Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 20 Listopada 2018, 00:48

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 116  Następna strona
Cafe Futbol/Stan Futbolu (Programy o piłce) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Cafe Futbol/Stan Futbolu (Programy o piłce)
  Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 18:38
serwus napisał(a):

froooz napisał(a):
Za to Misja Rosja to jest pseudo merytoryczny wysryw

przecież to czterech ziomeczków sobie luźno podsumowuje dzień przy kabanosach. to jest tak samo luzacki/humorystyczny program o futbolu jak stan mundialu, tylko adresowany do innego grona odbiorców. bo inni ludzie sięgają po przegląd sportowy, a inni po weszlo. więc z jednej strony masz ajwena wulgarnie wspominajacego lenczyka, a z drugiej borka nakładającego sobie dżem truskawkowy, bo przecież połowa widzów misji rosja może nawet nie kojarzyć kto to jest orest lenczyk

To nawet zabawne jak bardzo te dwa programy się różnią powierzchownie. W misji Rosja eleganccy panowie w sile wieku a u Stana siedzą dwaj wujaszkowie na emeryturze, a zza monitora przenika zapach fajek i przetrawionego alkoholu.

serwus napisał(a):
Flowrider napisał(a):
Kowalczyk celowo pierdoli odmienną opinię, żeby mieć 'inne zdanie'.

śp zarzeczny tak robił całe życie, wielokrotnie samemu sobie zaprzeczając w tym sileniu się na kontrowersję

Nie porównuj, Zarzeczny z reguły ładnie każde zdanie opakuje a jak bystry jest Kowal każdy słyszy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 18:49
przecież kowal po prostu bełkocze, i nie ma to związku z byciem pod wpływem alkoholu tylko z tym że jest kretynem

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 21:18
bystrość i elokwencja kowala jest gdzieś mniej więcej na poziomie mojego 12-letniego kuzyna tylko, że z dodatkiem zgryźliwości buractwa, zdecydowanym przerostem ego (nie deprecjonując osiągnięć) i pychy. Swoją drogą ostatnio strasznie irytuje mnie influenser Mateusz Borek, stał się naprawdę nieznośny momentami i jak kiedyś to Szpakowski w Misji Futbol wkurwiał mnie wrzucaniem każdego swojego wysrywu o Lewandowskim w zdanie Mateusza, Rudzkiego kogokolwiek, tak teraz młody Borek robi to na podobną skalę, w Misji Rosji regularnie Pol, który jest raczej najmniej mówiącym w programach i nie jest tu w roli opinionisty tylko bardziej prowadzącego, ma problem z pełnym wypowiedzeniem jednego czy dwóch zdań czy nawet często zadaniem pytania, bo jak Mati złapie flow, to mogą mu ruchać żone w studiu obok, a on i tak swoje powie. Swoją drogą odnoszę wrażenie, że z całym szacunkiem, ale Borek poczuł się wieszczem w piłkarskim wydaniu, z tym, że te natchnienie przeradza się pomału w przerost treści nad formą

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 21:22
https://www.youtube.com/watch?v=oeojqhN ... be&t=4m13s

Fabijański nawija o Rudzkim :lol:

Dla mnie jedno z odkryć. Bardzo fajnie się go słucha bo mówi ciekawe, nieoczywiste rzeczy. Jakby się jeszcze przestał jąkać to byłoby pięknie.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 22:03
Bakan napisał(a):
ergiees napisał(a):
Bakan napisał(a):
Nikt asie nie szuka tajemnej wiedzy i praw objawionych tylko merytorycznej dyskusji ludzi znających się na temacie

i odpalasz w tym celu matiego, pola i szpaka :lol:
froooz dobrze opisał jak wygląda ta merytoryczna, powtarzam merytoryczna dyskusja.

Dziwnym trafem pominąłeś w tej wyliczance często goszczących tam Twarowskiego i Ćwiąkałę, którzy są absolutnym dziennikarskim topem w Polsce, wrzuciłeś za to Szpaka, którego jeszcze tam nie widziałem (oglądam od kilku odcinków) i Pola, który zajmuje się głównie rzucaniem wątków i zadawaniem pytań. Robisz z siebie idiotę.

tylko, że procentowo ich udział w tym programie jest niewielki, pomijając fakt, że nie pojawiają się w każdym odcinku to większość czasu antenowego stanowią monologi nakręconego Matiego albo jakieś dyrdymały Szpaka. Po prostu przekomiczne jest robienie z tego jakiegoś wielce fachowego programu o piłce nożnej i jednoczesne wyśmiewanie Stanu Mundialu, gdy to jest prawie to samo, tylko inaczej podane. Analogicznie mógłbym pisać, że u Stana jest również M E R Y T O R Y C Z N A dyskusja, bo pojawi się tam czasem Kotleszka. Bądźmy poważni.

Powrót do góry

Post Cafe Futbol/Stan Futbolu (Programy o piłce)
  Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 22:36
ergiees napisał(a):
Bakan napisał(a):
ergiees napisał(a):
Bakan napisał(a):
Nikt asie nie szuka tajemnej wiedzy i praw objawionych tylko merytorycznej dyskusji ludzi znających się na temacie

i odpalasz w tym celu matiego, pola i szpaka
froooz dobrze opisał jak wygląda ta merytoryczna, powtarzam merytoryczna dyskusja.

Dziwnym trafem pominąłeś w tej wyliczance często goszczących tam Twarowskiego i Ćwiąkałę, którzy są absolutnym dziennikarskim topem w Polsce, wrzuciłeś za to Szpaka, którego jeszcze tam nie widziałem (oglądam od kilku odcinków) i Pola, który zajmuje się głównie rzucaniem wątków i zadawaniem pytań. Robisz z siebie idiotę.

tylko, że procentowo ich udział w tym programie jest niewielki, pomijając fakt, że nie pojawiają się w każdym odcinku to większość czasu antenowego stanowią monologi nakręconego Matiego albo jakieś dyrdymały Szpaka.

Podeślesz link do któregokolwiek odcinka ze Szpakowskim?
Coś mnie musiało ominąć chyba.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

E: aaa ok, Ty o Misji Futbol, on o Misji Rosja

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Lipca 2018, 21:16
Haha Kowal co za debil. Hazard niepotrzebny w realu bo jest kroos i modric :lol:

https://www.instagram.com/malyapollo/

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Lipca 2018, 21:18
No ja Kowala lubię, ale jak czasem coś pierdolnie to :wall:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 10 Lipca 2018, 21:20
Pierwszy raz włączyłem i nie da się go oglądać

kurwa jaki bełkot, nara

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 10 Lipca 2018, 23:13
No ja dałem im drugą szansę i odpaliłem wczorajszy odcinek i ci ludzie nawet nie wiedzą na jakiej pozycji gra dany piłkarz co tylko potwierdza tekst o niepotrzebnym Hazardzie bo jest Modric i Kroos. Ten kolo w okularkach nawijał coś, że okazuje się, że Young może grać na lewej obronie gdzie on kurwa cały sezon tak u Mou grał. Stanowski robi porównanie piłkarzy na poszczególnych pozycjach i bez cienie refleksji, że Belgia gra trójką z tyłu a Francja czwórką zestawia Vertonghena z Hernandezem (mimo wszystko liczę, że Stano jednak wie, że to całkiem inne pozycje tylko nie wiem dlaczego pozostawia to w sferze niedopowiedzenia, Kowal i reszta oczywiście tej wiedzy nie mają). Później porównuje Hazarda do Mbappe (i tu kumam, że po prostu chodzi o szeroko pojętą ofensywę) a grono "ekspertów" twierdzi, że Francuz na tym turnieju jest lepszy :lol: Można o piłce gadać luźno, można to robić na wyjebaniu ale trzeba jednak mieć do tego jakąkolwiek wiedzę czy przygotowanie. To serio jest bez sensu i dziwie się, że ludzie tego tworu bronią, to jest jakaś dysputa pijanych 17-nasto latków.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lipca 2018, 03:18
misja rosja to smutne i nudne guwno

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lipca 2018, 08:22
Cytuj:
to jest jakaś dysputa pijanych 17-nasto latków

dlatego wolę to od Misji, ale ja to pod koniec dnia już nie pamiętam co pierdolili w obu programach, więc nie potrzeba mi za grosz merytoryki

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lipca 2018, 14:28
Bakan idealnie wypunktował, wymienieni przez Ciebie panowie brzmią jak janusze na imieninach, w debacie pomiędzy tortem a kotletem...

Luźna forma programu, jak najbardziej na tak, ale bez przekłamywania faktów i naginania rzeczywistości na swój sposób( w przypadku Kowalczyka - podwórkowo-menelski ), żeby dyskutować o czymś (publicznie)
trzeba posiadać chociaż minimum wiedzy czy tam rozeznania :lol: zaraz nasuwa się Darek Szpakowski xD jako przykład gościa, który chce uchodzić za fachowca, ale zatrzymał się gdzieś 20 lat temu, przeważnie nieznający większości piłkarzy w meczu, który komentuje xD

Szybkie tempo, mocne basy, koka z tacy, zapach kasy
Agentury, dziwki, szmaty ♥

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: środa, 11 Lipca 2018, 15:20
Romek kozak
prawda futbolu prosto z plaży
szanuje

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 11 Lipca 2018, 15:27
No nie, pozytywny wariat.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: środa, 11 Lipca 2018, 15:34
prawdziwy pasjonat a nie podrabianiec

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 11 Lipca 2018, 15:43
Swoją drogą bakan to myślałem, że bardziej się interesujesz piłką, jeśli goście w Misja Futbol potrafią cię zaskoczyć swoją wiedzą w postaci powtarzania tweetów i nagłówków z gazet. Ja właśnie tego nie oglądam bo sam to wszystko wiem, a Kowala i Iwana włączam dla pośmiania się gdy padną jakieś analizy zupełnie oderwane od rzeczywistości (Hazard nie bo Kroos) albo ciekawostki (Orest Leńczyk). Oni są jak telewizor w tle podczas przeglądania internetu.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lipca 2018, 16:00
Pszemo on fire
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lipca 2018, 16:04
odszedł z twitera więc spina dupę na instagramie? słabiutki ten rudzki czasami jest. na dodatek przytyk marny

Powrót do góry

Wysłano: środa, 11 Lipca 2018, 16:05
MagikDeLow napisał(a):
Swoją drogą bakan to myślałem, że bardziej się interesujesz piłką, jeśli goście w Misja Futbol potrafią cię zaskoczyć swoją wiedzą w postaci powtarzania tweetów i nagłówków z gazet. Ja właśnie tego nie oglądam bo sam to wszystko wiem, a Kowala i Iwana włączam dla pośmiania się gdy padną jakieś analizy zupełnie oderwane od rzeczywistości (Hazard nie bo Kroos) albo ciekawostki (Orest Leńczyk). Oni są jak telewizor w tle podczas przeglądania internetu.

Nigdzie nie napisałem, że podczas oglądania MR jestem jakoś szczególnie zaskakiwany. Po prostu dobrze mi się słucha kulturalnych ludzi rozmawiających o piłce w luźny sposób, szczególnie jeśli oni na tej piłce zwyczajnie się znają i są do dyskusji jakkolwiek przygotowani.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 116  Następna strona