Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 20 Listopada 2018, 01:35

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 116  Następna strona
Cafe Futbol/Stan Futbolu (Programy o piłce) 
Autor Wiadomość
moderator

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Cafe Futbol/Stan Futbolu (Programy o piłce)
  Wysłano: Niedziela, 8 Lipca 2018, 22:59
a ja ostatnio zdecydowanie wole posłuchać zabawnych historii jak to o Lenczyku niż Borka gadającego kolejny raz to samo swoim ściszonym tonem człowieka z wiedzą

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 8 Lipca 2018, 23:06
Mati Borek i Roko to 2 z 3 najlepszych person w polskiej piłce.
Trzecia to oczywiście Pan Trener Andrzej Strejlau

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 8 Lipca 2018, 23:10
Kacper napisał(a):
a ja ostatnio zdecydowanie wole posłuchać zabawnych historii jak to o Lenczyku niż Borka gadającego kolejny raz to samo swoim ściszonym tonem człowieka z wiedzą

co o Lenczyku było?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 8 Lipca 2018, 23:12
niestety ngidzie nie wrzucone ale polecam wczorajszy hyde park z fabijanskim na weszlo.fm, płakałem ze śmiechu o 2 w nocy jak wyjaśniał rudzkiego xdd

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Niedziela, 8 Lipca 2018, 23:13
O jego wiecznie pesymistycznym nastawieniu, między innymi że jk zdobywali szybko gola to się smucił bo „teraz to nam wpierdolą”
Albo jak zawodnik grał zajebiscie i trafiał gole 2 spotkania z rzedu to w trzecim siadał na ławce bo wyczerpał limit szczęścia
Odcinek 24 Jbc

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 8 Lipca 2018, 23:20
Kacper napisał(a):
O jego wiecznie pesymistycznym nastawieniu, między innymi że jk zdobywali szybko gola to się smucił bo „teraz to nam wpierdolą”
Albo jak zawodnik grał zajebiscie i trafiał gole 2 spotkania z rzedu to w trzecim siadał na ławce bo wyczerpał limit szczęścia
Odcinek 24 Jbc

:lol:

dzięki,
tutaj link https://www.youtube.com/watch?v=ei04bLZ7ktM

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 8 Lipca 2018, 23:35
Pan Czlajner napisał(a):
niestety ngidzie nie wrzucone ale polecam wczorajszy hyde park z fabijanskim na weszlo.fm, płakałem ze śmiechu o 2 w nocy jak wyjaśniał rudzkiego xdd

co mówił?

https://www.instagram.com/malyapollo/

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 02:34
trzeba było to usłyszeć samemu, było dość zabawnie. W dużym skrócie coś w rodzaju "odszedłeś z tłitera? NO I KURWA CO W ZWIĄZKU Z TYM? napisz o tym list do bravo"
Kacper napisał(a):

dokładnie, zresztą kto normalny poszukiwałby w takich programach jakieś tajemnej wiedzy i prawdy objawionej, chyba tylko takie asy jak Bakan. Co ci liderzy opinii ( :lol: ) niby mieliby tam ciekawego i wartościowego powiedzieć? Tylko to, czego dowiedzą się z zagranicznej prasy lub twittera, jedyne zakulisowe info mają od polskich kopaczy/trenerów/prezesów/menedżerów i z tego i tak ujawnią tylko tyle ile oni im pozwolą, czyli nic.
A już stawianie Kołtuna (który na marginesie musi być chyba lekko upośledzony, bo nie wierzę że dorosłego człowieka będącego rzekomo dziennikarzem przerasta nazwanie poprawnie po polsku kanału na jutubie, albo napisanie na kartce nazwiska Lewandowski) ponad kurwa kimkolwiek to jest kpina z rozumu i godności człowieka.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 06:29
Nikt asie nie szuka tajemnej wiedzy i praw objawionych tylko merytorycznej dyskusji ludzi znających się na temacie a nie jakiegoś pijackiego bełkotu. Nie dziwie się, że Stan Futbolu podchodzi ci bardziej, to jest po prostu twój marny poziom.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 12:29
roko kołtun dzisiaj prawda futbolu z poduchą w rękach, jak go nie lubić

http://www.youtube.com/watch?v=YPG1u3Ht0V0

fajnie też było jak miał piłkę pomalowaną we flagi wszystkich uczestników mundialu i kiedy mówił o jakiejś reprezentacji to wyszukiwał jej flagę na piłce. to jest pasjonat

