Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 21 Października 2017, 20:34

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1405 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Następna strona
Formuła 1 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Formuła 1
  Wysłano: Sobota, 13 Marca 2010, 09:53
Nie znalazłem tematu, jak coś to mi podstawcie pod nos.

Jako że rusza nowy sezon warto sobie pogadać, ba może ktoś się jara tym tak jak ja :lol:

Obrazek

Ostatnio edytowano Niedziela, 27 Marca 2011, 09:47 przez FLoo, łącznie edytowano 10 razy

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Post Re: Formuła 1
  Wysłano: Sobota, 13 Marca 2010, 12:26
Właśnie 1 sesja kwalifikacji się skończyła i obyło się bez większych niespodzianek. Tak jak myślałem, nowe zespoły dużo odstają od pierwszej 15 i tylko przeszkadzają na torze :lol: A co do Kubicy i Pietrowa to nawet ładnie jechali ale wątpie czy zakwalifikują się do Q3 :wink:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Marca 2010, 12:39
Kubica w Q3 powinien się znaleźć. Byle niech raz pojedzie dobrze w 2 sektorze.

Generalnie co do tych nowych zasad to zjebali w chuj zakaz tankowania. Zawsze było ciekawiej a tak to boję się że kolejność uformuje się po 5 okrążeniach i dalej już będzie taka sama...

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Marca 2010, 13:22
Vettel wygrywa, a za nim dwa Ferrari.
Fajnie było widzieć radość w obozie Scuderi po tym jak Massa wrócił w dobrym stylu i do tego pokonał Alonso, który dominował w q1, q2 i ostatnim treningu.
Co do Roberta, to widocznie to wszystko co mogą na ten wyścig wyciągnąć z bolidu.
Martwi mnie jedynie fakt że między pierwszym, a dziesiątym kierowcą były aż 2 sekundy przewagi na niemal że pustym baku.

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Marca 2010, 14:21
Zakazali tankowania? To jak teraz wygląda wyścig? Jeżdżą na jednym baku?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Marca 2010, 14:21
nie spodziewalem sie za wiele po renault i w sumie sie to sprawdzilo raczej ciezko im bedzie dogonic czolowke. szumi cos slabo mial byc wielki come back

https://www.facebook.com/purplevibess MUSISZ TU WEJŚĆ ĆPUNIE

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Marca 2010, 14:43
Sulej napisał(a):
Zakazali tankowania? To jak teraz wygląda wyścig? Jeżdżą na jednym baku?

Tak, od tego sezonu jest zakaz tankowania. Powiększyli baki, można wlać jakieś 160kg paliwa, należy tylko zmieniać opony.

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Marca 2010, 15:17
Moze mi ktos wytlumaczyc czemu nie ma brawn gp. Nie sledzilem ostatniego sezonu wiec jestem nie na czasie. Zdziwilo mnie tylko ze nie ma teamu ktory w poprzednim sezonie dominowal?

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Marca 2010, 15:21
eskabns napisał(a):
Moze mi ktos wytlumaczyc czemu nie ma brawn gp. Nie sledzilem ostatniego sezonu wiec jestem nie na czasie. Zdziwilo mnie tylko ze nie ma teamu ktory w poprzednim sezonie dominowal?

Mercedes GP teraz jest

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Marca 2010, 15:25
Baron napisał(a):
eskabns napisał(a):

Mercedes GP teraz jest

A dokładniej mówiąc Mercedes postanowił powrócić do f1, po tym jak wszyscy zaczęli odchodzić (bmw, toyota, wcześniej honda). Wykupił od Brawna 75% udziałów.

