Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 17 Listopada 2018, 08:23

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 926 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Następna strona
Żużel 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Żużel
  Wysłano: Sobota, 28 Maja 2016, 19:28
Sidd aka AlbatrBoss napisał(a):
Zdelegalizować ten ultrachujowy sport.

bydgoszcz i wszystko jasne. policyjny klub, policyjne myslenie.

Spoiler:

WARN

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Sobota, 28 Maja 2016, 21:33
Ależ ja się bardzo interesuję żużlem, a Połukard to w mojej klatce mieszkał. Po prostu jestem zdania, że bezpieczeństwo zawodników jest wątpliwe (i nie mam na myśli charakteru sportu) i bez gruntownej reformy żużel stoi w miejscu a nawet cofa się w rozwoju.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Niedziela, 29 Maja 2016, 14:58
Zdanie "Zdelegalizować ten ultrachujowy sport." raczej trudno było zinterpretować tak jak Twoją późniejszą, powyższą wypowiedź.
Wypadki związane ze specyfiką tego sportu niestety są wpisane w dyscyplinę, a zawodnicy godzą się na to ryzyko. Żaden z zawodników nie chce stracić zdrowia lub pozbawić go innych. Dotyczy to wszystkich sportów motorowych.
Gruntowna reforma? jakie masz pomysły?
Za większość wypadków z ostatnich 6 sezonów odpowiada FIM, która wymusiła na zawodnikach stosowanie niebezpiecznego sprzętu (nowe tłumiki), którego żużlowiec nie może w 100% kontrolować. Powrót do tłumików przelotowych to wg. mnie jedyna konieczna zmiana, dodatkowo zwiększająca atrakcyjność dyscypliny. Przygotowanie torów z roku na rok się poprawia, ulepszane są dmuchane bandy i będą wprowadzane rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo na prostych, dlatego w mojej ocenie mówienie o tym, że żużel cofa się w rozwoju jest bzdurą.

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Niedziela, 29 Maja 2016, 15:08
W kwestii tłumików się z Tobą całkowicie zgodzę - natomiast z tego co słychać od ludzi żużla to nadal przygotowanie toru to w wielu przypadkach kpina. Choć imo największy bałagan i tak jest w kwestiach organizacyjnych - patrząc na ekscesy w moim rodzinnym mieście to aż ręce opadają. Wspomniałem o Połukardzie nieprzypadkowo - dużo w bloku i na osiedlu mówiło się i nadal mówi o wszystkich błędach i niedociągnięciach czarnego sportu. A za agresywny post przepraszam - ale wkurwienie z powodu śmierci Rempały mnie do tego skłoniło.
Jako dzieciak strasznie jarałem się żużlem, ale dziś oglądanie go zupełnie nie sprawia mi przyjemności - rzeczy o których wspomniałem skutecznie mnie od żużla odpychają.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Niedziela, 29 Maja 2016, 22:12
Tak apropos śmierci młodego żużlowca, w którychś wiadomościach wspomnieli Roberta Dadosa. Pamiętam jak było o tym głośno te X lat temu. Jestem w stanie zrozumieć, że można być tak zdesperowanym, żeby popełnić samobójstwo, ale czytając wypowiedzi niedoszłych samobójców, którzy byli w stanie zrobić to swojej rodzinie, dzieciom dziękowali Bogu, że się nie powiodło. I jeżeli koleś 3 razy próbował to znaczy, że tak naprawdę miał wyjebane na tą rodzinę i niestety jestem w stanie się zgodzić z tym publicystą co mówił to w studiu telewizyjnym. Ale nie o tym jest ten temat...

Szkoda młodego chłopaka ale też nie uważam żeby ten sport należało delegalizować. Ktoś tam wspominał o zmianie zasad punktowania itp. ale niestety takie wypadki będą się przydarzać i z tym. Taka natura sportu :/

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 29 Maja 2016, 22:53
https://www.facebook.com/permalink.php? ... nref=story troche na tej tragedii zrobił się shitstorm, na pewno nie zostanie bez echa i czuje ze ktos moze za to beknąc. Zmiany sa konieczne, bo to nie pierwszy raz w ostatnim czasie, gdy dochodzi do tak tragiczengo w skutkach wypadku, szczesciem w nieszczesciu był Darcy, którego stan po wypadku też był krytyczny, ale udało mu się jakoś doprowadzić do zdrowia. Kolejny przykład - Protasiewicz nie kontroluje maszyny i wpieprza sie w Milika, który wpada w drewnianą bandę kaskiem i łamie ja (!), skonczylo sie tylko na kontuzji ręki. Ostatnio wróciła mi zajawa na sciaganie, chetnie ogladam rozgrywki, ale takie sytuacje jak ta powoduja tylko znaki zapytania. Dojąda sezon w klimacie żałoby, a w przyszłym sezonie na pewno czekają duże zmiany. Mega przykra sytuacja, dramaty rodziny i ojca, który zaszczepił synowi miłośc do sportu. Oby też Woryna się pozbierał, cięzko go o coś winić. Darcy i Krystian to dwie ofiary współczesnego żużla

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 29 Maja 2016, 23:58
+ Richardson, wiadomo, ze wpadl w bandę na prostej, ale nadal wielu ludzi o nim zapomina i go pomija.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 30 Maja 2016, 00:12
Mnie jedno zastanawia, czy w latach 50 ludzie byli ograniczeni umysłowo żeby pozwolić na ściganie się na torze, na którym znajdują się schody?
https://www.youtube.com/watch?v=KYGdU4zmm2s

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 30 Maja 2016, 11:58
Tylko, ze w przypadku Rempały ogromna role odegralo to, ze mial niedopiety kask. W kazdym razie szkoda chlopaka i Woryny, ktory pewnie sie zalamie...

