Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 23 Września 2017, 17:32

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2537 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 123, 124, 125, 126, 127
Kolarstwo 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Kolarstwo
  Wysłano: Czwartek, 31 Sierpnia 2017, 16:33
halo co jest z Wami
Marczyński porozpierdalał a tu cisza jak fenem zasiał

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 31 Sierpnia 2017, 17:40
Ja pier znowu nie oglądałem :wall:

Szkoda że manka nie ma w składzie na Bergen

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Czwartek, 31 Sierpnia 2017, 19:07
Brawo Marczyński! Wykrakałem trochę z tym Froomem, bo dzisiaj dwa razy leżał i w końcu trochę stracił.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 31 Sierpnia 2017, 19:30
a Bercik sobie ciuła punkciki powoli, wszyscy go już olali, a on jeszcze depnie na trzecie miejsce.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 2 Września 2017, 18:01
Elegancka dla nas Vuelta :)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Września 2017, 16:56
Alberto zawsze będzie najlepszy

Łzy w oczach

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Września 2017, 20:24
Będzie go brakować :(

Zgadzam się z głosami o salary cap, sky zabija emocje. Krzysiek jest znakomitym kolarzem, ale wolałbym jednak żeby w grupce na przykład 10 faworytów, pięcioro z nich nie było niebiańskie.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Września 2017, 21:15
No żeby pokonać sky na gt, to trzeba liczyć że się ich lider gdzieś wypierdoli.

Zle czasy dla wielkich tourow, główna nadzieja to buc z Holandii, kolumbijczycy których nie trawie i w sumie tyle bo przecież ze sky nie będą rywalizować jakieś Zakariny czy Keldermany. No jest jeszcze Bardet, no ale on na czas nie potrafi jeździć więc powygrywane.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Września 2017, 21:52
zimsky napisał(a):
Będzie go brakować :(

Zgadzam się z głosami o salary cap, sky zabija emocje. Krzysiek jest znakomitym kolarzem, ale wolałbym jednak żeby w grupce na przykład 10 faworytów, pięcioro z nich nie było niebiańskie.

A ja bym wolał, żeby kolarze(jak i inni sportowcy) nie korzystali z TUE, a jeśli tak to dać im jakiś czasowy ban dopóki ich wszystkie psychofizyczne parametry nie wrócą do normy/stanu sprzed choroby. Po 2 wolałbym, żeby zawodnicy którzy już zostali objęci TUE nie wygrywali ostatnich 5/6 ostatnich TDF i przypadkiem nie jeździli dla tej samej drużyny. Wreszcie wolałbym żeby najbardziej medialna i wartościowa drużyna nie była w dodatku sponsorowana przez telewizje sportową.

W 2010 roku założyli team sky. Do roku 2012(win Wigginsa) żaden brytol nawet nie stał na podium w całej historii TDF. Teraz tak wchodzi drużyna z niemal nieograniczonym budżetem, w dodatku jako że sponsorem jest telewizja sportowa to od razu i kolarstwo na tym zyskuje no bo większa promocja, szansa na nowy target itd. itd. Układ idealny UCI zadowolone, bo wszedł nowy gracz który zapewni promocje, "dystrybucje" oraz podniesie oglądalność kolarstwa. W dodatku wszędzie pojawi się więcej kasy, a przy okazji i poziom sportowy wzrośnie. Teraz tak, jesteś team SKY ładujesz kupe hajsu(jak na standardy kolarskie) no to zostaje osiągnąć jakieś wyniki.

No to skoro masz tyle hajsu to powinieneś zrobić jakiś dream team wykupując najlepszych kolarzy z innych grup c'nie? No właśnie kurwa nie, okazuje się że bierzesz kurwa torowca, który na szosie jedyne co osiągnął do tej pory to dobre wyniki w jeździe ind. na czas(no i kurwa dziwnym trafem jest objęty TUE). Ziomek w 2 lata z torowca stał się bezkonckurencyjny na TDF2012, po drodze rok wcześniej wygrywał criterium dophine i stał na podium Vuelty.