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Marca 2010, 15:26
no zakaz tankowania to fail straszny. co do Roberta to tak jak się spodziewałem i tak jak on mówił, w pierwszym wyścigu nie poszaleje. zwłaszcza wtedy kiedy innym się dobrze jezdzi, czyli przy małej ilości benzyny, to renault ma problemy, bo bolid się słabo trzyma drogi, dopiero dociążony trzyma przyczepność. zresztą to lubie w Robercie, że nie pierdoli o tym, że wszystko jest ok i będzie walczył, tylko prosto z mostu mówi z czym mają jeszcze problemy.

a co do tematu. to w zeszłym roku rozmawialiśmy tutaj:
viewtopic.php?f=1&t=15828&start=20
można połaczyć i usunąc sezon.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 13 Marca 2010, 16:05
Kamils napisał(a):
no zakaz tankowania to fail straszny. co do Roberta to tak jak się spodziewałem i tak jak on mówił, w pierwszym wyścigu nie poszaleje. zwłaszcza wtedy kiedy innym się dobrze jezdzi, czyli przy małej ilości benzyny, to renault ma problemy, bo bolid się słabo trzyma drogi, dopiero dociążony trzyma przyczepność. zresztą to lubie w Robercie, że nie pierdoli o tym, że wszystko jest ok i będzie walczył, tylko prosto z mostu mówi z czym mają jeszcze problemy.

a co do tematu. to w zeszłym roku rozmawialiśmy tutaj:
http://www.slizg.eu/forum/viewtopic.php ... 8&start=20
można połaczyć i usunąc sezon.

ok, napiszę Cywilowi żeby to zrobił :)

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Marca 2010, 10:50
Ja się jaram F1 :D Jestem ciekawy jak dzisiaj będzie wyglądał wyścig z tym nowymi zasadami.Kubica myślę że jak będzie dzisiaj w ósemce to będzie git.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 14 Marca 2010, 18:24
Wyścig był wg mnie dość ciekawy. Nie żałuje że poświęciłem te 1,5h aby go obejrzeć.
Od początku prowadził Vettel przed dwoma samochodami Ferrafi, jednak kilkanaście okrążeń przed metą coś się stało z jego samochodem i "elita" zaczęła go wyprzedzać. Niemiec jednak się pod koniec pozbierał i utrzymał się na wysokim miejscu. Robert Kubica już na pierwszym zakręcie został lekko mówiąc "muśnięty" przez Sutila przez co spadł na miejsce w 3 dziesiątce (bodajże 22), jednak sukcesywnie wyprzedzał innych (słabszych) zawodników. Punktów jednak nie zdobył, zajął 11 miejsce.

Dla tych co nie oglądali klasyfikacja końcowa:
1. Alonzo (Ferrari) 25pkt
2. Massa (Ferrari) 18
3. Hamilton (Mc Laren) 15
4. Vettel (Red Bull) 12
5. Rosberg (Mercedes) 10
6. Schumacher (Mercedes) 8
7. Button (Mc Laren) 6
8. Webber (Red Bull) 4
9. Liuzzi (Force India) 2
10. Barrichelo (Williams) 1

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Marca 2010, 20:33
Dla mnie średni wyścig, ogólnie to moim zdaniem formuła straciła na zakazie tankowanie. Tam przynajmniej mógł się urwać jakiś wąż, ktoś mógł coś podpalić - było efektowniej, czasem kosztem ludzi. Teraz jeśli tak jak dzisiaj zespołu ograniczą się do jednego pit stopu to nie będzie zbyt ciekawie. Opony zużywają się bardzo bardzo powoli (patrz. Kubica od 12 okrążenia jechał na twardszej mieszance). Z początku wydawało mi się że przez to będą problemy z oponami i zobaczymy jakieś wypadania z torów, wolniejsze okrążenia, więcej walki. No ale poczekajmy do następnych GP, jak by nie było kierowcy jak i zespołu dopiero uczą się po zmianie regulaminu. Trzeba zdecydowanie zachować trzeźwość umysłu i ściągać zawodników w jak najlepszych momentach, co w tamtym sezonie mogło grozić popsuciem taktyki. Teraz mamy większą możliwość balansowanie zjazdem do boksu. Nikt nie straci na ilości paliwa.
Alonso, na plus, należało mu się bo 2 sezonach nie powodzenia w Renault. Ferrari w formie.
Massa, nie wiem czy tutaj wygrana nie sprawiła by jeszcze większej radości, byłby wieki come back.
Hamilton, niczym szczególnym się nie wykazał. Zresztą jak większość zawodników z góry tabeli.
Vettel, olbrzymi pech, a mogliśmy liczyć na znacznie ciekawszą końcówkę jak by Ferdek zdążył zaatakować.
Reszta jechała poprawnie jakoś nie wyróżniając się niczym specjalnym.
Rosberg, wielki minus za to że Vettel utrzymywał go za sobą z popsutym wydechem.
Schumacher, raczej na minus niż na plus, równie dobrze mogło by go nie być w tym wyścigu i widowisko by na niczym nie straciło.

Kubica, hmm byłyby punkty gdyby nie Sutil. Potem poprawna jazda, odrabianie strat do póki nie dogonił Buemiego. Na szczęście ekipa zareagowała dobrze i mógł wyjechać na czystym torze.W sumie szybko uporał się z De La Rosa i po raz kolejny było dane zmierzyć mu się z Buemim, tym razem wyszedł z tego zwycięsko. Od 12 okrążenia jechał na tych samych oponach, co pewnie też zaważyło na utrzymywania tempa Brazylijczyka.

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Marca 2010, 21:25
W sumie myślałem że wyścig będzie nudny a nie było tak źle.Zakaz tankowań i jazda z pełnym bakiem jak powiedział Rober sprawi że wyścigi ze strony kibica będą nudniejsze niż wcześniej przed zmianami i ma rację,bo z ciężkim bolidem ciężko będzie szło wyprzedzanie i w ogóle temp słabe.
Pech Kubicy na początku pierwszego okrążenia pogrzebał jego szansę na punkty.Ale i tak jechał zajebiście,pokazał jak się wyprzedza kierowców z końca stawki.Fajnie że Alonso wygrał a nie Vettel.Schumacher rozmienił się na drobne i moim zdaniem nic nie zrobi nawet dobry bolid mu nie pomoże.
Po dzisiejszym występie Roberta Kubicy myślę że śmiało można stwierdzić że bolid nie jest zły,szkoda tylko że z małą ilością paliwa,czyli jak traci na wadzę,bolid prowadzi się gorzej i jak było widać w końcówce Barrichello uciekał Robertowi.Ferrari,Maclaren i pewnie Red Bull są najsilniejsze myślę że po nich plasuje się Reno i Mercedes więc nie jest źle jak na początek sezonu:)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 27 Marca 2010, 14:20
Mogło by popadać. Kubica jak widać więcej wyciągnąć nie mógł, dlatego 9 miejsce nie powinno martwić. Red Bulle znowu bezkonkurencyjne, zobaczymy jak to będzie w wyścigu i czy znowu coś nie popsuje.

ps Alonso i Miss Polski, mhm

Obrazek

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Marca 2010, 22:41
Kubica się skończył po Kill 'em All, wiadomo.

A tak serio, wiążę z tym sezonem duże nadzieje na lepszy los dla Polaka, powiedzmy, ale jako że nie jestem fanatykiem, nie będę śledził każdego wyścigu z zapartym tchem.

Weź ją na chatę, ogarnij Scrabble i przypadkiem układaj same romantyczne słowa typu - seks, stosunek, miłośc, wilgotno itp, itd. Miłośc pamiętaj połóż tak, żeby ostatnia głoska zaliczyła mnożnik x9 i rozjebałeś to.

soulkast napisał(a):
niech mi taki czytacz jebany inteligent rozwiąże potrójną całkę eliptyczną ograniczoną trójkątnym kołem, a potem mi mówi, że jestem umysłową amebą

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 28 Marca 2010, 00:00
ale alonso ma morde wielką :D

A co do Kubicy to w tym sezonie zapewne miejsca 6-10 i nic wyżej. Dopóki nie wniosą poprawek, pewnie do Monaco im to zajmie to beda sie meczyc za Mercedesami a przed ekipą Widżeja Maliji :)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 28 Marca 2010, 09:07
haha Kubica drugi! :shock: :cool: :lol: a Schumacher powinien skończyć karierę po raz drugi, nie wiem po co wrocił

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1405 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Następna strona