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 31 Maja 2016, 21:02
Maksym Drabik złamał lewe udo po wypadku w Kumli. Super debiut w Elitserien :(
Fatalna wiadomość dla Sparty

Powrót do góry

Wysłano: środa, 1 Czerwca 2016, 09:40
kalahar napisał(a):
Maksym Drabik złamał lewe udo po wypadku w Kumli. Super debiut w Elitserien :(
Fatalna wiadomość dla Sparty

Zgadnij kto był zamieszany w wypadek? Duńska kurwa <tfu!>

Powrót do góry

Wysłano: środa, 1 Czerwca 2016, 17:20
W tym przypadku kolega z drużyny, więc nie sądzę, żeby w niego wjechał specjalnie. Btw. chyba nikt tego zdarzenia poza zgromadzonymi na stadionie nie widział, czy jest jakieś wideo?
Relacja Zengoty: http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/ekst ... 1,984.html

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Czerwca 2016, 08:37
Przecież relacja Zengoty jest potwierdzeniem tego, że jak zwykle Dzik rozjebał wszystkich.
Jedzie od krawężnika, podcina nogę i leci domino... przecież nawet został wykluczony.
Masz zamiar bronić tego bandyty? Ja do tej pory żałuje, że Żagar go nie połamał/nie wpierdolił.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Czerwca 2016, 18:13
Ale ja gościu nikogo nie bronię. Napisałem tylko, że nie ma nagrania z tego zdarzenia :roll: .
Natomiast nie podzielam Twoich zapędów do wzajemnych rozliczeń zawodników polegających na tym co opisałeś w ostatnim zdaniu i bardzo żałuję, że wśród kibiców taka nienawiść jest zjawiskiem powszechnym.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 2 Czerwca 2016, 20:01
kalahar napisał(a):
Natomiast nie podzielam Twoich zapędów do wzajemnych rozliczeń zawodników polegających na tym co opisałeś w ostatnim zdaniu i bardzo żałuję, że wśród kibiców taka nienawiść jest zjawiskiem powszechnym.

Nie ma drugiego takiego jak Nicki ekolego. Życzę mu jako jedynemu wpakowania się w gips na długi czas. Załatwił już nie jednego zawodnika, przydałaby mu się dla ochłody poważniejsza kontuzja. Może wtedy zaczął by myśleć na torze. Niestety u tego typa jest system zero jedynkowym. Do tego wielokrotnie ładował w bandę przeciwnika z czystej sportowej złości bez szans na skuteczny atak... Także nie podzielaj moich względów ale przyznać rację musisz, że Nicki (z całym szacunkiem do skillsów i doświadczenia) jest zwykłą kurwą na torze jak i poza nim. To zwykły bandyta i burak.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Czerwca 2016, 11:39
moff napisał(a):
kalahar napisał(a):

Nie ma drugiego takiego jak Nicki ekolego. Życzę mu jako jedynemu wpakowania się w gips na długi czas. Załatwił już nie jednego zawodnika, przydałaby mu się dla ochłody poważniejsza kontuzja. Może wtedy zaczął by myśleć na torze. Niestety u tego typa jest system zero jedynkowym. Do tego wielokrotnie ładował w bandę przeciwnika z czystej sportowej złości bez szans na skuteczny atak... Także nie podzielaj moich względów ale przyznać rację musisz, że Nicki (z całym szacunkiem do skillsów i doświadczenia) jest zwykłą kurwą na torze jak i poza nim. To zwykły bandyta i burak.

Pełna zgoda - stary, a głupi. Zupełnie nie liczy się z innymi zawodnikami na torze. Poza nim chyba też nie za bardzo.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 19 Października 2016, 13:42
Kołodziej w Leszne

Tarnów :(

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 15 Listopada 2016, 00:01
I kończy się okienko. Zostało chyba tylko jutrzejsze ogłoszenie składu przez Apator.
Bardzo fajny (jak zawsze) sezon się szykuje. Bez wyraźnego faworyta w Elidze, sporo drużyn do awansu w 2 lidze(teraz niby znów wszyscy chcą xD) , bez faworyta w GP. Jeszcze tylko licencje, regulamin i można zapaść w sen zimowy.

Żużel z humorkiem:
Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 25 Marca 2017, 12:34
dziś o 18:00 na Eurosport 1 można oglądać Speedway Best Pairs Cup

składy:
Spoiler:

zapraszam i polecam

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 23 Kwietnia 2017, 13:06
znany Tomasz G. rozjebał się dziś na crossie

wszyscy się głowią kto jeździ na crossie o 9:00 gdy ma się mecz ligowy o 18:00

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 926 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Następna strona