Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 14 Listopada 2018, 14:50

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Puchar Narodow Afryki 2012 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Puchar Narodow Afryki 2012
  Wysłano: środa, 23 Stycznia 2008, 11:04
Jak dla mnie głownym faworytem jest niewatpliwie WKS chociaz ich wygrana z nigeria nie zachwycala, chaotycznie grali, bez zadnego pomyslu na przeprowadzenie dobrej akcji. Szczegolnie robi wrazenie ich sklad. Duzym zaskoczeniem jest tez przegrana Kamerunu z Egiptem 4:2 moze nie tak przegrana jak wynik (3:0) po pierwszej polowie. Jestem ciekaw jak poradzi se kasperczak z senegalem przeciwko Tunezji

Obrazek

Ostatnio edytowano Sobota, 17 Grudnia 2011, 18:41 przez eskabns, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Post Re: PNA Ghana 2008
  Wysłano: środa, 23 Stycznia 2008, 11:26
Na jakimś kanale to leci ?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Stycznia 2008, 12:04
WKS to na papierze dysponuje składem na 1/2 MŚ, Egipt jako obrońca tytułu i po pewnym zwycięstwie nad Kamerunem też jest mocny choć im nie życze sukcesu

Ev napisał(a):
Na jakimś kanale to leci ?

eurosport

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: środa, 23 Stycznia 2008, 12:37
Już dzisiaj Tunezja Senegal ( pod wodzą Henryka Kasperczaka ) więc moze być ciekawie , zobacze sobie ten meczyk . Wydaje mi się , że Senegal powinien gładko wygrać , na papierze jest zdecydowane mocniejszy .

WKS moim zdaniem w 2010 roku będzie jednym z głównych faworytów do zdobycia mistrzostwa świata , ciężko będzie europejczykom wystrzymać w tamych warunkach .

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Stycznia 2008, 18:52
Ev napisał(a):
Już dzisiaj Tunezja Senegal ( pod wodzą Henryka Kasperczaka ) więc moze być ciekawie , zobacze sobie ten meczyk . Wydaje mi się , że Senegal powinien gładko wygrać , na papierze jest zdecydowane mocniejszy .

Oj nie jest ciekawie. Straaszna zamułka. Niesamowicie prymitywny football grają te czarnuchy. Kopanina aż przykro. Oglądam bo chciałem sprawdzić jak tam poziom w Afryce wygląda ale póki co jestem zawiedziony. Dodatkowo mam ten mecz na kuponie(postawiłem na Senegal) więc liczyłem, że wywoła to we mnie jakieś emocje ale póki co ziewam. Mam nadzieję, że w drugiej połowie się to jakoś ożywi bo jak nie to zasnę...

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Stycznia 2008, 18:59
żaden afrykański team nigdy nie wygra mś, to nie ta piłka. tak się grało w europie w latach 70. ale nie mówie że to jest złe, ładna techniczna gra, bez taktyki. radosny futbol, nie komercyjne gówno.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: środa, 23 Stycznia 2008, 19:55
No i druga połówka znacznie lepsza. Co prawda bez jakiejś wielkiej taktyki ale to właśnie taki radosny football ;) Kopnij biegnij, przypierdol i do tego sporo walki. Tylko szkoda, że kupon zatrzymał mi się już na pierwszym meczu :P

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Stycznia 2008, 20:27
a ja tam stawiam że w rpa jakaś ghana albo wks rozjebie

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Stycznia 2008, 21:29
jak wejde do polfinalu bedzie dobrze. na tytul mistrza swiata nie maja co liczyc raczej...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 23 Stycznia 2008, 21:47
Zadna afrykańska druzyna nie ma szans na zdobycie mistrzostwa swiata ,nawet klimat by nie pomogl,taktyka ich jest na dziwnie niskim poziome bo jak popatrzec na WKS to tam wszyscy grają w silnych europejskich ligach .
Nie moge zrozumiec jak Egipt mogl wygrac z Kamerunem ,Afrykanskie druzyny sa za bardzo nieprzewidywalne ale raczej w tą strone nie w tamta -follow up .
///////
Mysle ze z takich slabszych timow dzieki pogodzie to mogla by wygrac mś
Boliwia albo Ekwador jak by mecze byly rozgrywane na wyokosci 3000 metrow :)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Stycznia 2008, 22:37
Trochę nie kumam, taki WKS, wszyscy reprezentcji graja w chuj moncnych klubach europejskich, siłą rzeczy ogarniają taktyke, trener też nie jest jakimś typem wyrwanym z puszczy, ja tam stawiam na WKS w RPA ;)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Czwartek, 24 Stycznia 2008, 01:18
no wlasnie dlatego ze graja w tych mocnych klubach graja jak graja, pilkarze egiptu pewnie od zawsze byli wychowywani inaczej pilkarsko w sensie DLA DOBRA druzyny i kiedys sobie spierdola z tego pieknego kraju nad nilem, tak do konca to im sie nie spieszy, w wks chyba jest troche inaczej, spierdalac jak najszybciej. czasami to prowadzi do grania 1 vs 21 co widac lekko na tych mistrzostwach bylo w pierwszym meczu walecznych sloni czy chuj wie jak im tam. i mysle ze tak samo bedzie za 4 lata, trener wks nie jest jakims geniuszem czegokolwiek, zgadza sie? mentalnosc afrykanskich pilkarzy czesto jest taka ze srednio chce im sie kogos takiego sluchac, ale ja tam nie wiem, widzialem dwie polowy dwoch meczy na tych mistrzostwach
jestem pewien ze za 2 lata w rpa nie bedzie wks w strefie medalowej, zadnej innej druzyny z afryki tez nie. roznica w sposobie gry pomiedzy reszta swiata jest mniej wiecej jak miedzy zniczem pruszkow a manchesterem united, choc nie wiem czy znicz gra radosna pilke, ale mysle ze moglby. a druzyny w ktorych tej roznicy tak nie widac, np egipt i moze maroko i tunezja (nie widzialem) maja deficyt umiejetnosci zdecydowanie, ogolnie dramat antyczny

