Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 18 Stycznia 2019, 12:32

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41924 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2089, 2090, 2091, 2092, 2093, 2094, 2095 ... 2097  Następna strona
Transfery 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Transfery
  Wysłano: Czwartek, 10 Stycznia 2019, 13:30
Valencia chce sie pozbyc jak najszycbiej Michyego, który niedługo wróci do klubu. A jakby go tak zostawić????????? Ktośnowy+Grioud+Michy???? [braknie miejsc homegrown ;_;;;;;]

Albo, rozumisz, Michy do Milanu za darmo na wypo, Morata na wypo do Sevilli/Atletico za hajs+wykup+pensje, Higuain do Chelsea na wypo+opcja wykupu, ehhhhhhhhh skonczy sie na Ashleyu Barnesie w deadline

Agent Igły niby w Londynie, Moraty też, od wczoraj wersja sie zmienia co chwile - raz ma byc Higuain raz nie i tak wkółko.

Na te chwile, Napoli blizsze Barelli, Chelsea woli Paradesa bo taniej niby przez ugadanie sie z Zenitem. Ja tam dalej mam nadzieje ze Barella latem, teraz Parades i brak wykupu Kovacica, zeby nie rozmawiac nigdy wiecej z Realem i dodac numer faxu do ignorowanych.

Ojciec Pulisića:
“We obviously met with Sarri for quite a long time. Christian got to meet with him for a bit, and it just felt good.”

Czyli Sarri nie wiedział po prostu, kiedy zostanie sfinalizowany transfer i czy w ogóle się dogadaja, bo co jasne, nie beirze urdziału w negocjacjach.

bonus:
Chelsea ma dość odpierdalania Bayernu i rozważa zgłoszenie do Fify oficjalnej skargi na bawarski klub. Całośc ma tyczyc sie nielegalnych kontaktow z graczem i "tapping-up". Spiskowa teoria dziejów mówi, że stary Odoiego, Pan Bismark Odoi był piłkarzem w Ghanskiej lidze, a w Bayernie bryluje Samuel Kuffour tez pilkarz z Ghany to on wafluje sie z ojcem i napedza transfer do Bayernu. Na dodatek stary nie lubi Mariny i o masz skutek.
Bayern zaproponował 15mln od reki + 20 mln w bonusach, co.

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 10 Stycznia 2019, 15:21
A ten HO to w końcu dobry czy nie? Trochę dziwne jest dla mnie to, że niby taki talenciak a nie może wygrać rywalizacji z Pedro czy Willianen. Ile Sterling miał lat jak w LFC już latał po flance? 17?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 10 Stycznia 2019, 15:29
Też o tym myślałem. Później przypomniałem sobie ile talentów Chelsea oddała.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 10 Stycznia 2019, 15:35
Najprawdopodobniej Arsenal nikogo nie kupi zimą :/
https://www.skysports.com/football/news ... fer-window

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 10 Stycznia 2019, 15:36
Bakan oglądałeś Tottenham Chelsea?
Typ fajnie się czuje w ofensywie, odważne decyzje na boisku często bez konsekwencji, nie żydzi. Problemem jest beton Sarri, u takiego Pochetino, Kloppa czy Guardioli gośc by napierdalał aż miło, TAK SONDZE. Jak go puszczą do Bayernu to będzie kaszana.

F R E E L O W R I D E R
F R E E E T R U S
F R E E D J N I E M A L

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 10 Stycznia 2019, 15:39
Też mi się wydaje, że trochę balonik napompowany. Fajny, młody, szybki ale to nadal tylko fajny, młody, szybki :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 10 Stycznia 2019, 17:51
Cytuj:
IIt seems De Jong has agreed a five-year contract and the salary that he wants at Barça. Frenkie de Jong has told Barça that he wants to play for them and that he prefers their project. He has agreed to join for 5 years with the remaining salary conditions. What remains is to close the agreement with Ajax, who ask about 75M euro’s. [rac1]

Byłoby pięknie :oops:

Barcelona kilka dni temu podpisała środkowego obrońcę 19 letniego Francuza Todibo z Tuluzy. Przyjdzie w lecie za darmo bo mu się kończy kontrakt i nie chciał przedłużać. Ogólnie to transfer o małym ryzyku, a może wypalić gość zagrał 10 meczów w profesjonalnej piłce, a już największe kluby się o niego starały (Juve i City też go chciały).

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 10 Stycznia 2019, 20:54
mzmigrod napisał(a):
Neuer - Pavard, Sule, Hummels, Alaba - Gnabry, Kimmich, Thiago, Coman - Werner, Lewy.

Kovac bardzo długo eksperymentował z formacjami i w trakcie tych zabaw stracił sporo punktów, przyszedł moment gdzie zdecydował się na 4-2-3-1 co dało mu serię 4-5 ligowych zwycięstw z rzędu w związku z czym nie sądzę, żeby teraz nagle układał zespół pod 4-4-2. Poza tym jeśli chodzi o poważne kluby to tak gra tylko Atletico i to też nie do końca bo Simeone nigdy nie stawia w takim zestawieniu na dwóch klasycznych skrzydłowych, na jednej z flanek zawsze jest nominalny CM czyli Saul lub Koke.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 10 Stycznia 2019, 22:24
Daily Mail: Barcelona wraca po Williana i proponuje Malcoma + hajs, lacznie 50m funtów.

po chwili rowniez Sky Sports mowi to samo

Chelsea moze uznac ze 50m funtów to troche za mało, szczegolnie, ze Malcom nie imponuje i moga chciec tylko kasy. Negocjacje trwaja.

MARINA JA CIE PROSZE, PUSZ THAT BUTTON

Everton chce Michyego, musialby to byc transfer bo juz maja Zoume wypozyczonego. [tier 1 zrodlo dla Evertonu].

Edit
Jason Burt z Telegraph twierdzi, ze oferte odrzucono, bo klub nie chce sie pozbywac graczy 1 zespolu. ehhh mam nadzieje, ze Marina doi wiecej kasy

Ostatnio edytowano Czwartek, 10 Stycznia 2019, 22:59 przez Cz4rny1337, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 10 Stycznia 2019, 22:43
Bakan napisał(a):
mzmigrod napisał(a):
Neuer - Pavard, Sule, Hummels, Alaba - Gnabry, Kimmich, Thiago, Coman - Werner, Lewy.

Kovac bardzo długo eksperymentował z formacjami i w trakcie tych zabaw stracił sporo punktów, przyszedł moment gdzie zdecydował się na 4-2-3-1 co dało mu serię 4-5 ligowych zwycięstw z rzędu w związku z czym nie sądzę, żeby teraz nagle układał zespół pod 4-4-2. Poza tym jeśli chodzi o poważne kluby to tak gra tylko Atletico i to też nie do końca bo Simeone nigdy nie stawia w takim zestawieniu na dwóch klasycznych skrzydłowych, na jednej z flanek zawsze jest nominalny CM czyli Saul lub Koke.

Nie interesuje mnie za bardzo, co myśli Kovac w tej chwili. Jak dostanie Wernera, a dostanie prawie na pewno, to jedyną opcją żeby go sensownie zmieścić w składzie będzie ustawienie go obok Lewego. Jak będzie chciał mieć wyniki, to nie będzie sobie mógł pozwolić na trzymanie go na ławce.

Zresztą to już w ogóle może nie być Kovac. :razz: A jak będzie to Kovac, to kadra na tyle się zmieni, że lekka zmiana formacji (która nawet teraz nie jest wykrystalizowana) nie powinna być problemem...

Tak jak napisałem gra wiele klubów, gra tak BVB w tym sezonie, Napoli... 4-4-2 w Atletico to zupełnie co innego, jak sam zauważyłeś. I to jest takie 4-4-2 mocno umowne i dość bliskie 4-2-3-1, bo jeden z napastników (w tej sytuacji Werner) ma dużo więcej swobody i o coś takiego mi chodziło.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Stycznia 2019, 00:21
BVB na bank 4-2-3-1 z Reusem za napastnikem, z przodu Alcacer lub Goetze na fałszywej 9.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Stycznia 2019, 12:01
Cz4rny1337 napisał(a):
Daily Mail: Barcelona wraca po Williana i proponuje Malcoma + hajs, lacznie 50m funtów.

po chwili rowniez Sky Sports mowi to samo

:rotfl: To jest tak nierealne

Ja nie wiem, w Barcelonie chyba wciąż są pod wrażeniem meczu życia Williana który zagrał akurat przeciwko nim

biorąc pod uwagę że jest w tym ziarno prawdy

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Stycznia 2019, 13:05
Dla Chelsea byłby to idealny deal, przecież to, że Malcom nie ogarnia w Barcelonie nie oznacza, że nie da sobie rady w Chelsea a nawet gdyby, gość jest młody więc zawsze tak czy siak będziesz mógł go jakkolwiek spieniężyć bo chętnych choćby w Lique1 brakować nie będzie. Przecież jak oni na to nie pójdą to będzie idiotyzm.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Stycznia 2019, 13:07
Bakan napisał(a):
BVB na bank 4-2-3-1 z Reusem za napastnikem, z przodu Alcacer lub Goetze na fałszywej 9.

Tak to jest przedstawiane na grafikach, ale Reus gra tak naprawdę w jednej linii z Alcacerem, zmieniają się stronami, czasem jeden się więcej cofa, czasem drugi.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Stycznia 2019, 13:08
dobry deal z tym willianem. od biedy mógłbym również się zgodzić, żeby malcom jednak został w barcelonie i willian też tam poszedł np. za darmo

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Stycznia 2019, 13:21
ja mam cichą nadzieje, ze Willian ma dość szkalowania go, zadzownił do Kii i ten tera rozpuscil plotke o zaineresowaniu Barcy, zeby wycisnac wiecej hajsu z chinskiego klubu, o czym nawet wspomina Simone Stones [Dalian Yifang] albo po prostu chca hajs sam od Barcy, a wtedy sezon dokoncza hazard, pedro, CHO i ruben na skrzydlach, taka sytuacja. I moze to przekona CHO, zeby został, a klub zarobi

ehhhhh, jakby go sprzedali........

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Stycznia 2019, 13:33
50M w keszu + Malcom za Williana, dobrze rozumiem?

Powrót do góry

Lokalizacja: Bitch, I walk around North Lauderdale, like Fuck err'body!
  Wysłano: Piątek, 11 Stycznia 2019, 13:39
serwus napisał(a):
dobry deal z tym willianem. od biedy mógłbym również się zgodzić, żeby malcom jednak został w barcelonie i willian też tam poszedł np. za darmo

to

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Stycznia 2019, 13:52
cyniu napisał(a):
50M w keszu + Malcom za Williana, dobrze rozumiem?

Podobno tak, przy okazji dowiedziałem się że Barca już w lecie robiła ruchy w tym kierunku i niby Chelsea miała odrzucić 70mln za Williana, nie wiem o co chodzi, czy chcieli wyciągnąć więcej i się przejechali na tym bo Barcelona zerwała se negocjacje (chyba się Malcolm pojawił, dobrze pamiętam?) czy uznali że Willian jest zbyt cenny, tj. będzie potrzebny i nikogo na jego miejsce nie sprowadzą.

Koniec końców Willian dla Barcy to opcja rezerwowy na, nie wiem, 3 lata max a pewnie liczby miałby lepsze grając dla Barcy, ceny są pojebane ale IMO taki Willian mógłby odnaleźć się w Barcelonie

I tak nic tego nie będzie jbc

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Stycznia 2019, 14:53
mzmigrod napisał(a):
Bakan napisał(a):

Tak to jest przedstawiane na grafikach, ale Reus gra tak naprawdę w jednej linii z Alcacerem, zmieniają się stronami, czasem jeden się więcej cofa, czasem drugi.

Grafiki grafikami ale heatmapy przeczą twojemu stwierdzeniu. Większość kontaktów z piłką Alcacera odbywa się w okolicach 16 przeciwnika, Reus natomiast jest wszędzie, łącznie ze swoją połową + często operuje na skrzydłach co jednoznacznie wskazuje na to, iż jest on typowym ofensywnym pomocnikiem grającym za „9” a nie napastnikiem będącym z nią w parze.

Porównałem to też teraz z Napoli gdzie jest faktyczne 4-4-2, w tym wypadku Milik+Mertens (3:2 z Bologną) i tu sytuacja wyglada zgoła inaczej. Mertens jako bardziej mobilny operuje sporo z lewej strony, bardzo rzadko jest na prawej, kontakty z piłką na własnej połowie raczej epizodyczne. Gra bocznego napastnika Mertensa to całkowicie inne poruszanie się niż grającego za napastnikiem Reusa, który jest dosłownie wszędzie. Co do Milika sporo w polu karnym i w okolicach połowy, po stronie defensywy przeciwnika (Alcacer mający za plecami Reusa nie cofa się niemal w ogóle pewnie dlatego, że dublowały się z Reusem).

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 41924 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2089, 2090, 2091, 2092, 2093, 2094, 2095 ... 2097  Następna strona