Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 20 Listopada 2018, 09:12

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Liga Światowa: 2011: turniej finałowy 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Liga Światowa: 2011: turniej finałowy
  Wysłano: Niedziela, 3 Lipca 2011, 17:45
Dziś zostały wylosowane grupy w siatkarskiej Lidze Światowej. Turniej finałowy w tym roku odbędzie się w dniach 6-10 lipca w Ergo Arenie, na granicy Sopotu i Gdańska.

Grupa E:
Polska
Argentyna
Włochy
Bułgaria

Grupa F:
Brazylia
Rosja
USA
Kuba

Trafiliśmy do łatwiejszej grupy i przy dobrych wiatrach mamy szansę na wyjście z grupy, na nic więcej nie ma co liczyć. Z grupy F z każdym byłby porządny oklep, co było widać już w eliminacjach (no, z USA moglibyśmy powalczyć).

Jaracie się? Oglądacie? Będzie medal?

Ja czekam, dawno nie oglądałem siatkówki tak naprawdę, skończyła się zajawka, ale teraz mam w planach obejrzeć kilka meczów i liczę na to, że się nie wynudzę.

http://www.youtube.com/watch?v=TSpEBBwkpPc
Po czymś takim powinniśmy wszystko wygrywać 3-0. :wink:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Post Re: Liga Światowa: 2011: turniej finałowy
  Wysłano: Niedziela, 3 Lipca 2011, 18:37
Ooo Jose, odwarzyłes sie załozyc temat o siatkówce ;] Props! ;] ;]

W tym roku LŚ jakoś tak obok przepływa, po pierwsze Polacy graja w mocno rezerwowym składzie, po drugie Polsat leciał w chuja i prawie wcale fazy interkontynentalnej nie pokazywał na otwartych kanałach...

Na podstawie tego, co udało mi się obejrzeć, czyli chyba ze dwa spotkania z Portoryko i jedna porażka wyjazdowa z Brazylią, zbyt wiele wniosków nie mogę wyciągnąć... Anastasi dobrym kołczem jest, naprawdę do zagranicznych trenerów mamy szczęście, myślę, że z Włochem będzie podobnie, ale czy już podczas LŚ...

Widać, że grupy pod gospodarza ułożone, chyba bardzie "wylosowane" niż wylosowane, ale co tam wszyscy na świecie tak robią to dlaczego nie my... na półfinał jest szansa... mimo braku takich filarów, jak Guma, Wlazły, czy Winiarski... Ogólnie bardzo dobrze gra Zibi Bartman, Kurek, wiadomo, jak ma dzień jest nie do zatrzymania ... bardzo ciekawie się pokazywał Kubiak (np. debiutując z Brazylią)... Możdżonek był jednym z lepiej blokujących, Igła w czołówce najlepiej broniących i libero...

Półfinały są w zasięgu, Brazylijczycy poza, jeśli zagrają chociaż na 70% swoich możliwości... z Rosją, USA i Kubą można powalczyć, ale czy skutecznie, hmm... zobaczymy...

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 3 Lipca 2011, 18:42
a orientuje się ktoś czy będzie to już pokazywanie na otwartym polsacie albo chociaż na tv4?

http://spojrzeniezkanapy.pl/ premier league, fantasy i futboool
http://www.wygrywamzanoreksja.pl

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 3 Lipca 2011, 18:56
beka z tego losowania, ciekawe czy tak jak ostatnio we Włoszech było to monitorowane, no ale dobrze, bo nasi grajkowie są w stanie opierdolić tę grupę na miękko, natomiast z Brazylią i ruskimi nie mają szans. liczę, że się w sumie wszystko ułoży po naszej myśli i zdobędziemy srebro -> ewentualnie niespodzianka w finale w chuj.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Lipca 2011, 19:32
Ja mam takie wrażenie, że polskim siatkarzom od jakiegoś czasu brakuje jaj do grania z najlepszymi. Pamiętam jak jeszcze za Wspaniałego grali na równi z Brazylią, nawet jak przegrywali to walka była do końca, potem był jeszcze chyba tylko jeden taki dobry okres (Mistrzostwo Europy), wcześniej było srebro na MŚ w 2006 roku, ale na finał już wyszli kompletnie obsrani i dostali lanie.

