Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 20 Sierpnia 2019, 02:32

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 562, 563, 564, 565, 566, 567  Następna strona
Reprezentacja Polski vel. Banda chuja 

Nowy selekcjoner pan Jerzy
Jestem na tak 16%  16%  [ 16 ]
Jestem na nie 84%  84%  [ 86 ]
Liczba głosów : 102

Reprezentacja Polski vel. Banda chuja 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Reprezentacja Polsku vel. Banda chuja
  Wysłano: Piątek, 22 Marca 2019, 11:24
btw milik pięknie zamknął mordy swoim fanom wczoraj

Powrót do góry

Post Re: Reprezentacja Polsku vel. Banda chuja
  Wysłano: Piątek, 22 Marca 2019, 16:46
Kacper napisał(a):
mamy personalnie najlepszą repre w historii, z Piszczkiem to byłby roz pier dol, praktycznie każdy gracz z wysokiej/najwyższej półki europejskiej

Nie żartuj sobie. Krater w środku pola, przeciąg na skrzydłach, tradycyjny brak lewego obrońcy, niebawem też krater w środku obrony (Glik już będzie tylko gorszy i w ogóle nie wiadomo, ile pogra). 3 świetnych napastników robi wrażenie, ale już wystawienie choćby 2 to nie taka prosta sprawa w dzisiejszej piłce i wymaga pewnych wyrzeczeń (np. bardziej defensywny środek pola albo to co my robimy, często, tj. nie grają w linii, tylko jeden - wbrew swojej charakterystyce - gra bardziej podwieszonego, wraca się do obrony itd.

Szału nie ma, ani w składzie, ani na ławce trenerskiej.

Powrót do góry

Post Re: Reprezentacja Polski vel. Banda chuja
  Wysłano: Sobota, 23 Marca 2019, 13:53
Wiem, że wyrwane mocno z kontekstu (nie jest to żadna przypierdolka) i takie sytuacje się zdarzają, ale wyjebałem z beki na końcu

https://www.youtube.com/watch?v=GS9eRZRLHhc

Spoiler:

btw. pierwszy raz na kanale ŁNP od MŚ w Rosji, ktoś tam dalej coś tworzy, fajnie.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Marca 2019, 14:28
Mój trzeci odcinek. Noty po Austrii, parę słów o Łotwie! Wbijać i dawać suby!

https://youtu.be/TnU-vzvZ6VU

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Marca 2019, 15:02
Gambler napisał(a):
Wiem, że wyrwane mocno z kontekstu (nie jest to żadna przypierdolka) i takie sytuacje się zdarzają, ale wyjebałem z beki na końcu

https://www.youtube.com/watch?v=GS9eRZRLHhc

Spoiler:

btw. pierwszy raz na kanale ŁNP od MŚ w Rosji, ktoś tam dalej coś tworzy, fajnie.

haha i ten moment jak już chciał odejść ale jeszcze te pojedyncze klask klask, no zabawnie to wygląda :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Marca 2019, 18:15
Dzisiaj na konferencji Brzęczek zapytany o to, czy Piątek wyjdzie w pierwszym na Łotwę odpowiedział, że jak będzie zdrowy to tak. "Nareszcie jakiś konkret a nie smutne pierdolenie" pomyślałem, po czym na pytanie o mecz z Łotwą odpowiada że spodziewa się bardzo trudnego spotkania :dunno:

Swoją drogą dzisiaj usłyszałem opinię, że nie zajęcie pierwszego miejsca w tej grupie to powinien być sygnał do zwolnienia Brzęczka, śmiała teza biorąc pod uwagę że od zakończenia eliminacji do Euro pozostanie ledwo ponad 2 miesiące czasu.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Marca 2019, 19:30
Pozdro

Ostatnio edytowano Wtorek, 4 Czerwca 2019, 18:28 przez Piters, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Marca 2019, 19:44
Jakby nie liczyć, listopad od czerwca nie dzielą dwa miesiace

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Sobota, 23 Marca 2019, 19:49
Cytuj:
Nawet wygranie grupy, ale w chujowym stylu powinno być sygnałem do zwolnienia Brzęczka imo. Ewentualnie nie zwolnienia skoro 2 miechy do Euro (nie sprawdzałem jak to ustawione, ufam), a rozglądania się za innymi opcjami na wypadek

A od kiedy to my jesteśmy potęgą piłkarską żeby wymagać i stylu i wyników? Sorry, ale rozpierdala mnie eskalacja żądań wobec ekipy montowanej wokół paru zawodników światowej klasy, kilku solidnych bądź dobrze rokujących i całej reszty przeciętnych, albo mocno przeciętnych piłkarzy.
Grecja świętując Euro 2004 miała styl głęboko w dupie. Życzyłbym sobie żeby Juri ogarnął grupę i powtórzył osiągnięcie z Euro 2016 i jak dla mnie może to nastąpić nawet po samych 1:0 i golach Piątka z 2 metrów.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Marca 2019, 20:49
zimsky napisał(a):
Jakby nie liczyć, listopad od czerwca nie dzielą dwa miesiace

