Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 23 Września 2017, 21:03

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209  Następna strona
Boxing 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Boxing
  Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 06:09
no spałbym bo by zabił Floyda elegancko :D

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 06:09
odpocznij hehe

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 06:11
no a gdyby dostał rękawiczki bez palców to Floyd wyleciałby z ringu, wracaj do tematu o mma

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 06:13
widze twardogłowy fanbase boksu już wkracza do akcji :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 06:21
Krótkie relacje D. Rafaela

Round 1: Very slow. But Conor looks pathetic with how he throws punches. Mayweather 10-9
Round 2: McGregor actually won the round because he landed a couple of shots and Floyd landed basically nothing
Round 3: McGregor's round because he actually landed some punches not matter how bad they looked and Floyd has done nothing. 29-28 McGregor
Round 4: Clear Floyd round. He finally got going. McGregor's mouth is open as he is tiring.
Round 5: Floyd's round 10-9. He's going to the body and McGregor is looking a bit gassed.
Round 6: Floyd's round 10-9. He landed several hard head shots. McGregor is in there trying but he looks awfully tired.
Round 7: Really good round for Floyd. Cranking up the right hand and Conor still looks exhausted. Not much on his shots.
Round 8: Another Floyd round, 10-9. He's staying steady with his punches and Conor not landing much but Conor already has a win in a sense that it went this long.
Round 9: Huge round for Floyd. Conor looks all but done. Got nailed repeatedly. He has heart though. 88-83 Floyd
Round 10: IT IS OVER! MAYWEATHER BY TKO! Referee Robert Byrd steps in as McGregor is taking massive punishment on the ropes! Mayweather is 50-0.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 06:29
no i co w związku z tym?
z tego wynika to samo co ja napisałem czyli że głównie zabrakło mu kondycji bo do innej pracy i dystrybuowania sił jest przyzwyczajony więc większe szanse na wygraną dałoby mu rzucenie wszystkiego co ma na początku, a on próbował to rozegrać po bokserku z gościem co ma 50-0 i walczy w tej formule całe życie

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 06:30
ale to nie było do ciebie, kolego, tylko dla wszystkich użytkowników

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 06:31
a to jest do ciebie bo najpierw sie przypierdalasz a później wklejasz coś co poniekąd potwierdza to co napisałem

Spoiler:

ci sędziowie to też esencja boksu :lol: jak można było dać 2 i 3 Floydowi który tam nie zrobił nic

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 06:42
kurwa, zakrawasz o prowokację, jesteś only_instinct i nawet on ciebie zawodzi, ja pierdolę, czemu każesz mi dyskutować na takim poziomie o wczesnym, niedzielnym poranku

instinct napisał(a):
większe szanse na wygraną dałoby mu rzucenie wszystkiego co ma na początku

nic by mu to nie dało; Mayweather, mimo wieku, jeszcze pamięta, jak się zachować w walkach z napaleńcami, spłynęło by to po nim, jak po kaczce

btw. czekam na statystyki compuboxu, bo w tej jakości, co oglądałem, to połowa ciosów się na piksele rozpierdalała

PS. teraz obejrzałem końcówkę jeszcze raz, sędzia uratował być może Conorowi dalszą karierę sportową przerywając w takim momencie

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 06:48
Na Floyda nie bez powodu mówi się 'mistrz defensywy', a Ty wyjeżdżasz z gadką, że jakby rzucił się od początku do ataku to by wygrał :lol:

btw. Conor miał celność na poziomie 25%, a w boksie defensywę też się uwzględnia w punktacji

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 06:51
instinct chce za wszelką cene udowodnić ze McGregor jest lepszym pięściarzem od Floyda mimo ze godzinę temu z nim przegrał.
:lol:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 06:58
instinct napisał(a):
no i co w związku z tym?
z tego wynika to samo co ja napisałem czyli że głównie zabrakło mu kondycji bo do innej pracy i dystrybuowania sił jest przyzwyczajony więc większe szanse na wygraną dałoby mu rzucenie wszystkiego co ma na początku, a on próbował to rozegrać po bokserku z gościem co ma 50-0 i walczy w tej formule całe życie

:lol: wybacz, musiałem

Stary, nie dość, że Conor od samego początku był skazany na porażkę(w walce na zasadach boksu), to dzisiejsza walka nie była tak do końca poważna, nie wiem czy zauważyłeś tak prostego faktu. Notoryczne faule Conora pozwalały zbliżyć się do Floyda i naruszyć go, sprowokować/wywrzeć presje. Conor pozbawiony tego atutu zrobiłby mniej w tych pierwszych rundach. Floyd za to obrał pasywną postawę, która była z góry zaplanowana. Mimo tych wszystkich wybryków, trafionych młotków nie młotków, wszystkich zakazanych ciosów, które bankowo Flojdziak odczuł, ten wiedział co robi i miał chłodną głowę, wręcz nierzadko kwitował to śmiechem. Pomimo kilka fajnych ciosów, na dobrą sprawę Floyd ani razu nie był zagrożony w przypadku szermierki na zasadach. W okolicach 4-5 rundy zaczął się wkurwiać na te faule i objął mega agresywną postawę, gdzie rozbijał Conora, nie zwracając uwagi na przewinienia i okazując kto dyktuje tu warunki.
Chcesz gdybać? Dobra, Conor niech rzuca wszystko w pierwszej rundzie, gdzie to ma być zgodne z zasadami, a obok masz Floyda z końcowych rund, tego boksującego w końcu. Wydaję mi się, że przebieg byłby podobny.

