Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 20 Listopada 2018, 08:31

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1036 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Następna strona
NBA 2008/2009 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post NBA 2008/2009
  Wysłano: Poniedziałek, 7 Lipca 2008, 19:53
Bez zbędnych wstępów.

Dziś nieoficjalnie zaczyna się nowy sezon. Startuje Liga Letnia w Orlando. O 21szej zaczynają się mecze. Rozpiska na dzisiaj i bezpośredni link do oglądania w Windows Media Player (b.dobry przekaz) - na moim blogu

[img]http://i261.photobucket.com/albums/ii76/H3AT23/LeBrongif.gif[/img]

Powrót do góry
admin

Post Re: SEZON NBA 2008/09
  Wysłano: Wtorek, 8 Lipca 2008, 13:48
Damn, za rok to ja,ja,ja muszę założyć wątek :wink:

Najlepszą częścią transmisji z Orlando są (od zeszłego roku) komentatorzy, czyli Dante & Galante. Czasami doprawdy można boki zrywać. Zajebiści są. Gorzej z biorącymi udział zawodnikami...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 8 Lipca 2008, 14:46
Cytuj:
Josh Smith rozmawia z Sixers

Josh Smith, który jest tego lata zastrzeżonym wolnym agentem, spotkał się we wtorek z działaczami Philadelphia 76ers, a nawet z burmistrzem miasta.
Sixers są w stanie zaproponować Smithowi pięcioletni kontrakt zaczynający się od 11.5 miliona dolarów, po tym jak zrezygnowali ze ścigania się po Eltona Branda, który najpewniej podpisze ponowny kontrakt z Los Angeles Clippers.

http://www.e-basket.pl/News__Josh_Smith_rozmawia_z_Sixers__46765

Z jednej strony szkoda Hawks, bo od jakiegoś czasu interesują mnie losy tej drużyny, ale duet Igudala / Smith to byłby mego rozjeb

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 8 Lipca 2008, 15:51
tak myślisz? ja uważam że niekoniecznie. ani jeden ani drugi nie jest pewnym rzucającym. w dodatku Sixers mają kilku graczy którzy przypominają stylem gry Smitha (np. Iguodala właśnie, czy Thaddeus Young albo nawet Rodney Carney), dlatego właśnie na pierwszy rzut oka Smith tak bardzo pasuje do Filadelfii...

bardziej widzę Sixers starających się o Branda a Josha Smitha z ofertą od Warriors

Dante i Galante to rewelacja. Oby starczyło im pary :grin:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Lipca 2008, 12:57
Jackie Moon napisał(a):
bardziej widzę Sixers starających się o Branda

Mówisz i masz ;) Sama nie wiem co o tym myśleć. Z perspektywy Sixers to bardz dobry ruch, bo takiego gracza im brakowało i teraz mają naprawdę fajny skład, no a poza tym ich lubię. Myślę, że może być jedna z lepszych ekip na wschodzie, chociaż nie mają shootera i dość słabą ławkę i pewnie to odczują.. No zobaczymy. Ale z drugiej strony szkoda mi Clippers, co to jest za dziwna drużyna :P Mieli być czarnym koniem na zachodzie, a wygląda na to, że mogą walczyć o 1st pick w drafcie, zwłaszcza, że Maggette podpisał z GSW. Ciekawe co teraz zrobi Baron ..

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 9 Lipca 2008, 13:48
Baron got Rondo'd :D

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Lipca 2008, 09:32
No, a kierownictwo Golden State udowodnilo, ze z nimi to nie ma co pogrywac.. co prawda Branda nie ma w GS Warriors, ale nie ma go tez już w LAC ;-). Jest w 76ers i pradopodobnie bedzie falczyl o final konferencji.

W tym wszystkim szkoda mi najbardziej Barona Davis'a, ktory byl przyjacielem Branda, a ten go wychujal i zostawil w LAC bez wiekszych szans na walke w PO.

Nie moglem wejsc na forum przez tydzien a tu juz nowy temat o nba..

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Lipca 2008, 09:47
a co tam ma do tego kierownictwo warriors? zrobieni w chuja zostali najbardziej z ich wszystkich chyba :]

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Lipca 2008, 11:02
gdyby nie zlozyli kontr-oferty Brandowi i ten nie zastanawialby sie nad nia tylko przyjal kontrakt LAC prawdopodobnie dzis duet Davis - Brand trenowalby razem w Los Angeles

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Lipca 2008, 11:09
cóż, można na to patrzeć tak, a można patrzeć, że składali oferty Davisowi - pojechał do LA, składali Brandowi - pojechał do Philly, teraz pewnie poszukają Smitha - a on zostanie w Atlancie.

Powrót do góry
admin

Wysłano: Piątek, 11 Lipca 2008, 11:12
jabolsdz napisał(a):
cóż, można na to patrzeć tak, a można patrzeć, że składali oferty Davisowi - pojechał do LA, składali Brandowi - pojechał do Philly, teraz pewnie poszukają Smitha - a on zostanie w Atlancie.

Przecież już podpisali kontrakt z Maggettem... Smith może odejść w tej chwili tylko do LAC. W takim wypadku Clippers wcale nie byliby tacy bardzo stratni.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 11 Lipca 2008, 11:14
no tym lepiej, zapchali się gościem, który nie umie zagrać 20 meczów pod rząd ;]
pamiętam, że dwa razy go miałem w fantasy i powiedziałem sobie - Marcin, nigdy więcej!

