Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 21 Września 2018, 00:51

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 130  Następna strona
Kolarstwo 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Kolarstwo | Tour de Pologne
  Wysłano: środa, 15 Lipca 2009, 23:44
To już nie ten sam Tour co kiedyś . Teraz to się zrobiły szachy z tego kolarstwa. Zero bezpośredniej walki.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 17 Lipca 2009, 22:54
Cytuj:
Na zjeździe z Col de Platzerwasel na 13. etapie Tour de France postrzelony w udo został Oscar Freire.

Lekarz drużyny Rabobank, Dion van Bommel, oświadczył, że wyciągnął z nogi hiszpańskiego sprintera metalowy pocisk: -Oscar był cały czas spokojny. Nie przejął, się, takiego go znamy. Gdyby postrzelono go w oko, straciłby je i były ślepy.

Całe szczęście trzykrotnemu mistrzowi świata (1999, 2001 i 2004) nic poważnego się nie stało i będzie on mógł przystąpić do sobotniego etapu.

Na kilometrze 165 kolarze usłyszeli trzy wystrzały z wiatrówki. Oprócz Freire trafiony został również Julian Dean (Garmin-Slipstream), który dostał kulką w kciuk. Trzecia kula poleciała obok.

No proszę. Gangsterskie porachunki na TDF? :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 18 Lipca 2009, 07:38
aż dziw bierze że nie ma więcej takich akcji, przecież takiego armstronga to można zabić miliard razy na jednym etapie :|

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Sobota, 18 Lipca 2009, 10:29
TDF wkońcu , ostatnio go atakowali na koncercie teraz mu chcą wyścig rozstrzelać.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lipca 2009, 16:11
Contador geniusz, mistrzowski atak, no czekałem na to OD TYLU DNI, jak ktoś jeszcze myśli, że Armstrong powinien być liderem drużyny czy klasyfikacji generalnej to teraz nie ma już złudzeń. :) Mega się cieszę, no! :D

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lipca 2009, 16:20
No i wreszcie Contador rozdupczył w pizdu cały ten układ Armstrong- Brunyel. Piękny atak Hiszpana, pokazał, że na dzień dzisiejszy Armstrong nie ma z nim szans. I dobrze, denerwował mnie Lance. Wiecznie wkurwiony, wiecznie obrażony, wiecznie narzekający. Ciekawe co powie po tym etapie. Że nie takie były założenia zespołu? Czy może odwróci kota ogonem i powie, że cieszy się z sukcesu Contadora i że tak to miało wyglądać (Tylko jak wtedy się wytłumaczy z tego, że gonił Alberto.) Ogólnie fajny etap.

Oprócz tego niesamowice zadziwił mnie Wiggins. Jak tak trudno go będzie zgubić w górach to Bradley będzie miał podium w tym roku, bo przecież na czas jeździ wybitnie. Świetny etap też jednego z moich ulubieńców czyli Nibaliego. Liczyłem na Włocha i dzisiaj pokazał, że jest silnym zawodnikiem, który bez problemu może walczyć o pierwszą 10. Brawo dla Sastre, który się nie szarpał, ale jechał swoim tempem i wychujał i Armstronga i Evansa. Brawo dla Andy'ego Schlecka za samą próbę gonienia Contadora. Brawo dla Kloedena za to, że ciągnął Armstronga, bo gdyby nie Niemiec to Lance przyjechałby pewnie z 2 minutową stratą, a Kloeden poświęcił pewnie siebie, bo byłby wyżej gdyby nie musiał holować Amerykanina.

Przede wszystkim wielkie brawa dla Contadora, Nibaliego i Wigginsa (kolejnośc nie przypadkowa).

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lipca 2009, 16:25
no ema armstrong się kurwa skończyło rumakowanie

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lipca 2009, 18:58
Dzisiaj najlepszy etap tegorocznego touru jak do tej pory :) wkoncu cos sie dzialo. na takie kolarstwo lubie patrzec

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lipca 2009, 20:09
BlackTT napisał(a):
Ciekawe co powie po tym etapie. Że nie takie były założenia zespołu? Czy może odwróci kota ogonem i powie, że cieszy się z sukcesu Contadora i że tak to miało wyglądać (Tylko jak wtedy się wytłumaczy z tego, że gonił Alberto.) Ogólnie fajny etap.

cz. 1
http://video.eurosport.pl/kolarstwo/tou ... ge-15-(1-2)_vid110606/video.shtml

cz. 2
http://video.eurosport.pl/kolarstwo/tou ... ge-15-(2-2)_vid110600/video.shtml

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lipca 2009, 21:03
Simson302 napisał(a):
To już nie ten sam Tour co kiedyś . Teraz to się zrobiły szachy z tego kolarstwa. Zero bezpośredniej walki.

