Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 20 Listopada 2017, 12:33

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Skateboarding 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Skateboarding
  Wysłano: Sobota, 8 Sierpnia 2009, 22:50
Yooo, nie od dzis wiadomo, ze Ś.P. czasopismo ślizg miało wiele wspólnego z deską i sportami ekstremalnymi, ale na forum nic o tym nie ma. Jeździ ktoś z Was? Znacie jakies ciekawe filmiki z deską w roli głównej? Temat ogólny o desce itd. wrzucajcie jakies ciekawostki itd.
Ja ostatnio natknąłem się na ciekawy filmik Nike, polecam ogólnie http://www.skatevideosonline.net/skate- ... b/debacle/

Powrót do góry

Post Re: Skateboarding
  Wysłano: Sobota, 8 Sierpnia 2009, 23:21
W wieku 9-12 miałem troche kontaktu z deską i jara mnie to do dziś. Niestety u mnie w mieście nie ma warunków do tego. Na mojej ulicy nie ma nawet asfaltu na drodze, nie ma gdzie pojezdzić. Oczywiście to w pewnym stopniu tylko wymówki bo asfalt wszędzie znajde (pomijając moją dzielnie) i na upartego olie szlifować rade by dało. Muszę sie kiedyś wziąśc za skateboarding, póki nie mam jeszce reumatyzmu ;p

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Banned
  Wysłano: Sobota, 8 Sierpnia 2009, 23:38
zainwestuj w kilka par dywanów, połóż jeden na drugim i ćwicz ollie na sucho, sprawdzone info, sąsiedzi nie usłyszą.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 9 Sierpnia 2009, 00:29
Ziomki jeżdżą... ja tylko snowboard ale też mówię że śmigam na desce :cool:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 9 Sierpnia 2009, 00:31
do momentu rozjebania sobie kolana i operacji jeździłem codziennie, od tego momentu, czyli 5 lat więcej na to kurewstwo nie wsiadam ;)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 1 Listopada 2009, 17:43
to warto obczaic
http://www.youtube.com/watch?v=mKxyHC8qrnE
:grin:
ja smigam na desce juz jakis czas i uwazam to za zajebista opcje

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Niedziela, 1 Listopada 2009, 18:47
Zajebista opcja poki nie zlamiesz deski,sprawdzone info.

DVKJ?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 1 Listopada 2009, 20:10
Rodney Mullen - mistrz! To, co wyczynia to masakra, zresztą, filmik, żeby zobrazować : http://www.youtube.com/watch?v=1U-cgn3cEGA

Ja sam jeździłem trochę czasu i właśnie deska mi się złamała i był game over. Trochę szkoda, bo już trochę czasu minęło i jakbym jeździł cały ten okres, to bym wymiatał (tak mi się wydaje :lol:). A tak zostały mi tylko filmiki na youtube i podziwianie innych. :neutral:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 2 Listopada 2009, 01:07
ja jeżdże od 6 lat. a z fajnych filmików to polecam stronę www.theberrics.com a szczególnie dział battle commander

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 2 Listopada 2009, 07:39
Jedno musze powiedziec,moze cala spolecznosc skaterow taka jest,ale jak jezdzilem w skateparku to wszyscy spoko,bez problemu pomagali czy pokazywali jak co zrobic ;))

DVKJ?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Listopada 2009, 21:59
Kawwes napisał(a):
Jedno musze powiedziec,moze cala spolecznosc skaterow taka jest,ale jak jezdzilem w skateparku to wszyscy spoko,bez problemu pomagali czy pokazywali jak co zrobic ;))

dokladnie, to jest zajebiste. rodzina.
zlamac deske? moze to byla tescorolka ? :razz:

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 3 Listopada 2009, 22:07
Waze 96kg ;)

DVKJ?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Listopada 2009, 23:34
Cytuj:

dziwi mnie takie pisanie. przecież połamany blat to naturalna kolej rzeczy. zresztą też ma to swój urok jak za dzieciaka odkładasz cały hajs na kolejne drewno, a jak nie masz hajsu to odkupujesz od kumpli używane ogryzki, żeby tylko dało sie jeździć. 100% zajawki :)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Stycznia 2010, 10:30
POLACZEK napisał(a):
Cytuj:

dziwi mnie takie pisanie. przecież połamany blat to naturalna kolej rzeczy. zresztą też ma to swój urok jak za dzieciaka odkładasz cały hajs na kolejne drewno, a jak nie masz hajsu to odkupujesz od kumpli używane ogryzki, żeby tylko dało sie jeździć. 100% zajawki :)

to raz, a dwa, ze deki nie sa az tak podatne na lamanie sie. wiadomo, ze blat a blat to roznica. ale przeciez nawet te scierwa, to nie az takie scierwa.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Stycznia 2010, 13:21
Masakra, pamiętam jak za dzieciaka jeździło się na desce, pierwszą jaką miałem to jakąs lipe kupioną od kumpla. Jeździło się cały czas, mnóstwo godzin ciężkich prób. Gdy już się umiało robić olie to wszyscy uczyli się kickflipa, ja chciałem być inny - nauczyłem się heelflipa, jako jedyny wtedy wsród moich ludzi, było elegancko, szacun na bloku miałem. Potem czas przyszedł na kupienie nowej deski, kupiłem blat Bakera. Kolejne godziny treningów, osiedlowe konkursy tricków, przeskakiwanie nad kilkoma blatami ułożonymi na sobie, łapanie mega zajawki po obejrzeniu filmów typu Flip - Sorry, Really Sorry. Oglądanie wyczynów Mullena i innych kozaków. Jeżdzenie na różne skateparki, nawet do Niemiec. Po dwóch latach zajawki przyszła zima, po której jakoś odpuściłem z kumplami. W sumie żałuje, że skończyłem, bo aktualnie brakuje mi jakieś zajawki, żadnego hobby, nic.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 11 Stycznia 2010, 18:02
W gimnazjum to dla mnie była zajebista opcja - słuchawki na uszy, rampa i jazda ;) Teraz już tylko snowboard - niestety też nie tak często jak by się chciało.

"Jestem za paleniem kościołów i stanowczo uważam, że powinno być ich coraz więcej"

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Stycznia 2010, 00:22
U mnie zajawka trwała 3 ? może 3 i pół roku. Piękny czas, Nofx, Goldfinger ogólnie jakieś Skate Punkowe rzeczy ze starego kaseciaka na beterie, wkurwe małolatów z zajawką, hałas po każdym udanym tricku, stare ale piękne czasty. Teraz w lecie często pije z ziomkami piwka na skate parku i widze jak małolaty jeżdżą to mi się japa cieszy w chuj. Oni mają dużo łatwiej, nas wtedy było 5,6 i jeździliśmy na jebanym parkingu sami ogarniając sobie blaty na sobie by mieć cokolwiek do zaliczenia. Oni mają kozacki skatepark i jest ich +50 haha. Blat Powella dalej mam w pokoju, nose już prawie kurwa zginął, wytyrany jak skurwysyn ale nie wypierdole tego za nic, w piwnicy też jakiś blat. Ogólnie piękna zajawka. Propsuje zawsze.

A co do filmów to od zajebania tego było, stare Flipy, stare Blind'y, Transworld, kupowane Vhsy w skateshopach. Ahh kurwa mac.

Zdrowie.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Stycznia 2010, 01:03
deskorolka swietna sprawa, troche sie katalo kiedys, nawet teraz jak patrze jak dzieciaki kataja, albo ogladam jakies filmiki na yt to mam zajawke i mam ochote pokatac, zobaczymy moze na wiosne kupie jakis sprzet , minusem jest to, ze ziomki co kiedys jezdzily juz nie jezdza, a dzieciaki ktore teraz kataja u mnie w miescie sa na takim poziomie ze whoaa, leszczem jestem przy nich i dziadkiem chyba. No ale za moich czasow skateparku nie bylo to nie bylo gdzie doskonalic umiejetnosci;] W ogole Polsce deskorolka jest uwazana za zabawke dla dzieciakow, w Stanach normalne jest jak spotkasz trzydziestoparoletniego goscia na desce, jezdzi ojciec z synem i to jest fajne. Dawajcie swoje ulubione przejazdy na yt, moje to oczywiscie Paul Rodriguez: http://www.youtube.com/watch?v=avRBjpZ0XrI i Bastien Salabanzi http://www.youtube.com/watch?v=H7fc3suuJnI

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Stycznia 2010, 15:56
deskorolka piekna sprawa, sam jezdze od jakiegos czasu.. nie chodzi nawet o same tricki, ale zajawka, inny sposob patrzenia na swiat.. pomijajac juz legendarnych skaterow takich jak paul czy rodney, bastien.. polecam tego o to zawodnika http://www.youtube.com/watch?v=ceZUbthLJS4

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Stycznia 2010, 22:50
http://www.youtube.com/watch?v=U0TAfgiJXoU ci dwaj zajebiscie jeżdzą, świetny styl. Ponad to te 2 filmiki mnie jeszcze jarają http://www.youtube.com/watch?v=xxcGdikeSuI i http://www.youtube.com/watch?v=XMp6bZ1R ... re=related Czekam na wiosne ;p

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona