Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 13 Grudnia 2018, 09:11

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147  Następna strona
Mistrzostwa Świata w Piłce Noznej-Brazylia 2014 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Mistrzostwa Świata w Piłce Noznej-Brazylia 2014
  Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 11:31
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 11:33
Hyde napisał(a):
fred napisał(a):
po pierwsze argentyna w ogóle nie potwierdziła, że jest drugą drużyną na świecie
Nie no kurwa skąd, jedyne co zrobili to awansowali do finału

domyśl się, że chodziło o styl gry, a nie to co im zawiesili na szyje. tak jak i messi nie udowodnił w 2010 roku, że jest najlepszym piłkarzem na świecie, kradnąc złotą piłkę sneijderowi, który pykną jego barcelone w półfinale lm.

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 11:43
distroy napisał(a):
lepszej akcji/zagrania messiego z tego mundialu sobie nie przypominam
łap https://mediacru.sh/3rnAUP9CDEZ6

Cytuj:
tak jak i messi nie udowodnił w 2010 roku, że jest najlepszym piłkarzem na świecie, kradnąc złotą piłkę sneijderowi, który pykną jego barcelone w półfinale lm.
a sneijder wtedy udowodnił tym, że przez 3 miesiące nie zaliczył ANI JEDNEJ asysty ani bramki?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 12:01
zawsze wyznawałem zasady france football i od momentu kiedy przestały one tak mocno funkcjonować, nie uznaje już złotej piłki jako tak wartościowej, indywidualnej nagrody jaką była do 2009 roku. kiedy mówie o zasadach, chodzi mu tu przede wszystkim o przestrzeganie jednej. nie ważne jak dobry jesteś, nie ważne jak doskonały sezon masz za sobą, jeżeli nie wygrałeś nic ze swoim zespołem i nie byłeś tak dobry, aby pociągnąć swoja drużyne do końcowego triumfu w jakichkolwiek rozgrywkach nie zasługujesz aby być najlepszym piłkarzem w eurpie czy na świecie.

sneijder i robben po odejściu z realu stanowili o sile zespołów, które spoktały się w finale LM. ten pierwszy z merdaczami wygrał wszystko co było do wygrania i był najlepszym piłkarzem swojego zespołu w decydującym okresie. skoro dokonał tego wszystkiego, pokazał swoje maksymalne umiejętności i wygrał w 1 sezonie wszystko, udowodnił, że jest najlepszym piłkarzem w europie. jebie mnie messi który strzelał gole jakimś ogórkom pokroju real valladolid, jeżeli nie wygrał tyle co inni piłkarze to znaczy, że nie był wystarczająco dobry.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 12:02
props, wczoraj Schurrle byl jednym z najbardziej hejtowanych zawodnikow, a nagle okazuje sie, że niektorzy sadza ze to on zasłuzyl na MVP :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 12:12
na ślizgu każdy jest hejtowany (poza jamesem oczywiście), więc tego bym za bardzo nie brał do siebie

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 12:21
Cytuj:
ten pierwszy z merdaczami wygrał wszystko co było do wygrania i był najlepszym piłkarzem swojego zespołu w decydującym okresie. skoro dokonał tego wszystkiego, pokazał swoje maksymalne umiejętności i wygrał w 1 sezonie wszystko, udowodnił, że jest najlepszym piłkarzem w europie
albo, że miał najlepszych kolegów do tego

Cytuj:
jebie mnie messi który strzelał gole jakimś ogórkom pokroju real valladolid
sneijder tylko realom i reprze niemiec strzelał

Cytuj:
jeżeli nie wygrał tyle co inni piłkarze to znaczy, że nie był wystarczająco dobry
czyli był słabszy niż np chivu albo altintop

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:02
zupełnie inna pozycja i porównania nie na miejscu. bez sneijdera środek merdaczy nie istniał. moze i miał najlepszych kolegów, ale to on był motorem napędowym w decydującym okresie. od bramek był milito i eto.

Cytuj:
Cytuj:
jeżeli nie wygrał tyle co inni piłkarze to znaczy, że nie był wystarczająco dobry
czyli był słabszy niż np chivu albo altintop

daruj sobie i weź pod uwagę, że w 2010 były jeszcze MŚ, więc tak był słabszy od iniesty czy casillasa.

E: w tym wszystkim chodzi mi o to, że nagrody indywidualne dla najlepszych piłkarzy zostały zabite, przez brak szerszej rywalizacji. dziennikarze i wszelkiej maści eksperci, trenerzy i tym podobne osoby zachowują się jak sezonowe 12 latki, które czytają bravo sport i ubóstwiają messiego na wszystkie możliwe sposoby, nie dostrzegając jego słabszych momentów, bądź lepszych piłkarzy. spoko, jest dobry, strzelił 50 bramek w lidze, dostał jedna zasłużoną ZP za 2009 rok, ale kurwa to co się dzieje w kwestii jego faworyzowania przekracza wszelkie możliwe granice. zidane i ronaldinho byli genialni, a nie dostawali co roku znaczących, indywidualnych wyróżnień. koniec sezonu 2012/13, kompromitujący dwumecz z bayernem 7:0 i nękany w 2013/14 kontuzjami - jeden z najgorszych okresów messiego i barcelony od lat, a zostaje drugim piłkarzem na świecie wyprzedzając riberyego, który rozjebał z bayernem ligę w kwietniu i LM po rozjechaniu barcy. przykłady złotych piłek można by było przywoływać rok w rok, bo rywalizacja pomiedzy ronaldo-messi jest kurewsko nudna i niesprawiedliwa. 2012 LM wygrywa chelsea po słabym sezonie, ale mamy jeszcze euro i hiszpanie która potwierdza dominacje w rozgrywkach narodowych, a na koncu messi dostaje ZP. coś jest nie tak. została zachwiana granica zdrowego rozsądku i pozbawienie nagród indywidualnych dla wielu znakomitych piłkarzy w tym okresie.