Nie rozumiem też do końca wystawiania rezerw na LŚ. Średnio to się sprawdza, bo na imprezach i tak dzięki temu nie grają lepiej, a irytuje jednak jak przegrywają. Eliminacji nie oglądałem, śledziłem tylko wyniki, słyszałem, że Bartman gra dobrze, co mnie zaskoczyło mocno, bo nigdy go nie lubiłem. Ze składu kilku nazwisk nie kojarzę, bo nie ogarniałem Plus Ligi w tym sezonie, no ale jestem ciekawy i kibicuję jak zawsze.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Lipca 2011, 19:40
teraz te rezerwy to była konieczność - czołowi gracze zrezygnowali albo z kadry w ogóle, albo z występów w LŚ. Winiar i Guma mają wrócić.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Lipca 2011, 20:06
Żygadło bardzo spoko gra, bartman na nowej pozycji gra i radzi sobie tez bardzo dobrze. Wlazły ma wrócić?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 3 Lipca 2011, 20:26
Ja tam bym na niego nie liczył... Jabol kto oficjalnie zrezygnował z kadry?? Ja o tym nic nie słyszałem...

Żygadło może i spoko sypie, ale do poziomu Gumy i tak w życiu nie dobije, a Paweł, tego typu lider, by się mocno przydał, kiedy szykuje się zmiana pokoleniowa... Oby on i Winiarski wrócili na ME... byłoby całkiem w porządku...

To co Jose mówi, to po części jest prawda, od kilku sezonów LŚ jest traktowana po macoszemu i przez trenerów, a ostatnio również przez zawodników, to już nie te czasy, kiedy taki Piotrek Gruszka, albo Sebastian Swiderski grali nieprzerwalnie, rok w rok, przez 10 i więcej sezonów...

Mam nadzieję, że nie skończy się to wszystko pójściem w takim kierunku jak u kobiet, gdzie na zgrupowanie stawia się 10 dziewczyn z powołanych 18, albo i więcej... w ogóle niezły syf tam się zrobił, z tym Matlakiem, choć to temat na oddzielną dyskusję jest ;]

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Lipca 2011, 18:00
No to dzisiaj startujemy, godzina 20, przeciwnik Bułgaria. Polacy faworytem buków (np 1.4 na b-a-h). Jak myślicie, uda się zacząć turniej od zwycięstwa?

Polsat otwarty jak coś

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Lipca 2011, 18:48
wrobel napisał(a):

Polsat otwarty jak coś

W końcu! Mam nadzieje, jak każdy, że wygrają, choć zupełnie nie ogarniam w jakim składzie wyjdą Bułgarzy i w jakiej są formie, się okaże za 15 minut ;]

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Lipca 2011, 21:50
Ja pierdolę, ale mecz.

Szkoda Bartmana, bo coś mu jebło w łydce. :( Wkurwił się ostro chłopak.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Lipca 2011, 21:53
Polska wygrywa 3:2
Ogólnie dużo słabszych fragmentów gry, takiej przewagi jak w tie breaku nie mozna tracic. Ale najwazniejsze punkty, jestesmy w grze. Co z Batmanem?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Lipca 2011, 21:55
pocho napisał(a):
Ja pierdolę, ale mecz.

Szkoda Bartmana, bo coś mu jebło w łydce. :( Wkurwił się ostro chłopak.

Ale pierdolony jeszcze skakał na jednej nodze po meczu, że mu w ogóle ten lekarz? (masażysta?) pozwolił wstawać o własnych siłach... mam nadzieję, że to jednak tylko skurcz, po 5 setach to możliwe, że go tak chwycił, że nie mógł na te nogę stanąć...

Props za walkę do końca! Teraz trzeba pojechać Wlochów i Argentyńczyków (ojebali Włochów do zera :shock: no to nawet do jednego i tak szok... ) i liczyć na jakąś niespodziankę w pucharowej fazie...