Mam wrazenie ze wy ogladacie pierwsze swoje tdf ,zawsze bylo wiadomo ze prawdziwa walka o zwycięstwo zaczyna sie w Alpach .

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lipca 2009, 21:14
lukasz.u napisał(a):
Mam wrazenie ze wy ogladacie pierwsze swoje tdf ,zawsze bylo wiadomo ze prawdziwa walka o zwycięstwo zaczyna sie w Alpach .

no tak, ale cała sytuacja Contador-Bruyneel-Armstrong miała spory wpływ na przebieg dotychczasowych odcinków, i to dość negatywny.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lipca 2009, 21:18
lukasz.u napisał(a):

a uwzględniłeś w swojej teorii to że wielka pętla co roku zmienia swój kierunek, raz pierwsze są alpy, w następnym roku pireneje?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Niedziela, 19 Lipca 2009, 21:21
sorry ogladam co 2 lata i zawsze ostatnie sa alpy :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lipca 2009, 23:07
Widzę, że wszyscy pogodzili się ze zwycięstwem Contadora :

Sastre napisał(a):
Contador jest poza zasięgiem wszystkich. Gratuluję mu zwycięstwa. Za jego plecami poziom jest wyrównany.

Nibali napisał(a):
Kiedy zaatakował Contador zobaczyłem, że jest najlepszy. Fantastycznie sięgnął po zwycięstwo.

Andy Schleck napisał(a):
Contador jest najlepszy, ale ja zrobiłem wszystko by ograniczyć straty.

Armstrong napisał(a):
Alberto to najlepszy kolarz na świecie, najlepszy wspinacz. Wie kiedy wszyscy jadą na limicie i potrafi wówczas przyspieszyć, tak się wygrywa Tour. Widziałem to. Jeżeli chodzi o mnie, jestem szczęśliwy że jestem jego pomocnikiem. Jestem z niego dumny.

Czyli, że wszyscy rezygnują?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Lipca 2009, 23:15
No, mam nadzieję, że teraz będą tylko detronizować Armstronga z drugiego miejsca. :lol:

nie kumasz w ogle linijek

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 20 Lipca 2009, 10:01
Patrząc na wczorajszy etap nie będzie to trudne. Wszyscy mu uciekli bez problemów.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 20 Lipca 2009, 10:26
moim zdaniem to było do przewidzenia.. jednak taki powrót był trochę karkołomny, ale wiadomo, legenda, magia.. no i też sam armstrong i szef grupy nakręcali to wszystko, w ogóle myślę, że właśnie przez te trochę jebiące chujem koneksje w astanie, jakieś kolesiostwo, komentarze armstronga, myślę, że przez to sporo osób 'odwróciło' się od niego podczas touru na rzecz contadora, który pierdolił słowne pyskówki, raz odjechał w swoim stylu i teraz ma praktycznie zwycięstwo w kieszeni. warto dodać, że do tej pory nudny tour też był wynikiem tej niejasnej strategii astany, nie dziwne więc, że sporo osób jara się teraz detronizacją armstronga.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 21 Lipca 2009, 16:43
Hiszpan Mikel Astarloza (Euskaltel) wygrał 16. etap Tour de France prowadzący z Martigny do Bourg-Saint-Maurice o długości 159 km.

Armstrong mnie zadziwil dzisiaj. to jak doszedl do ucieczki Schlecka i innych to naprawde szacunek.no i kolejne zdziwienie Wigginsem ze umial sie do tej ucieczki zabrac chociaz na koncu stracil z 5s.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 21 Lipca 2009, 21:37
A Voigt pięknie poleciał :/ Podobno głowę miał mocno rozwaloną i tak całe szczescie, ze jeden z motocykli go w ostatniej chwili zauważył bo by wjechał w Niemca

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 21 Lipca 2009, 22:15
BlackTT napisał(a):
A Voigt pięknie poleciał :/ Podobno głowę miał mocno rozwaloną i tak całe szczescie, ze jeden z motocykli go w ostatniej chwili zauważył bo by wjechał w Niemca
no, niezły hardkor te wypadki, parę dni temu motocyklista bodaj przejechał jakąś babkę :shock:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 130  Następna strona