Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 13 Listopada 2018, 05:42

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 460 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona
Gracie w piłkę? 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Gracie w piłkę?
  Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 19:28
Gracie w piłkę nożną amatorsko lub zawodowo? Ja przez blisko 8 lat grałem w juniorskich zespołach Chrobrego Głogów, jednak karierę zahamowała kontuzja, a raczej moja głupota, bo zaraz po zdjęciu gipsu wróciłem do treningów... Po dwóch latach przerwy wracam do grania i od przyszłego sezonu będę napierdalał w Głogowskiej Amatorskiej Lidze Halowej. :wtf:

Czekam na niesamowite opowieści o waszych golach z przewrotki w A-klasie. :joint:

No chyba że jesteście jebanymi przegrańcami i jedyna odmiana piłki nożnej w jaką gracie, to ta na komputerze... :sleeping:

Powrót do góry

Post Re: Gracie w piłkę?
  Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 19:34
jak jestem w Ciechocinku, czyli teraz np. w wakacje tak będzie to gram z ziomkami po 2-3 razy w tygodniu na orliku, w Warszawie ciężej o skład, ale co 2-3 tygodnie coś się zawsze pogra, wszystko tylko i wyłącznie dla przyjemności
jak jadę do domu na weekend to też często trafi się gierka

za dzieciaka byłem na dwóch treningach młodzików czy czegoś tam Zdroju Ciechocinek, ale to popierdoliłem, wolałem się skupić na tenisie

nie ufam ludziom, którzy nie grają w piłkę
http://www.youtube.com/watch?v=IYYEpKEt ... be&t=2m07s

Powrót do góry

Co piątek hala (ONE LOVE), jak jest pogoda to po 3-4 razy (zdarza się i codziennie) na orliku, skład raczej cały czas jest.

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 19:50
2 razyw tygodniu na tartanie, dzisiaj z sulejem sobie pykałem, w sobote na hh arenie gramy

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 19:56
amatorsko od zawsze, zdarzyło się pare meczy po 90min na pełnowymiarowym, wtedy to się zapierdaaala aż miło. Zawsze albo jako napastnik albo pomocnik lewy/prawy i te długie rajdy - kiedyś można było się wybiegać a teraz to opjerdalanie sie zrobiło swoje.
pocho pamiętasz?
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 20:01
No wiadomo. :mrgreen:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 20:39
Rzadko grywam w tak niszowe sporty.

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 21:12
trenowałem na bramce w podstawówce, potem tylko siatkówka, a od roku opierdalanko, w sensie tam dla sportu to chętnie w basket, w piłe, ale w klubie już nic.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer skype profil na lastfm

Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 21:15
Swego czasu nawet grałem w klubie, kilka meczów się zaliczyło :cool: , później to już amatorsko z kumplami a od momentu złamania śródstopia podczas gry w piłkę, czyli jakieś 3 lata to już praktycznie nie grywam, wole dobry basket.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 21:19
Przestałem w chwili pełnoletności
I dalej się trzymam tego postanowienia.
Za to inne sporty np. Koszykówka zawsze i o każdej porze.

Piłki nigdy nie trenowałem, za późno zacząłem żeby mieć jeszcze szansę na grę inna niż dla relaksu ewentualnie jakiś miastowych zawodów.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 21:22
Od dziewiątego do trzynastego roku życia jako bramkarz, potem przeniesiony na lewą obrone.
Calisia -> Prosna Kalisz
Potem rozwaliłem sobie kolano, długi czas nie mogłem w ogóle uprawiać sportu, co było dla mnie tragedią.
Od trzech lat wróciłem do aktywnych treningów w klubie w Niemczech (okręgowa A) i po roku zostałem przeniesiony do drużyny seniorskiej (zamiast u21) i tak ciupam po trochu jako pomocnik/skrzydłowy. Niestety znów od marca tego roku nie mogłem trenować z względów zdrowotnych, no i tak powrócę w okresie przygotowawczym.

DVKJ?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 21:37
Kiedyś się grało. A-klasa, B-klasa, 5 liga(okręgowa). Hala, turnieje powiatowe, ligi regionalne (swego czasu w jednym sezonie miałem ponad 120 bramek strzelonych), beach soccer(turnieje z takimi drużynami jak Wisła Płock, Górnik Zabrze, Drużyna Aktorów i kilka innych dość znanych), jakieś mecze z zawodowymi piłkarzami bądź już emerytami. Pamiętam kolesia, który grał w KSZO kilka/kilkanaście lat temu, starszy facet już ale wymiatał ostro. Była propozycja dla mnie gry w jednym z klubów grających teraz w nowej drugiej lidze(napewno byłyby to rezerwy). No i przyszedł czas szkoły w innym mieście i wszystko się zjebało. Melanże, fajki. I tak teraz mogę tylko żałować głupoty.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 22:15
widzę, że większość kariery sportowe zakończyła z powodu kontuzji :D stało się na bramce kuuuupe lat, potem zerwane ścięgna, jeszcze potem skręcony staw skokowy i wiele lat nie grałem, bo mi się po prostu nie chciało, brak motywacji. Od jakiegoś miesiąca w każdą niedziele gramy z ziomeczkami 11v11 na stadionie i zdecydowanie poelcam czasem się poruszać.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Czerwca 2011, 23:16
No grałem i to sporo. Gdzieś tak od podstawówki przez całe gimnazjum do pierwszego półrocza w II klasie liceum to ciągle gała powiedzmy "profesjonalnie", treningi, mecze, wyjazdy, szkolne zawody ciągle w juniorach w seniorach nawet nie zadebiutowałem. Dwa kluby zaliczyłem, pozycja to najczęściej lewa obrona czasem stoper albo defensywny pomocnik, raz nawet na napadzie cały mecz grałem. No, ale niestety się znudziło i teraz już nawet rekreacyjnie nie grywam, w niedziele próbowałem, ale jakieś 20 minut dałem rady i dętka totalna (myślę, że to bardziej z powodu kaca potwornego) no ale wątpię, żebym jeszcze kiedykolwiek w jakimś klubie zagrał, a szkoda bo mam dobre wspomnienia :)

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2011, 06:09
w gimnazjum chodziłem do takiego 'jakby' klubiku który obecnie przerodził się w drugoligowca futsalowego. ale szybko dałem sobie siana bo niby nie miałem czasu (tak sobie myślę ciekawe co ja kurwa takiego ważnego robiłem że tego czasu nie miałem :dunno: ), prócz tego kupę lat śmigałem po osiedlowym boisku, w wakacje nawet 3 razy dziennie. od jakichś 3 lat nie gram prawie w ogóle, raz na jakiś strasznie długi czas. nawet bym sobie pograł ale jakoś ciężko cokolwiek i kogokolwiek ogarnąć. ale w te wakacje musi się coś zmienić, bo jakby ambicja coś mi tam podpowiada :D

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2011, 07:11
zagrałem mecz w okręgówce i chyba coś w a-klasie jako 16/17 latek a potem wyleciałem do high school. w juniorkach grałem jako fernando redondo

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2011, 07:27
Gram w klubie z B klasy, na pozycji napastnika, a zapisałem się do niego w wieku 17 lat.
Wcześniej wiadomo, że z ziomkami na boisku, za wczesnego małolata nawet po kilka godzin dziennie się grało bez przerwy. Tymbardziej, że boisko mam 5min pieszo od domu(to boisko właśnie wynajmuje mój klub). Grałem zazwyczaj jako bramkarz. Jak byłem gimbusem, to po jednych zawodach na hali, podbił do mnie sędzia i powiedział że jestem najlepszym bramkarzem w powiecie ;) (nie powiem, że nie, bo dobre zawody zagrałem)
Znudzony już bramką gram jak już pisałem na ataku.

Ostatnio edytowano Czwartek, 7 Marca 2013, 17:58 przez soulkast, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2011, 07:38
Grałem w klubie grającym w okręgówce, awansowaliśmy po trzech latach do IV ligi (nowej chyba, był taki okres, że się gubiłem w tym nazewnictwie i nie pamiętam już), w każdym razie w tych ligach jest taka profeska, że... [*] Byłem napastnikiem, a musiałem grać na lewej obronie, bo reszta napastników nie potrafiła biegać, a obrońców brakowało :lol: Najlepsze były początki sezonów - kilka niezłych wzmocnień, powroty wyjadaczy, 25 osób w kadrze i napierdalamy. Po miesiącu pierwsze konflikty, problemy z kasą itd, w połowie sezonu 13 jedzie na mecz :lol: W końcu miałem tego dosyć, bo atmosfera się zjebała, trochę zaprzepaściłem szansę, bo mogłem z ziomkiem iść do Nielby Wągrowiec, jak jeszcze grała w tej lidze co my, do juniorów oczywiście, bo tam się zaczynała profeska robić. Kolega poszedł, ja nie, a dziś Nielba na salonach :wink: Chociaż on też odpuścił po paru latach z powodu kontuzji. Fajne czasy, miło wspominam. Pograłbym chętnie na hali jakąś ligę, ale nie mam ludzi - z pięciu by się znalazło, ale to potrzeba regularnego składu, no i takiej ligi w pobliżu.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2011, 14:49
Gram w juniorach (Liga Wojewódzka Juniorów) III ligowego zespołu - Błękitni Stargard + 2 razy w tygodniu orlik.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2011, 14:56
w podstawówce, jakieś 4 lata grałem w Jadze, potem w sumie sam nie wiem czemu przestałem chodzić na treningi. w między czasie ustawki z kumplami i graliśmy zazwyczaj ma asfalcie (nigdy u nas nie było normalnego boiska, a jak graliśmy na trawnikach między blokami to od razu budowali tam jakiś parking, stawiali donice albo inne chuj wie co :huh: ). potem przestawiliśmy się na większe boisko, asfaltowe koło bylej podstawówki i tam nakurwialiśmy codziennie, co dwa dni. w tym roku nie grałęm ani razu, za to kosz jest grany codziennie.

Obrazek

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 460 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona