Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 20 Listopada 2018, 08:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Vancouver 2010 

Ile medali zdobędą Polacy?
Więcej niż 5 6%  6%  [ 6 ]
Więcej niż 5 6%  6%  [ 6 ]
5 11%  11%  [ 11 ]
5 11%  11%  [ 11 ]
4 12%  12%  [ 12 ]
4 12%  12%  [ 12 ]
3 10%  10%  [ 10 ]
3 10%  10%  [ 10 ]
2 6%  6%  [ 6 ]
2 6%  6%  [ 6 ]
1 0%  0%  [ 0 ]
1 0%  0%  [ 0 ]
Żadnego 4%  4%  [ 4 ]
Żadnego 4%  4%  [ 4 ]
Liczba głosów : 98

Vancouver 2010 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Vancouver 2010
  Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 09:27
Naprawdę nie ma jeszcze takiego tematu, czy nie zauważyłem?

XXI Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbędą się w kanadyjskim mieście Vancouver w dniach 12-28 lutego 2010 roku. Wiadomo, że to nie to samo, co letnie igrzyska, ale emocje są. Są też tak dziwne konkurencje jak np. curling.

Szans medalowych mamy mało. Murowanym faworytem jest tylko Justyna Kowalczyk. Może zaskoczyć Małysz, czego bardzo mu życzę. Reszta chyba raczej nie jest w stanie stanąć na podium.

Będziecie oglądać? Kląć, gdy nie wyjdzie Polakom? Jaracie się?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Post Re: Vancouver 2010
  Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 09:57
Ogólnie nie jaram się zimowymi igrzyskami tak jak letnimi. Pewnie obejrzę kilka zawodów, meczy itd (skoki, hokej). Stawiam na 2 lub 3 medale.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 10:19
4, obejrzę tylko skoki

nie kumasz w ogle linijek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 11:24
Mnie to interesuje najbardziej hokej na lodzie, zajebista dyscyplina, ale chyba Polaków w niej nie będzie ?

A co do medali, nie mam pojęcia ile, wiem że mamy dobrych biegaczy z pistoletami, i snowboardzistów chyba więc na 2 liczę, na 100 % Małysz nie zdobędzie medalu niestety, oglądam regularnie skoki i on tam jest przeciętny, koniec 1 dziesiątki.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 13:00
Haha, no tak, to widać że regularnie oglądasz skoki. Który był ostatnio w Klingenthal?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 13:06
Snowboardzistówów mamy dobrych? Tych kurwa marnych lanserów Ligockich? Litosci kurwa, oni tylko potrafią zabłysnąc w mediach (szczególnie Paulina), a na stoku Amerykanki ją ruchaja o każdej porze dnia i nocy. Wiadomo, że tylko Kowalczyk i Małysz mogą zdobyc jakieś medale, a Justyna zdobędzie na bank. Sikora słaby w tym sezonie ale może zaskoczy jak w Turynie, się zobaczy.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 13:12
kowalczyk na bank, liczę na małysza i coś od sikory może przy dobrych wiatrach

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 13:14
Nie wiem kogo mamy dobrych jak zanzaczyłem, tylko tyle co słyszałem od kogoś, i nazwisko ani Ligocki nic mi nie mówi :D

A co do skoków - Maku oglądam, i sie nie będe przed tym przed Tobą tłumaczył, bo mam lepsze rzeczy do zrobienia, np. pogmerać sobie w jajkach, więc sie nie przypierdalaj, wg mnie nie zdobędzie medalu ( chociaż bardzo bym chciał ) i tyle.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 13:19
W skokach nigdy na 100% nic nie wiadomo, ale chętnie poznałbym Twoich kandydatów do medalu na dzień dzisiejszy:).

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 13:30
No powiem Ci tyle, że drużynowo na bank Austriacy są najsilniejsi.

A indywidualnie to każdy wie, że Schlierenzauer i Ammann są w tym sezonie najsilniejsi, wg mnie oni wygrają obydwa złota i srebra, Małysz ewentualnie na mniejszej skoczni ma szanse IMO.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 13:35
Drużynowo to wiadomo, że Austriacy. Polacy po tym co ostatnio prezentowali to żeby do "8" weszli to dobrze będzie.. O Małysza spokojnym można być, ale co zrobią inni? No właśnie..