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Lipca 2008, 13:46
ZAWSZEPOPIERWSZE.BLOX.PL - zapraszam w moim imieniu i Piotra Makulca. Jeszcze więcej koszykówki. Jeszcze częściej o koszykówce blablabla

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Lipca 2008, 14:49
;s no tam, na kwiatkowski.blox.pl wbijalem codziennie, trzeba sobie zakladke ustawic nowa :|

Powrót do góry
admin

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2008, 17:18
Heh, dzisiaj poszedł news, że Clipps mogą zaoferować kontrakt Iguodali. Coś mi się zdaje, że jeszcze będą niespodzianki w tym off-seasonie :wink:

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2008, 17:29
haha, jakby Iguodala poszedl do Clippers to poskładalbym sie ze smiechu, przynajmniej Baron milaby z kim grac

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2008, 17:42
ta opcja z Iguodalą to jest taka tam gadka jakich wiele. Nie przywiązywałbym do tego wagi. Dla Clippers nie ma żadnego sensu brać teraz kogoś kto kradłby minuty Gordonowi i Thorntowii. Clippers mogą, a nawet muszą śmiało iśc tylko po Okafora, bo Hawks przebiją każdą ofertę dla Josha Smitha.

Z drugiej strony - Sixers muszą zakontraktować Lou Williamsa bo ktoś im go podwędzi, a to moim zdaniem będzie gracz na 20pkt-5as. za 2-3 lata. Być może all-star. Ale ani Grizzlies (mogą dać z 11-12mln ,ale raczej tego w tym roku nie zrobią) nie potrzebują dwójek, ani Clippers.

Warriors zawsze potrzebują dwójek, tym bardziej takich off-guardów jak Lou, więc widzę ofertę z Golden State dla Williamsa, ale Mullin będzie czekał, aż Iguodala podpisze kontrakt. Jeżeli Clippers faktycznie złożą ofertę Iguodali, i Sixers ją przebiją, to wtedy można się spodziewać 42mln za 5 lat dla Williamsa od Warriors, na co Sixers mogą już nie mieć lub nie chcieć wydawać pieniędzy.

ciekawe gdzie trafi Ben Gordon.

Powrót do góry
admin

Wysłano: Wtorek, 15 Lipca 2008, 08:56
Jackie Moon napisał(a):
ta opcja z Iguodalą to jest taka tam gadka jakich wiele. Nie przywiązywałbym do tego wagi. Dla Clippers nie ma żadnego sensu brać teraz kogoś kto kradłby minuty Gordonowi i Thorntowii. Clippers mogą, a nawet muszą śmiało iśc tylko po Okafora, bo Hawks przebiją każdą ofertę dla Josha Smitha.

Z drugiej strony - Sixers muszą zakontraktować Lou Williamsa bo ktoś im go podwędzi, a to moim zdaniem będzie gracz na 20pkt-5as. za 2-3 lata. Być może all-star. Ale ani Grizzlies (mogą dać z 11-12mln ,ale raczej tego w tym roku nie zrobią) nie potrzebują dwójek, ani Clippers.

Warriors zawsze potrzebują dwójek, tym bardziej takich off-guardów jak Lou, więc widzę ofertę z Golden State dla Williamsa, ale Mullin będzie czekał, aż Iguodala podpisze kontrakt. Jeżeli Clippers faktycznie złożą ofertę Iguodali, i Sixers ją przebiją, to wtedy można się spodziewać 42mln za 5 lat dla Williamsa od Warriors, na co Sixers mogą już nie mieć lub nie chcieć wydawać pieniędzy.

ciekawe gdzie trafi Ben Gordon.

Ale momencik. Czy Warriors będą mieli środki na jakiekolwiek manewry (a tym bardziej takie grube, jak piszesz), jeśli już dali 10 mln na sezon Maggette'emu i ich ofertę zaakceptuje Turiaf? Coś mi się zdaje, że nie bałdzo.

Opcja z Iggym do LAC jest faktycznie dla nich średnio sensowna, ale byłoby śmiesznie.

A co do odejścia Gordona, to ja w ogóle jestem ciekawy, jak będzie wyglądał skład Bulls przed sezonem. Talentu nazbierali mnóstwo, teraz muszą dokonać odpowiednich wymian, by trzymało się to kupy. Trade'y szykują się jeszcze co najmniej w Memphis, Orlando, może w Detroit, Miami, New Yorku, Seattle. Jaram się;)

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 15 Lipca 2008, 12:40
to nie są wcale takie grube środki. to jest tylko 6 mln za przyszly sezon dla Williamsa przy o 12 procent zwiększających się zarobkach co sezon. . Warriors jak podpiszą z Turiafem będą mieli w puli jeszcze 4-5, więc cały czas mogą jeszcze kreatywnie kombinować. Tym bardziej, że na wylocie jest Al Harrington.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 16 Lipca 2008, 15:16
Nuggets chcą chyba pobić rekord straconych punktów w sezonie/historii :D Albo oni coś szykują, albo .. albo nie wiem. Najpierw Najera, teraz Camby i to w dodataku za darmo. Nie wiem kim oni chcą bronić. Ze strony Clippers to wygląda trochę lepiej, chociaż Camby będzie musiał dzielić minuty z Kamanem. Chyba że będzie grał na PF.. No ale jakieś wzmocnienie to na pewno jest. Fajny ten off-season jest :D

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1036 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Następna strona