozgarnięty człowiek, który nie "uczył się" zarządzaniem piłką w czasach, kiedy mecz kupowało się za skrzynkę wódki przejmie jego stanowisko. Nie chcę już widzieć tych starych dziadów, którzy żyją legendą Tomaszewskiego i Wembley.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 14:33
Moim zdaniem wyszedł nam bokiem mecz z Rosją (Ruskom chyba też, choć nie widziałem meczu, to ciężko się wypowiadać). Wypompowaliśmy się na tamtym meczu i sił starczyło na pierwszą połowę. Zwłaszcza w środku pola to było okrutnie widać. Nie ma co się znęcać na Murasiem. Bo jak od typa z brzuszkiem można wymagać, żeby zagrał w gazie 3 mecze w 8 dni. Nie dość, że piłkarsko bez formy to jeszcze mu prąd wyłączyło na początku meczu.

Obraniak to dla mnie mega niedoceniony typ. Zwłaszcza z Rosją non stop pod grą. Mrówczą robotę tam wykonywał, cały czas szukał gry. A z Czechami zeszło z niego powietrze. Tak naprawdę wyszło znowu brak przygotowania kondycyjnego naszych piłkarzy, połączony z tym, że nie ma często dla nich alternatywy. Przy takiej dyspozycji fizycznej i tego ile kosztowały mecze z Rosją i Grecją piłkarzy środka pola, aż krzyczało o jakąś rotację. I o ile za Obraniaka można było zaryzykować i puścić Wolskiego czy Mierzejewskiego, to przy ustawieniu z 3 defensywnymi pomocnikami zostaje nam na ławce Matuszczyk.... Wpuszczanie Grosika, gdy nie ma Polańskiego, a Obraniak oddycha rękawami też mija się z celem, bo kto ma mu podać na skrzydło? Dudka? Przecież Darek jest tylko od przeszkadzania przeciwnikowi, ale do rozgrywania się nie nadaje.

Small myślę, że lewego obrońce mamy. Boenisch naprawdę jak na typ, który przez półtora roku nie grał w piłkę grał spoko. Jeżeli znajdzie klub, w którym będzie grał, to myślę, że spoko.
A Piszczek grał tak jak mu koledzy pozwalają. Wymaganie od niego, żeby szarpał do przodu jest naiwne. W kadrze nie ma za plecami Hummelsa i Subotica, albo mega dobrych defensywnych pomocników, którzy go zaasekurują. Choć i tak zawiódł.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 14:39
ojrzyńskiego na trenera ;d

a co do wczorajszej wtopy - jest mi po prostu najnormalniej smutno. paru znajomkow płakało po meczu, nie tak miało być.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
  Wysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2012, 14:43
Cytuj:
Zdzisław Kręcina
Dzwoni Grzesiek od rana pyta czy bym sie podjal prowadzenia kadry. Co robic?
No to już niedługo Boruc i Żewłakow wracają do kadry, Peszko zostaje mianowany kapitanem, a Wojtek Kowalczyk asystentem. :lol:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 567  Następna strona