Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 22 Września 2017, 16:14

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2536 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 127  Następna strona
Kolarstwo 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Kolarstwo
  Wysłano: Sobota, 4 Lipca 2009, 21:03
Joł czarnuchy,
akurat największe wydarzenie roku w temacie, a że nie widziałem topiku na forum, to zakładam.
Ktoś się interesuje? Jakie typy na TdF?

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 9 Maja 2011, 20:40 przez Dafnicki, łącznie edytowano 6 razy

Powrót do góry

Post Re: Kolarstwo | Tour de Pologne
  Wysłano: Sobota, 4 Lipca 2009, 21:12
jedzie Rasmussen?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lipca 2009, 21:18
Nie, w ogóle nie ma go teraz w żadnym teamie, chyba coś trenuje, ale w żadnych poważnych wyścigach nie startuje.

nie kumasz w ogle linijek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lipca 2009, 21:28
kurwa

zawsze lubiłem jego pojedynki z Armstrongiem, Basso, Mayo czy innymi na górskich etapach :)

Szkoda, bo mogłoby byc jeszcze ciekawiej

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lipca 2009, 21:37
interesuje się, myśle że powalcza hiszpanie Sastre i Contador, dodatkowo Evans, może Mienszow chociaż co roku ma walczyć i dupa wychodzi. Ciekawe co w górach pokaże Armstrong, szkoda ze w Astanie jedzie Kloden bo tak to bym mu kibicował to chyba jedyny szwab którego lubie, trzymam kciuki za Sylvana Chavanela licze że urwie jakiś etap tak jak rok temu, ciekawe jak zaprezentuje sie Cavendish czy znowu bedzie deklasował. Licze na Jarońskiego i Wyrzykowskiego :)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lipca 2009, 21:44
To ja się odniosę do typów - wygra wyścig Contador, mój ulubiony zresztą. To w tej chwili kolarz kompletny, świetnie jeździ w górach, potrafi ładnie uciec albo dogonić, rewelacyjny na czasówkach (vide dziś, Cancellara był oczywistym faworytem, bo to najlepszy czasowiec na globie). Sastrego lubię, Armstrong ma rację, że będzie groźny w trzecim tygodniu - ciekawe, jak sobie poradzi na Mont Ventoux.
A Armstronga nie lubię, arogant z niego straszny.
Chavanel - nie wiem, z Francuzów chyba lepszy jest Moncoutie, raczej na więcej niż etap-dwa nie ma co liczyć.
Cavendish to chyba teraz najlepszy sprinter, jutro pewnie będzie już próbował wygrać etap.

No a komentatorzy ekstraklasa, IMO najlepszy komentatorski duet w polskiej telewizji. Nie wyobrażam sobie oglądać 6-godzinnego etapu bez ich opisów i dialogów.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 4 Lipca 2009, 23:02
nie interesuję się, ale lubię obejrzeć, też contador mój faworyt, ale armstrong zawsze respekt, więc ciężko się zdecydować. komentatorzy robią z tego coś niesamowitego, może nie mam sił na całe wyścigi, ale włączyć lubię.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Lipca 2009, 18:58
Cavendish wygrał, ale to raczej do przewidzenia. Jutro wypadałoby też jego obstawiać, ale powiem, że Freire.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Lipca 2009, 22:07
ktoś gra w Cycling Manager? Gram od pięciu lat w kolejne wersje i chyba tylko więcej w życiu grałem w NBALive. Stricte dla fanów kolarstwa, dla laików raczej nieatrakcyjna sprawa, ale możliwość pogrania starymi składami (Indurain, Pantani, Virenque, Jaskuła, Zulle, Riis, Bugno) to doskonała sprawa. Teraz już nie oglądam - doping zabił moje podejście do współczesnego kolarstwa - ale jako gówniarz śledziłem każdy duży wyścig dzięki Eurosportowi.

[img]http://i261.photobucket.com/albums/ii76/H3AT23/LeBrongif.gif[/img]

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Lipca 2009, 22:09
Cytuj:
ale jako gówniarz śledziłem każdy duży wyścig dzięki Eurosportowi.

Same here, klasyczne momenty w życiu pamiętam jak oglądałem Paryż-Nicea, Giro czy oczywiście Tour de France. Lecz zajawka... również opadła :cry:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 5 Lipca 2009, 22:10
A jak w tym menadżerze jest z dopingiem? Serio pytam. :)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Lipca 2009, 22:23
nie słyszałem o żadnych kodach :wink:

UPD. Poza tym ten menedżer jest generalnie nie tylko menedżerem jako takim, ale i grą. Rozgrywa się etapy, są odtwarzane trasy, są wszystkie wyścigi i mega usypiająca muzyka, zwłaszcza w tych starych wersjach :)

dla mnie klasyką były pojedynki Induraina z Pantanim. Ile razy widziałem sytuacje jak 20km przed końcem Włoch uciekał na jakiś podjazdach z i tak już 10-15 osobowej grupki, a Indurain jechał zawsze z jakimś pomocnikiem z Banesto z przodu tej grupy. Potem był podjazd, wszyscy wstawali z siodełek, prócz Induraina oczywiście i wszyscy po kolei odpadali, Hiszpan zostawał sam i kończył etap minutę za Włochem. A, że wcześniej przed wjazdem w Alpy ogrywał wszystkich na czasówce to tak sobie wygrał pięć TDF'ów z rzędu. Ullrich też podobnie jeździł w górach.

Znakomity był tour w 1993 roku gdy Jaskuła wygrał w zajebisty sposób etap w Pirenejach i skończył na trzecim w Classement Generale, ale wszystkie te etapy gdzie Indurain czy Ullrich wrzucali wyższy bieg nie wstając z siodełek to dla mnie klasyka. :wink:

[img]http://i261.photobucket.com/albums/ii76/H3AT23/LeBrongif.gif[/img]

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Lipca 2009, 22:45
Szkoda, że Valverde nie jedzie :( Od kilku lat mój ulubiony kolarz. W tym roku musi wygrać Contador. Evans jak zawsze coś spieprzy, Sastre za słaby na czas, a Alberto ma najsilniejszy team.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Lipca 2009, 22:50
BlackTT napisał(a):
a Alberto ma najsilniejszy team.

Właśnie nie wiem. Ciężko jest przewidzieć zachowania Armstronga, bo on chyba nie bardzo jest zadowolony, że ma jeździć na Contadora. A na przykład taki Cavendish ma świetną drużynę, choćby dziś jak go rozprowadzali na finiszu.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Lipca 2009, 22:56
Dafnicki napisał(a):
BlackTT napisał(a):
a Alberto ma najsilniejszy team.

Właśnie nie wiem. Ciężko jest przewidzieć zachowania Armstronga, bo on chyba nie bardzo jest zadowolony, że ma jeździć na Contadora. A na przykład taki Cavendish ma świetną drużynę, choćby dziś jak go rozprowadzali na finiszu.

Miał też sporo szczęscia. Była kraksa, zatrzymała połowę peletonu, kilku sprinterów się zgubiło. Zobaczymy jak będzie jutro. A poza tym co z tego, że Cavendish ma silny team jak on w górach może tylko widoki podziwiać? Kloden, Leipheimer, Armstrong, Contador. Armstrong pewnie ugra coś dla siebie, wygra etap, ale reszta będzie jechala dla Alberto.

Ja dawniej pogrywałem w Cycling Manager. Pamiętam, że zawsze brałem Lampre bo uwielbiałem atakować Ballanem kilka kilometrów przed metą ;)

W ogóle trzeba przyznać, że smaczku oglądania Tour De France dodają jednak komentatorzy. Uwielbiam słuchać ich dialogi.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Lipca 2009, 23:00
Jackie Moon napisał(a):
Teraz już nie oglądam - doping zabił moje podejście do współczesnego kolarstwa

mam podobnie ale i tak oglądam bardziej psychicznie wykończyła mnie tylko korupcja w polskiej piłce.. którą mimo wszystko oglądam namiętnie.

Jackie Moon napisał(a):
UPD. Poza tym ten menedżer jest generalnie nie tylko menedżerem jako takim, ale i grą. Rozgrywa się etapy, są odtwarzane trasy, są wszystkie wyścigi i mega usypiająca muzyka, zwłaszcza w tych starych wersjach

oj taaak Cycling Manager 2003 to moja ulubiona część do której najczęsciej wracam podobnie mam z Championship Managerem 2001/02

Jackie Moon napisał(a):
(Indurain, Pantani, Virenque, Jaskuła, Zulle, Riis, Bugno)

to były piękne czasy uwielbiałem Richarda Virenque'a za jazde w górach nawet afere Festiny potrafiłem mu wybaczyć teraz to nie to samo ale sentyment pozostał i dalej oglądam chociaż moimi ulubieńcami byli Jalabert i Ullrich ( kij że szwab :P nigfdy nie lubiłem jednojajowego Jankesa :) )

apropo panów komentujących

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Krz ... omasz_Jaroński

:razz: :razz: :razz:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Lipca 2009, 23:05
Cytuj:
Jalabert

a właśnie, co z nim? Jedzie w tym roku? :)

pamietam zawsze, że sprinterem był zajebistym, ale jak juz góry się zaczynały, to potrafił po kilkadziesiąt minut za liderem przyjezdzac. Tak mi się jakoś przypomniało :)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Lipca 2009, 23:19
Igor napisał(a):
Cytuj:
Jalabert

Przecież skończył dawno karierę. :grin:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Lipca 2009, 01:45
Dafnicki napisał(a):
Igor napisał(a):
Cytuj:
Jalabert

Przecież skończył dawno karierę. :grin:

kurwa...

jednak musze wrócić do oglądania :grin:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Lipca 2009, 14:12
Odpaliłem sobie Eurosport, bo nudzi mi się strasznie. Gdzieś tam leci w tle głos z telewizora, tak słucham i słucham tych komentatorów i są niesamowici, co oni wygadują, kto komu smsa wysłał kiedy, kto kogo uczył jakich języków, w zasadzie mówią o wszystkim, tylko nie o samym wyścigu. Fajnie sobie rozmawiają, śmieszna sprawa. No bo w sumie jak tak patrzę, to nie ma co za bardzo opowiadać o samym wyścigu, jak kilkudziesięciu facetów jedzie w kupie.

W ogóle Eurosport ma kozackich komentatorów, zwłaszcza w tenisie, snookerze i teraz przekonałem się, że również w kolarstwie.

Wiecie o co biega.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2536 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 127  Następna strona