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 12:48
Spoiler:

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 12:55
Ja popieram Kacpra, dużo lepiej słucha się Stan Mundialu niż Misję Rosja. Ja oglądam to z względów czysto rozrywkowych a w Stanie Mundialu się to dostaje. Raz fajna anegdotka, raz ostra wymiana zdań. Za to Misja Rosja to jest pseudo merytoryczny wysryw, gdzie na przykład 15 minut poświęconych meczu Belgii z Brazylią sprowadza się do tego że Martinez super zrobił bo ustawił De Bruyne wyżej, geniusz taktyczny. Albo śmieszy mnie to, jak rozmawiali o Rosji i Borek zaczął mówić o rosyjskich obrońcach o tym bodajże, że są bardzo solidni i że ogląda tę ligę. No to zajebiście, ale jeśli naprawdę oglądasz to możesz powiedzieć więcej niż to że są solidni. Misja Rosja to jest taki zbiór truizmów wypowiadanych o każdej z drużyn. A to że Anglia super Hari Kejn dobry kapitan inny niż poprzedni kapitanowie, poźniej o Rosji że solidność, dyscyplina taktyczna. Zamiast usiąść nad tematem, zgłębić trochę taktyki, dlaczego Belgia zagrała takie dobre 45 minut to powiedzą że Lukaku super wyprowadził kontrę, co widział każdy. Pamiętam też jak Borek mówił o bodajże Cionku (to było na ŁNP), że to zawodnik jeśli chodzi o umiejętności limitowany. No kurwa, zamiast używać takich pięknych eufemizmów powiedz że nie jest dobry technicznie, jest po prostu drewniakiem bez jakiegokolwiek wyprowadzenia piłki srającym się gdy ma piłkę przy nodze. Największy żal że nie żyje Pawka Zarzeczny bo on jako jeden z niewielu w tym kraju potrafiłby konkretnie zjechać całą reprezentację bez względu na układy czy to z prezesem czy piłkarzami.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 13:25
Jak dla mnie to i Misja Rosja fajna i Stan Mundialu jest ok. W jednym programie irytuje mnie Rudzki co to Anglia jest taka piękna i ta historia jest cudowna xD za to w drugim odpala się Kowal dla którego Puyol to był kapitan i to były czasy, a teraz to nie ma czasów.

I podbijam propsy dla Feddka, też miło się zaskoczyłem.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 14:06
Ciężko się nie zgodzić z postem froooza. Borek to odleciał w ogóle totalnie imo i się ma za alfę i omegę, a więcej niż piłki to on ostatnio boksu ogląda i potem rzuci tym co oczywiste. Najlepszy Ćwiąkała, który jest oczytany, zarzuci jakąś spoko historię/opinię zagranicznego trenera itp., czym wniesie do dyskusji coś więcej niż te pierdolo-truizmy. Lubię też Rudzkiego mimo hejtu na niego, ale być może dlatego, że twittera za bardzo nie używam. Gość umie się wypowiedzieć i lubi premier league.

Stan z kolei bardziej z jajem, oczywiście, czasem pierdolą trzy po trzy, głównie jak Kowal odleci. Lubię Wojtka, ale czasem mam wrażenie, że celowo pierdoli odmienną opinię, żeby mieć 'inne zdanie'. Czasem trafią się lepsi goście, czasem gorsi. Np. Kołakowski to kurwa jest najgorszy tam. Osobny props dla Iwana, którego jestem fanem od przeczytania biografii jakkolwiek to śmiesznie nie zabrzmi. Potrafi jednym słowem, a czasem zdaniem totalnie zamknąć dyskusję. Słuchałem sobotni hyde park i jak nawinął o banku informacji to :bowdown:

Romana też czasem odpalę, gość ma fioła na punkcie piłki, czasem pierdoli głupoty, ale w jego oczach widać pasję. Mógłby pierdolić 24/7 i nadal by mu się gęba nie zamykała. Jak wrzucił filmik z kibicami z Brazylii to nie powiem, morda się uśmiechęła. :lol:

Generalnie z każdego można wyciągnąć coś na plus i coś na minus, ale i tak fajnie, że sporo się tego zrobiło i w przystępnej wersji.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 15:33
Bakan napisał(a):
Nikt asie nie szuka tajemnej wiedzy i praw objawionych tylko merytorycznej dyskusji ludzi znających się na temacie

i odpalasz w tym celu matiego, pola i szpaka :lol:
froooz dobrze opisał jak wygląda ta merytoryczna, powtarzam merytoryczna dyskusja.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 15:38
Flowrider napisał(a):
że celowo pierdoli odmienną opinię, żeby mieć 'inne zdanie'.

śp zarzeczny tak robił całe życie, wielokrotnie samemu sobie zaprzeczając w tym sileniu się na kontrowersję

froooz napisał(a):
Za to Misja Rosja to jest pseudo merytoryczny wysryw

przecież to czterech ziomeczków sobie luźno podsumowuje dzień przy kabanosach. to jest tak samo luzacki/humorystyczny program o futbolu jak stan mundialu, tylko adresowany do innego grona odbiorców. bo inni ludzie sięgają po przegląd sportowy, a inni po weszlo. więc z jednej strony masz ajwena wulgarnie wspominajacego lenczyka, a z drugiej borka nakładającego sobie dżem truskawkowy, bo przecież połowa widzów misji rosja może nawet nie kojarzyć kto to jest orest lenczyk

naprawdę się czasem zastanawiam czy wy serio byście chcieli wysłuchiwać w śniadaniowym programie czterech super-merytorycznie przygotowanych ćwiąkałów i jeszcze co gorsza jakieś smęty o taktyce? ja tam wolę mędrkujących borka/twarowskiego, sympatycznego michała pola i rzetelnego tomka ćwiąkałę. rudzki mnie trochę drażni, bo opowiada niezbyt zabawne anegdoty, ale ogólnie też bez hejtu

najważniejszy w takich programach jest luz. np w eleven chłopaki w studio często go nie mają, dlatego zanudzają okrutnie, chociaż całego twitera znają na pamięć

a z całej palety tego typu programów zdecydowanie najgorszym gównem jest teraz liga plus ekstra, bo oni nie są ani zajebiście ogarnięci merytorycznie, ani wyluzowani i dowcipni. zupełna degrengolada tego kultowego programu

froooz napisał(a):
jest po prostu drewniakiem bez jakiegokolwiek wyprowadzenia piłki srającym się gdy ma piłkę przy nodze.

to jest język knajacki którym sobie możesz pisać na forumku. jak borek przy drinie rozmawia z kolegami to pewnie jeszcze gorzej tego cionka bluzga, ale w towarzystwie kabanosów henryka kani jednak musi się wznieść na nieco wyższy poziom.