przykład z dziś, nie mineły jeszcze 24h od wygrania przez niemców mistrzostwa świata, wchodzę na główną stronę gazeta.pl, a tam na jape dostaję od razu 1/2 newsów o messim, a przecież on był wczoraj przegranym, nic nie pokazał, podsumował swój występ chujowym wolnym w ostatniej akcji meczu. gdzie cokolwiek o niemcach? 24 lata czekali, mają najlepszą drużynę spośród wszystkich. co jest nie tak ja się pytam.
Spoiler:

wchodze za godzine, messi już dominuje, 3/4 newsów:
Spoiler:

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:25 przez fred, łącznie edytowano 3 razy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:23
Messi w wywiadzie powiedział, że jego koledzy napastnicy przegapili ich szanse na mistrzostwo :lol: Chyba zapomniał co sam odjebał na początku 2 połowy i jak spierdolił wolnego w końcówce.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:27
faktycznie, ten wolny byl decydujacy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:30
Cytuj:
zawsze wyznawałem zasady france football i od momentu kiedy przestały one tak mocno funkcjonować, nie uznaje już złotej piłki jako tak wartościowej, indywidualnej nagrody jaką była do 2009 roku. kiedy mówie o zasadach, chodzi mu tu przede wszystkim o przestrzeganie jednej. nie ważne jak dobry jesteś, nie ważne jak doskonały sezon masz za sobą, jeżeli nie wygrałeś nic ze swoim zespołem i nie byłeś tak dobry, aby pociągnąć swoja drużyne do końcowego triumfu w jakichkolwiek rozgrywkach nie zasługujesz aby być najlepszym piłkarzem w eurpie czy na świecie.

co to jest w ogóle za pierdolenie, to jest nagroda indywidualna gościu.
Niekoniecznie ten co ma najlepszych kolegów do gry, jest najlepszym piłkarzem.

A nagroda dla Messiego nie jest żadnym skandalem IMO, mógłby ją dostać James, albo Masche (byle nie ten łysy śmieć symulant), ale jak Messi to też spoko, więc nie rozumiem spinania dupy.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:34
Klasyk520 napisał(a):

widze, że śledzisz te indywidualna nagrode od 2010.

jabolsdz napisał(a):
faktycznie, ten wolny byl decydujacy

nigdzie tak nie napisałem, po prostu świetnie podsumował jego występ w tym meczu, po którym za 3 minut poszedł odebrać nagrodę najlepszego piłkarza mundialu. oczywiście zasłużoną - prawie zapomniałem napisać.'

e: teraz widzę.

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:36 przez fred, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:35
a ja nie pisalem do Ciebie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:47
Rację ma, ale chujowe jest takie wypominanie, szczególnie będąc kapitanem. Nagrody też bym mu nie dał, choć Niemca jednego też trudno wybrać. Patrząc na te jego ciągłe wymioty, przejebany finał i dreptanie zastanawiam się, co z niego będzie w następnych latach, raczej niewiele. Czasami mam wrażenie, że on ma jakieś poważne problemy zdrowotne celowo ukrywane i stąd biorą się te transfery Neymara, Suareza itp., żeby stopniowo uniezależniać grę od jego osoby. Z drugiej strony znowu nakurwił w "słabym" sezonie w chuj goli i asyst.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:51
kurwa co chujowo z tym messim i tym wolnym :( ogladam se meczyk i kurwa wolny, trudna pozycja, bedzie ciezko. kamery na messiego, do tej pory mam przed oczami te ujęcia, to jego spojrzenie i se mysle, kurwa no zajeb brame bo dalej bedzie pierdolenie ze pele lepszy, bo wygrał 3 mś, w czasach gdy kurwa linie na boisku malowali od poziomicy, a piłke pompowali ustami jak dmuchany materac. no ale kurwa chuj w dupe, wygrały pierdolne niemce i bedzie ze muller zp.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:53
fred napisał(a):
Klasyk520 napisał(a):

widze, że śledzisz te indywidualna nagrode od 2010.

No niestety nie, dobrze że się coś tam zmieniło na lepsze, bo inaczej znowu by były jakieś bekowe wybory na siłę zawodników, którzy coś wygrali #Cannavaro06

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:57
cannavaro bekowym wyborem? gościu, opuść ten dział :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 13:57
JESTJAKJEST napisał(a):
Rację ma, ale chujowe jest takie wypominanie, szczególnie będąc kapitanem. Nagrody też bym mu nie dał, choć Niemca jednego też trudno wybrać. Patrząc na te jego ciągłe wymioty, przejebany finał i dreptanie zastanawiam się, co z niego będzie w następnych latach, raczej niewiele. Czasami mam wrażenie, że on ma jakieś poważne problemy zdrowotne celowo ukrywane i stąd biorą się te transfery Neymara, Suareza itp., żeby stopniowo uniezależniać grę od jego osoby. Z drugiej strony znowu nakurwił w "słabym" sezonie w chuj goli i asyst.

Wczoraj znowu wymiotował przed dogrywką

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 15:17
Spoiler:

czemu ja nie jestem Gotze ? :(

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2014, 15:23
rhianna to ma przebieg jak golf z 1990

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2935 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147  Następna strona