Indywidualnie Małysz, Schlierenzauer, Ammann - ta trójka to pewniaki dla mnie, ale że niczego w skokach pewnym do końca być nie można, to dorzucę jeszcze Loitzla, Kranjca, Ahonena, Koflera, Morgensterna. Kto wie, może wystrzeli ktoś z formą jak Ammann kiedyś? Ale najlepiej poczekać do treningów z wszelkimi typowaniami.

Przy okazji - takie pompowanie balonika przez onety etc. niczemu dobremu nie służy, co się nie wejdzie gdzieś to główny news - wywiad z Adamem, albo wypowiedzi co to Adam nie może zrobić na IO.. jak nie wyjdzie to go zjadą nieźle i będą go męczyć żeby karierę kończył jak po 2006..

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 14:19
drużynowo top5 na 100% będzie, nigdy rywale nie byli tacy słabi. Moim zdaniem złoto zdobędzie Austria, srebro Japonia (Yumoto zaczął dobrze skakać czyli mają 4 mocną) i ewentualnie Słoweńcy albo Finowie (nigdy nie wiadomo co odjebie Olli). Norwedzy liczyć się nie będą, Hilde marnie skacze + Roar w średniej formie. No zobaczymy, ciekawie się zapowiada :)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 14:25
Polacy też dawno tak słabi nie byli (poza Małyszem) :(. Chociaż coś Kruczek mówił w wywiadzie ostatnio, że niby poprawili w Szczyrku wszytko i będzie dobrze. Chciałbym w to wierzyć.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 15:21
lol, Polacy teraz są zdecydowanie mocniejsi niż kilka lat temu. Jak Stoch i Miętus wrócą do formy z początku sezonu to może być ciekawie w drużynówce.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 15:25
errensky napisał(a):
lol, Polacy teraz są zdecydowanie mocniejsi niż kilka lat temu. Jak Stoch i Miętus wrócą do formy z początku sezonu to może być ciekawie w drużynówce.

Moim zdaniem Hula powinien skakać w drużynówce. W Libercu był najlepszy obok Małysza w drużynie a Miętus z wiatrem w plecy może sobie nie poradzić.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 15:34
Początek sezonu, to początek sezonu - popatrz na ostatnie wyniki. "Jak wrócą", po TCS już mieli wrócić.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 15:42
Drużyna skoczków jeden chuj jakie miejsce zajmie, szans na medal i tak nie mają. Austria poza zasięgiem wszystkich, Norwegia jakby sie odradzała, silna trójka Romoren, Jacobsen, Evensen. Finlandia wielka niewiadoma bo o ile Ahonen zawsze ponizej pewnego poziomu nie schodzi to Olli może rozjebac igrzyska albo rozjebac samego siebie, Hautamaeki ostatnio jakby trochę lepiej ale wciąż bez błysku sprzed lat. Niemcy tez nie są tacy słabi, Uhrmann, Schmitt, Neumayer i Bodmer to wyrównana ekipa choc bez zdecydowanego lidera. Nie wiadomo co Japończycy odjebią bo się skitrali u siebie i trenują. A olska co oprócz Adama? Stoch nie wiadomo czy sie odrodzi, a Rutkowski, Miętus czy Hula to nie są na tyle pewne i stabilne ogniwa by nie wyrażac obaw o ich formę. A ten kurwa diabełek cały to niech wypierdala oscypki gonic na Krupówkach, wkurwia mnie niemiłosiernie ten nastepca Mateji.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 17:43
Ev napisał(a):
Mnie to interesuje najbardziej hokej na lodzie, zajebista dyscyplina, ale chyba Polaków w niej nie będzie ?

no niestety, są słabiutcy, ale mnie też turnieen interesuje zajebiście, Rosja Kanada i czarny koń w postaci USA tak bym widział medale, chociaż Szwedzi są groźni ale niektóre stare gwiazdki mogą już nie wypalić. Ja będe trzymał kciuki mocno za Słowaków, a w drugiej kolejności za Czechów jakoś mam słabość do tyh narodów w hokeja. Ale finał gospodarze z Ruskimi w sumie tak to widze.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 18:25
o której transmisje się będą zaczynać? bardziej 1 w nocy czy bardziej 4 rano? ja to drugie to fajnie, większość sobie ogarnę.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2010, 21:09
w ilu biegach leci justyna?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona