Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 26 Września 2018, 07:27

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1020 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51
Rower 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Rower
  Wysłano: środa, 2 Maja 2018, 16:36
Ten lepszy

https://www.olx.pl/oferta/rower-szosowy ... twA6t.html

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 3 Maja 2018, 09:48
Spoiler:

Ja se na kaca 1 maja zrobiłem wycieczke po Puszczy Niepołomickiej i jak ktoś ma niedaleko, to polecam miejscówke jakim jest czarny staw, a później odrazu na piwko na bobrowe rozlewisko

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 19 Maja 2018, 13:08
Robi ktoś interwały na stacjonarnym? Ma ktoś jakiś dobry plan treningowy, cokolwiek? Nigdy się za to nie zabierałem.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Maja 2018, 14:57
Jakie zapięcia do rowerów używacie? Jak zostawiam rower to zwykle na 5 min pod Żabką ale jak trzeba na dłużej to wolałbym coś czego Seba nie otworzy śrubokrętem w 30 sekund. Takie coś byłoby ok ?

http://allegro.pl/kellys-zabezpieczenie ... 85758.html

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Nie no panna spoko, tylko teoretycznie rzecz biorąc, powinienem mieć problem z tym że bez matury

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Lipca 2018, 19:29
Podbijam pytanie wyżej. Użytnik wyżej wrzucił jakiś gadżet za dwie blachy, no nie wiem, nie znam się, w konfrontacji ze złodziejem jest różnica między zapięciami za 15 a 150 zł? W sensie, jakaś musi być na pewno, ale gdzie zaczyna się przesada? Doradź ktoś coś, wrzuć linka, pomóżcie ślizgoni. :(

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 13 Lipca 2018, 23:01
https://m.ceneo.pl/15295731
Używam to i się świetnie sprawdza, jedyny problem to mocowanie raz na jakiś czas się luzuje

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 14 Lipca 2018, 03:18
Ostatecznie kupiłem taki oto łańcuch

https://allegro.pl/merida-zapiecie-chai ... M2IxZGU%3D

Ale roweru i tak nie mogę zostawiać bez opieki, bo co z tego że przypiąłem go powyższym łańcuchem, jak podczas mojej 10-minutowej nieobecności ojebali mi siodełko razem ze sztycą :roll: w biały dzień w centrum miasta. Jak dokupie oświetlenie to już wogóle nie ma bata żeby go spuścić z oka, na miasto najlepiej kupić jakieś Wigry albo Pelikana. Z zabezpieczeń najwięcej propsów zbiera U-Lock, możesz też pierdolnąć na rowerze ze 4 linki po 20zł i niech się męczą :cool:

e: Slaff poprawiłem, póki mi tego nie zajebali nie miałem pojęcia jak to się nazywa

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Nie no panna spoko, tylko teoretycznie rzecz biorąc, powinienem mieć problem z tym że bez matury

Ostatnio edytowano Sobota, 14 Lipca 2018, 12:09 przez Travson, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 14 Lipca 2018, 12:04
Travson napisał(a):
ojebali mi siodełko razem ze szprycą

Sztycą :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 14 Lipca 2018, 15:16
Ziomy najlepszy budżetowy suport do ostrego to?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 07:47
Moja dziewczyna ma maszynowe neco (tańsze chyba nie istnieja :D) pod korbę prowheela 46z, ale ja np mam tokena bo jeżdzę na 49z i swoje ważę wiec wolałem mieć troszku lepszy suport. Składasz sam bajka?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 08:19
Jest złożony tylko chinol na początek, wiec się wszystko jebie w nim np właśnie suport ostatnio

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Lipca 2018, 13:36
https://www.bikestacja.pl/pl/rowery/szo ... 50567.html

co myslicie?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Sierpnia 2018, 11:25
Pany, myślę nad przesiadką z MTB na szosówkę - chodzi o jazdę po Krakowie, sporadyczne wycieczki poza miasto. Czytam trochę o tym i opinie są różne, jedni odradzają szosę do miasta, inni chwalą. Jeżdżę dość dynamicznie, nie jak pizda po chodniku, tylko ścieżka i ulica, dojazd do pracy (70% czasu na rowerze) też mam idealny.

Co sądzicie? Ma to sens? Niestety nie mam możliwości trzymania dwóch rowerów.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 15 Sierpnia 2018, 11:36
Jeśli droga do pracy to w większości asfalt, to myślę że to może być bardzo dobry pomysł. Tez kupiłem sobie szosę ostatnio, ale do weekendowych wypadów poza miasto i zapierdalania po okolicznych wsiach. Próbowałem jeździć po centrum miasta, ale u mnie prawie wszędzie zjebana kostka i moim zdaniem na takim sztywnym rowerze z tak wąskimi oponami nie da się po tym poruszać komfortowo. aczkolwiek widzę, że ludziom to nie przeszkadza i jakoś jeżdżą.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Sierpnia 2018, 20:27
checollada napisał(a):
Jeśli droga do pracy to w większości asfalt, to myślę że to może być bardzo dobry pomysł. Tez kupiłem sobie szosę ostatnio, ale do weekendowych wypadów poza miasto i zapierdalania po okolicznych wsiach. Próbowałem jeździć po centrum miasta, ale u mnie prawie wszędzie zjebana kostka i moim zdaniem na takim sztywnym rowerze z tak wąskimi oponami nie da się po tym poruszać komfortowo. aczkolwiek widzę, że ludziom to nie przeszkadza i jakoś jeżdżą.

Droga do pracy to w 100% asfalt, raczej prosty - ulica lub ścieżka. W centrum Krakowa też jakoś fatalnie nie jest ze ścieżkami, zresztą zwykle i tak po mieście jeżdżę w godzinach wieczornych, kiedy spokojnie można sobie ulicą latać.

Ktoś ma jakieś doświadczenia z jazdy szosą po Krakowie?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Sierpnia 2018, 20:40
Bierz szosę normalnie, nie zawiedziesz się. Z moich obserwacji, dziesiątki lub setki hipsterów, ale normalnych chłopaków też, na ostrych kołach i singlach śmiga po modnych barach i kawiarniach w centrum Krakowa czy Wrocławia, dają radę normalnie, to i ty też dasz.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Sierpnia 2018, 21:43
Wiesz, to nie kwestia czy dam radę czy nie. Chodzi o to bardziej o to, czy to ma sens w kwestii komfortu, wygody - to 7.5 km w jedną stronę poprzedzające 8h siedzenia w biurze przy kompie, więc komfort jest dość ważny, ale też szybkość i mniejsze zmęczenie, które może mi dać szosówka. Ale masz rację, tysiące ludzi śmiga na fixach lub szosie po dużych miastach i żyją, sam w biurowcu mam kilku takich zapaleńców, ale nigdy nie udało mi się takiego typa złapać na parkingu i spytać o wrażenia.

W każdym razie znalazłem sobie jeden rower w okolicach Krakowa, umawiam się na weekend i zobaczymy, przez 2 tygodnie potrzymam dwa rowery i później zdecyduję, który pójdzie na handel.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 16 Sierpnia 2018, 16:30
W tych podstawowych modelach szosowych, koła najczęściej pozwalają na to, żeby założyć trochę szerszą oponę (coś jak w szosach klasy endrurance), co pozytywnie wpływa na komfort jazdy po innych nawierzchniach niż asfalt. Jeśli nie masz zamiaru się ścigać na tym rowerze, warto przemyśleć taką opcję.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 16 Sierpnia 2018, 23:18
osobiście bym kupił starszą stalową szosę w niezłym stanie za spoko pieniądze, w Krakowie to bankowo można dorwać. a w sumie jak głównie pod krótkie dojazdy to pracy, to jakiegoś ładnego singla. gdzie tam zmieniać biegi.
ostatnio kimałem w centrum KRK, byłem w szoku ilu ludzi nawet późną nocą zapierdala po jezdni na szosie. faza :)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018, 08:15
bardzo często pękają mi szprychy w tylnym kole. co zrobi żeby zwiększyć ich trwałość? inne szprychy? inna felga? domyślam się, że to dzieje się kiedy lecę na tym krossie po lesie i korzeniach. zdaję sobie sprawę, że to rower nie do tego typu jazdy, jednak na razie nie mam możliwości kupna innego.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1020 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51