W marcu 2020 są baraże a eliminacje grupowe końcą się w listopadzie, sorry za wprowadzenie w błąd użytkowniku Piters :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Marca 2019, 21:08
Pozdro

Ostatnio edytowano Wtorek, 4 Czerwca 2019, 18:28 przez Piters, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Marca 2019, 22:07
Piters napisał(a):
Kumpel mi mowił, że w tym roku coś zmienili to uznałem, że no chuj może możliwe :D

@Wupees

Ale zobacz jaką my mamy grupe. Grecja wygrywała mistrzostwa, a nie grupe z Austrią i jakimiś marniakami. Jeżeli będziemy z nimi grać kupe to jak my mamy wygrać z lepszym przeciwnikiem? Mi nie chodzi, żeby oni grali z Francją, Portugalią, Włochami itd tiki take czy tam coś, ale żeby pokazywali jakiś poziom z taką no na przykład Austrią. Ile my mieliśmy składnych akcji tam? Ja kojarze granie na pałe w większości przypadków. Wiadomo, to dopiero pierwszy mecz, ale na razie nic nie zapowiadało by się to zmieniło.

Łatwą grupę mieliśmy też na MŚ i zostaliśmy boleśnie zweryfikowani. Nie chcę pisać frazesów typu w europie nie ma już słabych drużyn, ale mecze reprezentacyjne w ostatnich latach przyniosły mnóstwo nieprzewidywalnych wyników. Nieprzypadkowo w bukmacherce często natykam się na stwierdzenie, że przy przerwach na reprezentacje jest też przerwa w obstawianiu. Remisu z Kazachstanem z ostatnich eliminacji, albo wymęczonego zwycięstwa z Armenią nie trzeba przypominać.
Moim zdaniem za dużo w tym wszystkim niepoprawnego optymizmu. Zresztą, przeżywamy to samo już któryś rok z rzędu. Fajnie, że mamy kilka znanych nazwisk z europejskich boisk, ale skrytykowanie Brzęczka za to że pokonał Austrię (skompletowaną z zawodników Bundesligi, Premier League i La Liga) na wyjeździe graniem na pałe, to kontrowersyjna opinia.
Niech znowu buduje się atmosfera jak podczas poprzednich eliminacji, niech Bednarek dotrze się z Glikiem i powinno to iść do przodu. Ja też nie byłem fanem zatrudnienia Brzęczka, ale tak naprawdę mecz z Austrią rozegrał od strony taktycznej (szczególnie w momencie oddania gry rywalowi) bardzo dobrze. Styl może przyjdzie, może nie, ważne żeby na koniec był wynik z którego tak naprawdę będziemy rozliczać selekcjonera.
Jak mawiał Zibi, spokojnie...

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Marca 2019, 01:52
Pozdro

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Marca 2019, 04:03
Piters napisał(a):
Wracając do meczu z Austrią. W pierwszej połowie grali oni kilkanaście, jak nie więcej, dokładnie takich samych akcji, gdzie z boku boiska dogrywali ją w okolice szesnastki. Nasz zespół za każdym razem zaskoczony, pomocnicy gdzieś na pikniku i dziura. Z jednej strony masz tutaj przygotowanie przeciwników w ataku zamiast grania kompletnie bez pomysłu. Z drugiej nasze słabe przygotowanie w grze obronnej. Fakt, że wiele to im nie dało, no ale to już swoją drogą.

Zwłaszcza, że Austriacy podobno zawsze tak grają, więc powinniśmy być na to przygotowani [tzn. że tak grają mówił Podoliński, ja ich meczów nie oglądałem, ale mu ufam, bo zawsze jest dobrze przygotowany do meczu]. Owszem analizy przeciwnika Nawałki do 4 rano na nic się zdały, ale chyba całkiem tego też nie powinniśmy odpuszczać.

Ale no, ja się nie czepiam, bo i tak myślałem, że będzie gorzej. Natomiast nie wyobrażam sobie żebyśmy tej Łotwie dziś z pięciu sztuk nie wsadzili, skoro tam w obronie gra Igors Tarasovs, jeden z najgorszych obrońców ekstraklasy.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Niedziela, 24 Marca 2019, 07:55
https://www.football-italia.net/136136/ ... u-epidemic
Cytuj:
Poland have been hit by “an epidemic” of illness, including Krzysztof Piatek and Arkadiusz Milik, leading to concerns after Fabian Ruiz was diagnosed with swine flu.

The big concern with Milik being Patient Zero is that his Napoli teammate Alex Meret has also been suffering from flu symptoms and didn’t play Italy’s Under-21 match this week.

Above all, Napoli midfielder Fabian Ruiz pulled out of the Spain squad and had to spend several days in hospital because of breathing difficulties, later reportedly diagnosed as swine flu.

If this is the same condition that spread to Milik and in turn the Poland squad, then it needs to be treated rapidly before becoming worse.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 24 Marca 2019, 09:23
O kurwa, oby to nie było tak poważne

Swoją drogą, jakkolwiek to zabrzmi, kolejny powód do hejtowania Milika :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Marca 2019, 10:38
Cytuj:
To że zremisowaliśmy z Kazachami i ledwo wygraliśmy z Armenią wynikało z tego jak graliśmy w eliminacjach, czyli głównie miernie.

To prawda, ale czy ktoś o tym pamiętał jak wygrywaliśmy grupę?

Cytuj:
Wracając do meczu z Austrią. W pierwszej połowie grali oni kilkanaście, jak nie więcej, dokładnie takich samych akcji, gdzie z boku boiska dogrywali ją w okolice szesnastki. Nasz zespół za każdym razem zaskoczony, pomocnicy gdzieś na pikniku i dziura.

Zgoda, pierwsze 15-20 minut Alaba i Lazaro zrobili dużo szumu, no ale chyba nie spodziewałeś się że Kędziora i Bereś zamkną ich w klatce? To tak jakby Conceicao powiedział na dwumecz z Liverpoolem swoim obrońcom : "słuchajcie, nie możecie za chuj pozwolić Salahowi i Mane robić wiatr na bokach". Oczywiscie należy zachować odpowiednie proporcje, ale puenta jest taka, że nie na wszystko można się przygotować. Mieli mocne boki i to wykorzystywali to chyba logiczne, ważne że nic im z tego nie wpadło. Zauważyłem, że w pewnym momencie często w bocznym sektorze pojawiał się Krychowiak żeby asekurować Kędziorę i znacznie lepiej to zaczęło od drugiej połowy wyglądać.

Cytuj:
Z jednej strony masz tutaj przygotowanie przeciwników w ataku zamiast grania kompletnie bez pomysłu.

W ataku graliśmy podobnie do Austrii. Mnóstwo gry w powietrzu, wrzutek, ale no kurwa. Zizou tak wygrał 3x ligę mistrzów (znowu zachowując odpowiednie proporcje) i każdy go traktuje w Madrycie jak Boga.

Cytuj:
Brzęczek miał podobno dostać ligę narodów na przygotowanie zespołu w jakimś stopniu. Wiadomo, że trudni rywale, ale to nie jest jego pierwszy mecz, a ja po 7 meczach nadal nie widzę jakiegokolwiek planu. Bazujemy, jak cały czas po Euro na indywidualnościach, zrywach poszczególnych zawodników, a jak mieliśmy okazje zobaczyć na mistrzostwach, na takim poziomie tak nie można.

I tu wróciłbym do początku dyskusji, kiedy pisałem że nie jesteśmy potęgą. Mamy KILKA indywidualności, tak samo jak i Austria czy inna Serbia. Nie ma co wymagać cudów i stworzenia drużyny z topki, która ma walczyć jak równy z równym z Francją czy Hiszpanią bo kadrowo jesteśmy daleko w tyle.
Dlatego też od kilku lat bazujemy jak słusznie zauważyłeś na indywidualnościach. Umówmy się, Grosicki lepszy nie będzie, ma swoje wady, ale traktujemy go jako zbawienie na skrzydłach od kilku lat. Klich czy Krychowiak już raczej też nie będą jak (tu wpisz dowolne nazwisko szóstki i ósemki z topowej reprezentacji). Na lewej obronie gra prawy obrońca, a środek obrony zagrał ze sobą, strzelam, 3 mecze?
Że nie będzie cudu i rozbicia Austrii na wyjeździe patrząc na nasz potencjał to chyba wiedział każdy, dlatego dziwię się że ktoś chce dopatrywać się w tym wszystkim stylu. No sorry, ale Grosicki gra ma co mecz po 2 celne dośrodkowania na 12, a Klich jest największym hamulcowym w kadrze to jak tam ma dojść do akcji złożonej z kilkunastu podań i zakończonej celnym strzałem?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Marca 2019, 11:49
Żurkowski poza kadrą, zostanie oddelegowany na zgrupowanie U21, która będzie grać jakiś gównomecz z Serbią :bag:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Marca 2019, 11:54
Pozdro

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Marca 2019, 12:02
banger napisał(a):
Żurkowski poza kadrą, zostanie oddelegowany na zgrupowanie U21, która będzie grać jakiś gównomecz z Serbią :bag:

no i co w tym takiego dziwnego, powołał go, zobaczył jak wygląda na treningach w ustawieniu z tymi zawodnikami i widocznie mu nie podpasował :dunno:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 562, 563, 564, 565, 566, 567  Następna strona