No to znów jesteś Team SKY włożyłeś kupe hajsu w ten biznes, ale ci wyszlo. W 2 lata zrobiłeś team na miarę wygraną TDF, w dodatku masz zawodnika który na czas jeździ najlepiej na świecie a i w górach radzi sobie nie gorzej. No to co kurwa robisz :D ? Wypierdalasz tego Bradleya, który jest najlepszy na świecie i robisz liderem teamu poczciwego krzyśka brytola z Nairobi(przypadkiem też objętego TUE i przypadkiem chorego na astmę). No i co pewnie nie będize od razu wszystkiego wygrywał. A taki chuj kurwa XDD Krzysiek kurwa jest jeszcze lepszy niż Bradli wygrywa wszystko co chce. Jeśli tylko się kurwa nie wypierdoli z roweru to i tak dojedzie na metę przed tobą choćbyś trenował nawet na 3000m jak jebany Kolumbijczyk czy inny buddyjski mnich. Jesteś team sky srasz hajsem, wygrywasz wszystko i nikt ci kurwa nie podskoczy.

Szkoda mi, że znajdują się tacy co oblewają krzyśka na trasie moczem i krzyczą oszust. Pewnie zwykły chłop, sportowiec jakich na świecie są tysiące. Jednak trudno nie dostrzec, że cały ten "układ" może stwarzać pewne sprzyjające okoliczności do nadużyć. Nie mam nic do alberta, krzyśka czy innych legalnych dopingowiczów(lub nie albo o to podejrzanych), ale kurwa załóżmy chociaż, że wszyscy mają astmę, osiągnijmy konsensus i niech wszyscy jeżdżą na równych zasadach. A nie udawajmy dalej, że to kurwa nie nasz cyrk i nie nasze małpy.

A szerzej to najbardziej szkoda mi tych zwykłych ciężko pracujących sportowców, którzy kurwa żeby móc uprawiać sport na najwyższym poziomie muszą drżeć o przygotowania i wszystko inne, bo kurwa jedna kontuzja albo 1 gorszy start i np. nie dostajesz stypendium albo jakiś sponsor cię opuszcza. Małachowski kiedyś powiedział, jak został mu przyznany jakiś tam zaległy medal po dyskwalifikacji rywala za doping, że no fajnie ale po x latach nikogo to nie obchodzi. Dla nikogo to nie ma znaczenia nawet dla niego samego niewielkie. Co innego gdyby wtedy dostał ten medal.

Nie ma znaczenia czy astmę ma Robert Korzeniowski, Otylia, Bjoergen czy inne Mo Farahy. Dlaczego choroba jednych ma faworyzować, a drugich z góry na starcie stawiać na przegranej pozycji. Nie lubię Kowalczyk jako osoby, ale ja się nie dziwiłem jej frustracji. Nie dość, że wszyscy wkoło są chorzy na astmę to jeszcze prawie wszyscy wkoło to Norwegowie, którzy prowadzą ten biznes i bez nich te bieganie by kurwa zeszło na poziom oglądalności jeździectwa(no offence)

edit. TUE-Therapeutic Use Exemption, of drugs in sport

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 13:38
elo mordeczki:

https://rowery.org/2017/09/14/ms-bergen-2017-sklad-reprezentacji-polski/

Cytuj:
Bodnar Maciej (Bora-hansgrohe)
Gołaś Michał (Team Sky)
Kwiatkowski Michał(Team Sky)
Majka Rafał (Bora-hansgrohe)
Paterski Maciej (CCC Sprandi Polkowice)
Wiśniowski Łukasz (Team Sky)

Brak Mańka kluje trochę w oczy, gość zwyżkuje z formą, mógłby spokojnie wskoczyć za Wiśnię czy Paterskiego i pokręcić się w ucieczce dnia (wiadomo za Rafała, który tym roku już nic nie ugra; może na Lombardię by się przygotował).
Jakie typy? Baloniki już napompowane? Smażone ziemniaki na patyku już gotowe?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 14:17
Maniek podobno nie chce jechać bo nie chce robić dla innego i ja to szanuje.

Ja tam będę stary, flagę już mam, kij od wędki też i jak mnie z nim przepuszcza przez odprawę to lajtowo :boss: nie wiem tylko czy napisać se na niej nazwę mojej miejscowości jak Janusz.

