Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 24 Stycznia 2020, 14:20

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 567  Następna strona
Reprezentacja Polski vel. Banda chuja 

Nowy selekcjoner pan Jerzy
Jestem na tak 16%  16%  [ 16 ]
Jestem na nie 84%  84%  [ 86 ]
Liczba głosów : 102

Reprezentacja Polski vel. Banda chuja 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Niemcy zajebią Boenischa
  Wysłano: Wtorek, 10 Listopada 2009, 19:59
Kurwa te akcje z szastaniem obywatelstwami to już śmiech

Niech PZPN zorganizuje casting w stylu "Szukamy piłkarzy do kadry"

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Listopada 2009, 20:51
jakie szastanie obywatelstwami. przecież ani boenisch ani obraniak nie dostali obywatelstwa. oni je mieli od urodzenia. wymagaly one tylko potwierdzenia. boenisch zreszta urodził sie w Polsce.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 13:11
http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,Smu ... omosc.html

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 13:19
mówił też o tym, że bardziej jego rodzice byli zwolennikami niż on.. generalnie nic nie rozwiał, bo może i boenisch mu obiecał, ale powołanie do werderu pójdzie dopiero koło marca, na mecz z bułgarią, jak mu niemcy, właściciel czy coś nakręcą, że będzie mógł tam grać, to pewnie 'zmieni zdanie'. szkoda by było, ale ja bym jeszcze nie przyklaskiwał.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 13:26
Cytuj:
jakie szastanie obywatelstwami. przecież ani boenisch ani obraniak nie dostali obywatelstwa. oni je mieli od urodzenia. wymagaly one tylko potwierdzenia. boenisch zreszta urodził sie w Polsce.

pojebało mi się sory za zamęt

jabolsdz napisał(a):
generalnie nic nie rozwiał, bo może i boenisch mu obiecał, ale powołanie do werderu pójdzie dopiero koło marca, na mecz z bułgarią, jak mu niemcy, właściciel czy coś nakręcą, że będzie mógł tam grać, to pewnie 'zmieni zdanie'. szkoda by było, ale ja bym jeszcze nie przyklaskiwał.

W sumie Boenisch by się przydał kadrze nie ma co do tego wątpliwości ale może się zdarzyć sytuacja że Niemcy jakoś go przekonają i wtedy dupa ponieważ wiadomo wszem i wobec że Niemcy maja zgoła inne perspektywy i poziom reprezentacji.Ale zobaczymy jak to będzie.

I niech Smuda coś działa w sprawie Aquafreski bo on by się bardzo przydał ,jednak z tego co się orientuje jest zdecydowany na kadrę Włoch tylko że jakoś powołania doczekać się nie może, więc jest szansa.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 13:33
z tego, co czytałem, to boniek coś tam próbuje, ale nie wiem na jakim etapie są rozmowy i czy w ogóle są jakieś konkrety i czy w ogóle to jest uzgodnione ze smudą.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 14:01
aquafresce juz sie kadra wloch troche odwidziala, jak ogarnal ze on tam jest 13 z kolei do gry. byl rewelacja sezonu, chcieli go najwieksi, a teraz walczy o miejsce w składzie atalanty. na nasze warunki to i tak super napastnik, ale dla squadra azzura to już za mało. a na euro 2012 z chęcia by pewnie pojechał.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 14:03
Ludovic też grzeje ławę i gra słabiutko ...

gra prawdę ci powie :

http://img21.imageshack.us/i/dfdfej.jpg/

ma tylko jeden mecz rozegrany (inni w składzie mają po 10) i to wchodził z ławki i do tego ocena słabiutka , dobra przepowiednia ...

Ostatnio edytowano Niedziela, 15 Listopada 2009, 14:08 przez Szpadyzor, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 14:05
Szpadyzor napisał(a):
Ludovic też grzeje ławę i gra słabiutko ...

słuszna uwaga ale nie na temat :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 14:08
Na temat kolego , na temat

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 21:23
Na jakiej pozycji gra typek ? Jeżeli będzie chciał grać, i sam się na to zdecyduje to spoko, dobrze by było, gdyby to był prawy obrońca.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 21:39
to Ty nie wiesz? lewa obrona

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 21:49
Tzn, tak myślałem, że lewa obrona, bo z tego co pamiętam, ktoś pisał, że on w Niemczech nie chce za bardzo grac, bo tam Lahm jest, ale po cichu liczyłem, że to prawy obrońca. Bo tam mamy wyrwę. Wasyl ? W 2012 będzie miał 32 lata, i niestety, pewnie już po tej kontuzji to nie będzie dzisiejszy Marcin. Kowalczyk ? Zawsze spoko, dobry jest, ale gra w Rosji, więc pewnie będzie pominięty, chyba, że z Dynamo coś ugra. Rzeźniczak ? Ostatnio zrobił postępy chłopak, zmalało mu ego, zrozumiał kilka rzeczy ale to nie to. Do Euro zostało mało czasu wątpię ( wcale nie 3 lata, tylko 19 miesięcy, ostatnio to sobie uświadomiłem ), żebyśmy zmontowali do tego czasu obronę, na którą nie ma nikt pomysłu ( oprócz lewej strony ), nie mamy ani środka ani prawej. Tam jest tragedia + brak defensywnych pomocników.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 21:54
jak kowalczyk będzie pominięty, jak to pupilek smudy i powołał franc bez patrzenia nawet na jego występy, że aż się dziwił jak on teraz wygląda? jak dla mnie to jest jeden z pewniaków do kadry, jeśli się dogada ze smudą odnośnie indywidualnych treningów, jak to dzisiaj w cf zapowiadał.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 22:18
w każdej kadrze jest jakaś gwiazda która ciągnie reprezentacje a u nas nie ma nikogo. Chyba dlatego tak wszystko przepierdalamy.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Listopada 2009, 23:14
Ev napisał(a):
tylko 19 miesięcy

to źle sobie sobie uświadomiłeś. 32. dwa miechy tego roku. 12 miesiecy 2010, kolejne 12 2011 i jeszcze 6 miesiecy 2012

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 16 Listopada 2009, 14:54
Faktycznie, zapomniałem o jednym roku :lol: Ale ja specem od majmy nigdy nie byłem, ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że powiedziałem o tych 19 miesiącach w towarzystwie i nikt na to nie zwrócił uwagi :wink:

Co nie zmienia faktu, że czasu i tak jest mało, moim zdaniem za mało, żeby myśleć o szkoleniu młodzieży ( tzn. na pewno ktoś wyskoczy, ale nie ma co się spodziewać cudów ), lepiej wziąść pod lupę juniorów od U-17 do U-21, i zrobić jak w Niemczech przed '06 usiąść z czołówką ligi, i zrobić po cichu umowę, że w wyjściowej 11 musi grać conajmniej 6 Polaków, to może dać dobre efekty, bo jak się patrzy na skład Legii, Lecha czy Wisły, czasami jest tak, że po boisku biega 7 obcokrajowców. To Niemcom dało efekty, po tragicznie słabym Euro 04 zajeli po wprowadzeniu programu 3 miejsca ns MŚ i 2 na Euro. Mam nadzieje że przez te 3 sezony wzmocni sie nasza liga, bo najsilniejsze drużyny mają piłkarzy z własnej ligi ( np. Hiszpania, oprócz Torresa i Riery, tak na szybko to nikt ważny chyba nie gra za granicą ).

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Listopada 2009, 15:02
Ev napisał(a):
( np. Hiszpania, oprócz Torresa i Riery, tak na szybko to nikt ważny chyba nie gra za granicą ).

a Dani Guiza tam czasem jeszcze cieniuje w Fenerbahce ?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Listopada 2009, 15:07
Tak jeszcze Guiza i Fabregas, ale to jest tylko 4 na 30 w szerokim składzie, jak się przejrzy kadrę Anglii, Włoch czy Niemiec, to oni też nie grają u kogoś, tylko w 90 % siedzą u siebie.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Listopada 2009, 15:13
No ale Holendrzy i Francuzi już np. grają za granicą także nie do końca zgadzam się z tą teorią. Wszystko zależy od siły ligi, taki Hiszpan, Włoch czy Anglik na chuj mają zmieniać kraj jak dobrze i bogato jest im na własnych śmieciach. Niemcy to w sumie dziwna sprawa, liga taka sobie ale jakoś nie śpieszno im do przeprowadzki, może dlatego, że Niemcy raczej jakichś takich klasowych piłkarzy mają niewiele, za to są silni jako kolektyw, niemiecka dyscyplina itd. No ale wiadomo, lepiej, żeby polskie grajki siedziały w słabej ekstraklasie niż grzali ławę w najmocniejszych ligach zagranicznych. Optymalnym kierunkiem do Polaków jest taka liga rosyjska, ukraińska, cypryjska czy środek tabeli w Niemczech, Francji lub Holandii, ligi silniejsze, bardziej rozwojowe i jest szansa na grę w pierwszym składzie.

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 16 Listopada 2009, 15:14 przez Bakan, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 567  Następna strona