Ostatnio edytowano środa, 6 Lipca 2011, 22:35 przez KedaR87, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Lipca 2011, 22:05
No tam, Argentyna ojebała Włochów 3:1.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Lipca 2011, 22:29
Fatalne wiadomości napływają do nas z Trójmiasta, gdzie rozgrywany jest finał Ligi Światowej. W tie-breaku spotkania z Bułgarią kontuzji doznał atakujący reprezentacji Polski Zbigniew Bartman i - według wstępnych diagnoz - w turnieju już nie wystąpi!

Feralny moment miał miejsce w decydującym secie. Po jednej z akcji Bartman upadł i w pierwszej chwili nie mógł podnieść się z parkietu. Po chwili nasz atakujący był już opatrywany przez masażystów.

Diagnozy są koszmarne. Dziennikarze stacji "Polsat" poinformowali w pomeczowym studiu, że Bartman naderwał mięsień dwugłowy łydki. To oznacza, że nasz atakujący będzie pauzował nawet 3 tygodnie! Jeśli te prognozy się potwierdzą, to Bartmana w turnieju finałowym już nie zobaczymy.

WLAZŁY WRACAJ KURWA Z URLOPU I DO KADRY! :wtf:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Lipca 2011, 22:37
Chujowo, ale ja za Wlazłym nie tęsknię. Jarosz jest trochę niewyraźny, ale może Gruszka w takiej sytuacji z przytupem wróci do gry :)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 6 Lipca 2011, 23:02
Kurde a już myślałem że na ślizgu nikt siatki nie ogląda :lol:

Kozacki w chuj dzisiejszy mecz oprócz 3 seta gdzie staliśmy w miejscu.W szoku byłem po trzecim secie że nasi młodzi gniewni podniosą się po takim wpierdolu i zaczną grać swoje,brawo.Teraz już powinno być łatwiej z Włochami i z Argentyną chociaż nie wiem jak grają bo dawno ich meczów nie widziałem.
Ciekawe kto z grupy śmierci wyjdzie,że Brazylia to wiadomo później liczę na Kubę ewentualnie USA,mam nadzieje że Ruski odpadną.

Szkoda Batmana na mocnej kurwie ostatnio gra i dzisiaj też rozgrywał dobry mecz oby Jarosz z Włochami dobrze zagrał,myślę że jak zagra od początku i dobrze wejdzie w mecz to powinien grać lepiej od Bartmana.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 7 Lipca 2011, 08:58
Propsy wielkie dla Bartmana, przekonał mnie wczoraj do siebie, kilka kozackich ataków. Propsuję przesunięcie go na atakującego, co prawda miał moment (w 3 secie), że zepsuł ze trzy piłki z rzędu, ale mecz w jego wykonaniu na ogromny plus. Szkoda, że musiał zejść i szkoda, że prawdopodobnie nie zagra do końca turnieju. Nie chciałbym być na jego miejscu, ważny turniej rozgrywany w Polsce, pierwszy mecz na pełnej i kontuzja. Nie dość, że tracimy ważnego zawodnika to nie mamy za bardzo kim go zastąpić. Jarosz wczoraj strasznie słabo zagrał, ale wierzę w niego, bo on naprawdę potrafi dobrze grać.

Dobrze, że chłopaki pokazali charakter i podnieśli się z 1:2. Było kilka słabych momentów, ale może im dalej w turniej, tym będzie lepiej. Dziś trzeba ograć Włochów i mamy awans, Argentyna tez jak najbardziej do pojechania.

Czekam na gify z Żygadłem po którejś z akcji w tie breaku :lol:

Wczorajsze wyniki
Grupa E
Argentyna - Włochy 3:1 (20:25, 25:20, 25:22, 25:22)
Polska - Bułgaria 3:2 (25:20, 23:25, 14:25, 25:22, 15:13)

Grupa F
Rosja - USA 3:1 (29:31, 25:16, 25:21, 25:22)
Brazylia - Kuba 3:2 (18:25, 21:25, 25:16, 30:28, 15:12)

Kibicuję każdemu, kto gra przeciwko Brazylii, już nie mogę ich oglądać.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Lipca 2011, 12:51
Ja pierdolę, co robią sędziowie w meczu Brazylia - USA to po prostu brak słów. :damn:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Lipca 2011, 20:37
Jak wrażenia po meczu ? :D

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona