Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 23 Sierpnia 2019, 06:26

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 944 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48
Żużel 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Żużel
  Wysłano: Poniedziałek, 8 Kwietnia 2019, 10:40
Też myślę że trafi do Wrocławia. Piernikowy z tego co pamiętam to na 8 można do 23 lat, Fricke ma 23, wydaje mi się że może. Swoją drogą to Wrocław po tym meczu pewnie zobaczył że dystans między nimi a Lesznem nie maleje a nawet się zwiększa. Kołodziej w słabszej formie, bez Hampela, a mecz od początku do końca pod kontrolą Unii. Prawda jest taka, że żeby mierzyć się z nimi Wrocław musiałby dołożyć jeszcze jedną taką strzelbę do Taia i Janowskiego jak Hancock. Myślę że jedynie Falubaz jeśli będzie miał super dzień to będzie mógł powalczyć z Lesznem, tylko że już w pojedynku Leszno będzie gromiło jeśli chodzi o juniorów.
Wierzyłem że Częstochowa spokojnie wygra z Gorzowem, ale jeśli tak się męczą u siebie z Gorzowem to nie rysuje się to jakoś w kolorowych barwach. Przede wszystkim ta polska seniorka a do tego nierówny Zagar który na wyjazdach może w paru meczach położyć.
I na koniec ta kompromitująca przegrana Grudziądza. Miesiąc robiący 9+1 :) Strach pomyśleć co by było gdyby zdrowy był Zengota a Łaguta nie miał kary. Wiadomo że Artiom też swoje by zrobił, ale mimo wszystko myślałem że ten Grudziądz tam przekonująco wygra. Pawlicki dobry na 2 linię, ale to nie jest materiał na lidera, Lindbeack muszący mieć swój dzień i kolejny sezon z rzędu z fatalną juniorką. Może być ciepło w Grudziądzu jeśli na przykład Artiom by się nie wyleczył do 2 kolejki gdzie jadą z Częstochową a akurat oni mogą powalczyć w Grudziądza czy zakręcić się koło remisu.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Kwietnia 2019, 13:02
może być Fricke pod ósemką z tego co ja rozumiem - Zmarzlik jest rok starszy a były głosy podczas wprowadzania przepisu o rezerwowym, że on mógł być wpisany w zeszłym roku tam

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 9 Kwietnia 2019, 23:25
Fricke może jeździć pod ósemką, ale będzie pod tym numerem jeździł Czugunow.
Artiom Łaguta, biorąc pod uwagę treść art. 711 RSŻ, aby być Z/Z w Lublinie, musiał mieć zwolnienie na 15 dni, zatem w piątek za niego również Z/Z, jednakże nic to nie zmienia w kontekście szans Włókniarza na punkty z GKM - są one niskie.
Włókniarz fatalny w piątek, ale mogło mieć na to wpływ znów to, gdy Gorzów potrzebował, po 10 biegu wyleciał komisarz toru i się zaczęło ;) xddd ;]]] Inna sprawa, że wczoraj AM wziął na klatę, że zjebał z ustawieniami na mecz. W Grudziądzu będzie problem z juniorami CKM, a Buczkowski w tym sezonie rozpierdoli/la. No i GKM po kompromitacji z Motorem musi w piątek, choć trzeba oddać rycerską postawę Motoru.

Wrocław cienki, bo Drabik to jednak obecnie nie jest zawodnik, jaki miał być wg. wszystkich 3 lata temu. Sparta mimo to osiągnęła dobry wynik, a odbiór meczu trochę zakłócił jego przebieg. UL miała sporo problemów w 2 fazie i nie było to podyktowane "odpuszczeniem" meczu , tylko fajną jazdą Sparty. Nie mniej jednak Unia Leszno to nie jest polski klub, tzn. i tak wygra ligę.

Wydarzenie 2 kolejki? Zmarzlik pod 9.

Dobra wiadomość? Jack Holder przerzuca się na Kowalskiego, co zwiększa szansę Apatora na spadek.

GH nie pójdzie do Sparty. Prędzej zaskoczy Milik i z nim w parze będzie jeździł MF, a MJ pójdzie na 5.
Tej, a może pójdzie HERBIE do Tarnowa?
Moja tabela RZ (oczywiście w/w i tego nie trafię).

1. UL
2. Zgrzeblarki
3. Sparta
4-5 Gorzów
4-5 Włókniarz
6. Motor
7. GKM
8. Apator

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 27 Kwietnia 2019, 11:29
Miesiąc i Łaguta wczoraj ładnie fruwali :cool:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 944 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48