Pojmij, że choćby nie wiadomo jaką postawę przyjął Conor, to by i tak to przegrał. Prędzej czy później.

Szacunek się należy Conorowi, bo i tak pozytywnie zaskoczył, niemniej jednak to wciąż była "szopka". Traktujmy to jako show, nie jako wielki pojedynek bokserski. Conor wygrałby w MMA, Floyd wygrałby każdą kolejną walkę w boksie z Conorem. Nie łączmy tych dwóch tematów, bo Floyd osiągnął co chciał i nie musi eksperymentować w innych dziedzinach.

Powtarzając się, pierwsze rundy Conora w mniejszym lub większym stopniu były zasługą jego fauli. Floyd się z tym oswajał. Nawet jakby Irlandczyk zebrał pięć rund, to Floyd by to z palcem w dupie odrobił, bo wszystko było pod kontrolą.

Teraz tak z dupy odbiegając od Twoich postów. Tylko ja miałem wrażenie, że niektóre przewinienia Conora były z lekką premedytacją? Mowa o rundach 1-4. Wiadomo, że odruch, odruch odruchem, jednak kilka sytuacji było, w których odniosłem wrażenie, że to jest na siłę - w końcu wiedząc, że nie ponosi za to większych konsekwencji, mógł sobie tak prowokować Floyda, obijać. Później, kiedy przemęczony stracił już świadomość i robił coraz większe odpały odruchowo, bałem się, że wyjebie jakiegoś buta w ryj nokautując, gdzie potem by się rozwijało, co by było gdyby nie ten faul...

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 08:10
instinct napisał(a):
widze twardogłowy fanbase boksu już wkracza do akcji :lol:

Taak, bo to Floyd chciał tej walki i zabiegał o nią od blisko 2 lat; ) To nie świat boksu chciał coś komuś udowodnić, tylko odwrotnie. Zupełnie nie wiem dlaczego swoją drogą ale hajs się zgadza.
Czekam jeszcze aż ktoś napisze, że czas na rewanż w Octagonie, sporo takich głupot w komentarzach na facebooku.
Spoiler:

Pozostałe walki bez niespodzianek.
Rey Vargas - Ronny Rios UD
Cleverly - Badou Jack TKO
Cotto - Kamegai UD
Cunningham - Tabiti UD

Pozdrówki

Ostatnio edytowano Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 08:19 przez Zawszespoko92, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 08:12
To machanie rękami Mcgregora (inaczej tego nie umiem nazwac) było smieszne z jednej strony. Z drugiej, nie podobało mi się jak FM się odwracał plecami. Imo po którymś razie powinno to upomnieć. Nudna wal9ka w chuj. Scenariusz oczywisty do bólu, bez jednego przełomu i emocji. Sędzia mógł puścić dalej. Jak chcial to wyjaśnić to powinno być do końca wyjaśnione. A tak to wyglądało jak sparing gdzie sędzia wpierdala się w momencie najciekawszym a mcgregor dziękuję i uśmiechnięty spierdala na rosól.

Dzięki za uwagę.

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 08:33
Seluś17 napisał(a):
btw. Conor miał celność na poziomie 25%, a w boksie defensywę też się uwzględnia w punktacji

Dla jasności, chodzi po prostu o skuteczny cios. Ciosy na gardę, czyli ciosy nietrafione nic nie dają. Teoretycznie Conor mógłby całą rundę bić na gardę Moneya, ale inkasując na głowe 2 celne sierpy byłby in minus.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 08:37
Nie mam czasu oglądać tego jeszcze raz teraz ale wydawało mi się, że Floyd po prostu robił krok do przodu, a niewprawiony w boksie Conor "rozpędzał się" za bardzo i zachodził go od tyłu, więc sędzia nie miał podstaw do tego, żeby upominać akurat Floyda. Zerknę wieczorem

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 08:38
Człowiek od minuty nie podniósł rękawic, nie jest w stanie się bronić, a co dopiero atakować, a ty chcesz, żeby to kontynuować :lol: . Connor, by spłynął 5 sekund później i jeszcze jakichś poważniejszych obrażeń mógł się dorobić, dobra decyzja o przerwaniu.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 09:15
Przecież tu wygrali wszyscy, Conor bo nie padł na deski, przewalczył 10 rund nie padł na deski i nie było kompromitacji a że przegra było wiadomo od czasu jak ogłosili walkę no i zarobił w chuj.

Money też wygrał bo ma teraz ładny rekord 50:0 wygląda zajebiscie, zgarnia po raz kolejny mnóstwo siopy i znów było o nim głośno. I walczył spokojnie tak jak zawsze, gdyby bardziej chciał mógł to skończyć w 6 ale spokojnie dla dobra wszystkich bawił się w ringu by w 10 przyspieszyć i wygrać.

Nikt go nigdy nie trafił to było pewne że i Conor mu nie zagrozi.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 09:21
https://www.youtube.com/watch?v=H35TyMPH4Zo&feature=youtu.be&t=1273

tutaj przyjął chyba najmocniejszy cios w życiu, ...jak po kaczce, jak po kaczce...

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Sierpnia 2017, 09:36
kazikson napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=H35TyMPH4Zo&feature=youtu.be&t=1273

tutaj przyjął chyba najmocniejszy cios w życiu, ...jak po kaczce, jak po kaczce...

no widzisz mcgregor rzuciłby się od początku, walnął 2 młotki i floyd skończyłby gorzej niż szpilka ;) ;) ;) ;)

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209  Następna strona