Faworyt jest jeden a pokonać go może tylko ten który ma na niego ostatnio sposób jeżeli finiszują ramię w ramię. Poza tym GVA, Matthews i Wellens, szansę tego ostatniego wzrastają zwłaszcza jeżeli będzie padać, a pewnie będzie. Nie wiem jeszcze co myśleć o Hagenie.
Tak czy owak koła na nowo nie wymyślimy, faworyci są raczej jaśni i nikt tu z 3 i 4 szeregu nie powinien sprawić niespodzianki bo choćby sprinterów będą chcieli pogubić piekielnie mocni belgowie, oni w ogóle na kilka nazwisk mogą grać, ciężko będzie ich upilnować.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 15:19
Ja bym mimo wszystko wziął Marczyńskiego, nawet jeżeli nie chciałby za bardzo pracować (chociaż w wywiadzie mówił co innego). Jest teraz w życiowej formie i jakby udało mu się zabrać w decydujący odjazd miałby realną szansę powalczyć. Jak patrzę na ekipy Belgów czy Włochów, to tam może iść atak za atakiem i nie wykluczałbym niespodzianki. Co do Kwiatka, to wydaje się nie być na razie w tak wyoskiej formie jak na wiosnę, czy w lipcu, ale mam nadzieję, że powalczy o medal.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Września 2017, 22:35
Właśnie @Zimsky jest jakieś źródło, że Maniek olewka? -trochę dziwne imho, pokazałby się tam z dobrej strony - wygrać by raczej nic nie wygrał, ale pokręcić się zawsze spoko, no i Ryba jak zawsze by mówił, że on się "dobrze czuje w takim terenie" (niezależnie od tego gdzie by nie jechali, a jakby się zes*ało to by stwierdził, no że trasa nie dla niego).
Jeszcze bym tu dorzucił Edvalda jako mocny punkt gospodarzy - bo wiadomo Kristoff bez jakiejkolwiek formy.
no i Belgowie/Włosi jak zawsze na papierze najmocniejsi, ale wiadomo jak się kończy jazda na dwóch liderów.

i jeszcze jest kwestia U23 - i Banaszek.

EDIT:
Co czytam artykuły/wypowiedzi to jakieś g*wnoburze odchodzą między Tomkiem, a Wadeckim i pewnie to jest przyczyna dlaczego Maniek nie jedzie. Ogólnie słaba akcja, dorzućmy do tego obecnego prezesa PZKOL i rzucanie ku*wami w internecie na portal rowery.org i jeszcze z poprzedniej kadencji te akcje dziewczyn torowych (Gosia Wojtyra) ;//

Czyżby je*ać PZKOL? ~<rozterki_moralne>

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Września 2017, 19:43
Ale ich zdemolował. Za rok holender bierze TdF.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Września 2017, 09:09
czytanka:
http://www.przegladsportowy.pl/kolarstwo,majka-i-kwiatkowski-odnosza-sukcesy-a-pzkol-jest-pelen-problemow-,artykul,815483,1,288.html
http://www.przegladsportowy.pl/kolarstwo,dariusz-banaszek-przyszedl-czas-dla-kolarstwa-robimy-porzadki,artykul,815486,1,288.html
https://m.sportowefakty.wp.pl/kolarstwo/712129/byla-minister-sportu-i-szefowa-gabinetu-lecha-kaczynskiego-ma-uzdrowic-polskie-k

ciezko powiedziec z tym Dimulę, na bank pierwsza trójka w tourze w przyszłym roku, ale czy cały zespół da radę przeciwko Skajowi - jesli Froome bedzie w tegorocznej dyspozycji to raczej zgarniają (tak zgarnął 2 toury, ale.... no nikt nie nawiązał z nim walki, to się na musiał jakoś napinać).

Tymczasem - Belgowie nic nie ugrają bo będą się gonić między sobą i Kwiato to zgarnia<-tak to widze.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 22 Września 2017, 10:10
Banaszek to jest czyste zło, polecam jego tt.

Co do wyścigu to boję się że dojedzie wieksza grupa, ze 40 chłopa. Ze szczytu do mety jest 7 kilometrów i udane solo to by było coś.
I jutro może Kasia coś zawojuje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Września 2017, 16:22
KASIA NIEWIADOMA KOCHAM CIĘ <3.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2537 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 123, 124, 125, 126, 127