aczkolwiek zgadzam się, że facet trochę odlatuje i za bardzo dominuje rozmowę, zapętlając się w tych samych wnioskach i obserwacjach. ale powtarzam, że to głównie kwestia pola, który notorycznie kieruje dyskusję na te same zagadnienia. ciężko kolejny raz klepać o reprezentacji polski i mieć coś nowego do powiedzenia, skoro kadrowicze trener i prezes są na wakacjach, więc po prostu nic się nie dzieje

poza tym - 40 minut programu, 4 osoby w studio a ty oczekujesz że borek się będzie rozwijał na temat poziomu taktycznego obrońców z ligi rosyjskiej? przecież to jakże pasjonujące zagadnienie mimo wszystko co do zasady chuj kogo obchodzi

według mnie stan mundialu jest super, misja rosja jest super, prawda futbolu jest fajna i ten polsatowski program też jest okej. bardzo dużo publicystyki sportowej z okazji mistrzostw, każdy znajdzie jakąś formułę dla siebie odpowiednią, ja z rozkoszą napierdalam wszystko co jest dostępne i jestem bardzo szczęśliwy, nawet jak widzę romana wywijającego poduszką z biedronki. lubię go za nieustanne wstawki historyczne

jedyny problem jaki mam z tymi dziennikarzami jest taki, że nie dzielą się w tych programach żadną insajderską wiedzą, tylko mielą te informacje, które są ogólnodostępne. efekt jest taki, że ludzie (ja akurat nie) kupują sobie przegląd sportowy podczas mistrzostw żeby się czegoś dowiedzieć, a smaczki z kadry wyciąga na twiterze janekx, natomiast skład na mecz z kolumbią podaje bez pudła stano siedzący w polsce. a tomek wlodarczyk i reszta ekipy pierdolą jakieś smuty i nagrywają setki spod hotelu

zresztą we wspomnianej lidze plus ekstra włodar kiedyś robił jako taki insajderski głos zdradzający wielkie sekrety polskiej piłki. już nie oglądam, więc nie wiem, czy on wciąż tam siedzi z tą bandą chuja. mniejsza z tym. była jakaś gadka o kadrze i włodar tajemniczym tonem stwierdził że TERAZ JUŻ MOGĘ ZDRADZIĆ, po czym sprzedał jakąś ciekawostkę od sytuacji sprzed półtora roku. no w chuj ciekawe

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 15:51
instinct napisał(a):
rudzki na twitterze to największy dzban od zawsze, więc dobrze że usunął bo się może przestanie kompromitować
w programach tak źle nie jest
gwoli ścisłości to konta nie usunął i nie usunie zapewne, odkąd zapowiedział wielkie odejście zdążył przypromować odcinek „Misja Rosja”, swój felieton i jakiś filmik z Zewlakowem...
A do wrzucania swoich „przemyśleń” pewnie tez wróci jak się zacznie liga

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 16:16
Rudzki jak zmigrod

mzmigrod napisał(a):
No nie mam honoru, ale nie to jest dla mnie najważniejsze

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 16:55
Mnie najbardziej martwi to, że macie dwa odmienne programy, każdy może sobie wybrać co innego, to nie kurwa, jedna ze stron dąży do rozjebania i ośmieszenia drugiego programu, którego i tak nie ogląda. Ja pierdole. Rozumiem jakby Misja Futbol zastąpiła Stan i odwrotnie, a wam by leciała piana z pysk bo zabrali wam ulubiony program i musicie oglądać teraz łysego ale z włosami Pola. Ale tak nie jest.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 9 Lipca 2018, 18:25
ergiees napisał(a):
Bakan napisał(a):
Nikt asie nie szuka tajemnej wiedzy i praw objawionych tylko merytorycznej dyskusji ludzi znających się na temacie

i odpalasz w tym celu matiego, pola i szpaka :lol:
froooz dobrze opisał jak wygląda ta merytoryczna, powtarzam merytoryczna dyskusja.

Dziwnym trafem pominąłeś w tej wyliczance często goszczących tam Twarowskiego i Ćwiąkałę, którzy są absolutnym dziennikarskim topem w Polsce, wrzuciłeś za to Szpaka, którego jeszcze tam nie widziałem (oglądam od kilku odcinków) i Pola, który zajmuje się głównie rzucaniem wątków i zadawaniem pytań. Robisz z siebie idiotę.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 116  Następna strona