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 24 Stycznia 2008, 10:37
bnd nie zawsze chłodny spokojny futbol wygrywa z tym radosnym i nastawionym na atak . Jakby tak było Chelsea rok w rok by wygrywała Ligę Mistrzów .

Pozatym piłkarze takiego WKS-u grają w naprawdę mocnych drużynach - Drogba w Chelsea , Eboue i Kolo Toure w Arsenalu , Zokora w Tottenhamie , Yaya Toure w Barcelonie itd . Jak oglądałem ich mecze w tamtym roku to byłem pełen podziwu dla nich , grali piękną piłkę z niesamowitą techniką , IMo zaszliby daleko , gdyby nie strasznie mocna grupa (Argentyna z pewnością mogłaby wygrać ten turniej ). Afrykańskie drużyny zrobiły ostatnimi laty ogromny progres co pokazała też postawa np Ghany .

Zresztą , co my mówimy o słabej taktycznej grze drużyn afrykańskich , wystarczy przypomnieć sobie mecze Anglii , której piłkarze w 1 meczu z Paragwajem robili kółka z piłką , i gdyby nie Trynidad&Tabago pewnie nie wyszli by z grupy :roll:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 24 Stycznia 2008, 16:50
te wks to nie te co na mś mam takie wrazenie ze tak sie nie angazuja jak w niemczech.

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 24 Stycznia 2008, 16:55
Czekałem na to bardziej niż na Mistrzostwa Europy, jak dla mnie o wiele ciekawsze mecze są.

Jak na razie najlepiej według mnie zaprezentował się Egipt, jeden z moim faworytów. Cieszy mnie też postawa Maroka.

ZObaczymy jak dziś spisze się Ghana, czy zagra spokojnie, aby wygrać jak najmniejszym nakładem sił, czy też rzuci się do ataku - bo o zwycięstwo to ja jestem spokojny.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 24 Stycznia 2008, 17:53
bo tez tak jest, że na PNA (podobnie z copa america) drużyny grają zupełnie inaczej. poprostu przystosowują sie do gry przeciwnika. zobaczcie własnie jak wyglada gra na copa america. tam tez czesto mecze przypominaja radosna piłke podwórkową, calkowicie pilkarze zapominają o taktyce. dopiero w konfrontacji z drużynami z europy udaje sie ich zmisić do porządku, ale i to z rożnym skutkiem. takie drużyny muszą mieć trenera z dużym doświadczeniem i autorytetem. pamiętam, że kiedyś największe nigeryjskie czy tam kameruńskie gwiazdy zbojkotowały reprezentacje po tym jak trenerem został ich rodak. domagali się trenera z europy. a najlepsi z europy tam nie pojadą, bo to nie ta kasa i nie ten komfort pracy. więc na medal mś muszą jeszcze poczekać. no chyba, że RPA odbuduje swoją kadre (w ostatnich latach im wybitnie nie idzie) i ściany (sędziowie) im pomogą...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 26 Stycznia 2008, 16:08
Dlatego też Copa America jest moim ulubionym turniejem miedzynarodowym. I na toz awsze czekam, a potem nie śpie po nocach i ogladam.

W tamtym roku nie opuścilem zadnego meczu, raz tylko przysnąłem z 30 minut ;-)

No, ale ja to jestem zakochany w piłce argentyńskiej, ogolnie w poludniowoamerykanskiej wiec ..

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Stycznia 2008, 11:22
argentynczykow też lubie, z jednej strony graja ładnie, a z drugiej sa lepsi taktycznie i fizycznie od brazylii (tych z kolei nie lubie).

a co do PNA to nigeryjczycy jak zwykle ostatnio zawodzą. zreszta widać, że tamtejsze potęgi piłkarskie (zwłaszcza te z czarnej afryki) mają bardzo kruche podstawy. do niedawna rzadzily nigeria, rpa i kamerun. z tych trzech został kamerun, a i tak nie jest jednym z głownych faworytów. senegal? zagrał jedne dobre MŚ. wszyscy sie zachwycali. teraz to raczej przeciętniacy. gdzie jest togo? finalista MŚ z Niemiec. nawet się nie zakwalifikowało...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 27 Stycznia 2008, 11:57
Cytuj:
W tamtym roku nie opuścilem zadnego meczu, raz tylko przysnąłem z 30 minut ;-)

:razz:

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Poniedziałek, 28 Stycznia 2008, 10:58
http://sport.wp.pl/kat,43036,title,Kasp ... caid=15423
to się nazywa profesjonalna federacja. ja rozumiem, że w dwóch pierwszych meczach szału nie było, ale nie zwalnia sie trenera w trakcie turnieju, bo to drużynie nie pomoże...

edit: teraz twierdza, że Kasperczak sam zrezygnował, a dymisja nie została przyjęta. zamieszanie się robi...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona