Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 28 Czerwca 2017, 20:22

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1773, 1774, 1775, 1776, 1777, 1778, 1779 ... 1788  Następna strona
Transfery 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Transfery
  Wysłano: Czwartek, 15 Czerwca 2017, 23:51
Sidd aka AlbatrBoss napisał(a):
Myślałem, że Tuchel ma iść do Świętych. Jeśli Conte odejdzie to Pepa nikt nie powstrzyma przed wygraniem BPL

Mauro P.

Weź ją na chatę, ogarnij Scrabble i przypadkiem układaj same romantyczne słowa typu - seks, stosunek, miłośc, wilgotno itp, itd. Miłośc pamiętaj połóż tak, żeby ostatnia głoska zaliczyła mnożnik x9 i rozjebałeś to.

soulkast napisał(a):
niech mi taki czytacz jebany inteligent rozwiąże potrójną całkę eliptyczną ograniczoną trójkątnym kołem, a potem mi mówi, że jestem umysłową amebą

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 00:00
Rupert napisał(a):
Otamendi I stones podołają

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Liczę na jakąś ich wspólną kontuzję na treingu. Ota ostatnio prawie Jesusa skasował, także tego.
Przewiduję w najgorszym razie walkę łeb w łeb z Totkami

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 04:21
2017 a wy wierzycie jeszcze w pierdoleni pilkarzy o woli zostni w klubi

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
FEJM

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 06:58
terra napisał(a):
MagikDeLow napisał(a):
Ale o czym Ty teraz mówisz? Gościu zadebiutował w wieku 17 lat wiec ten jego kontrakt to był ten dla dzieciaczków, potem jego pensja tam wzrosła bo Galliani dał mu podwyżke. Teraz miałby zarabiać 5mln i zarabiałby najwiecej w drużynie co we Włoszech to jest w chuj. Po prostu z rodzinką rzucili sie na jeszcze wiekszy hajs jak typowy murzaj co wcześniej uciekał przed lwem, a teraz kopie w piłke bo ktos go tam odkrył.

:lol: :lol:

Donnarumma musiałby być niezrównoważony żeby odrzucić ofertę Realu
no faktycznie, bo jak dostanie 6mln za sezon w realu mu kibice i media beda wybaczac błedy tak jak w mediolanie, gdzie miał nad sobą parasol ochronny, ze wzgledu na status wychowanka

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 08:41
Sidd aka AlbatrBoss napisał(a):
Myślałem, że Tuchel ma iść do Świętych. Jeśli Conte odejdzie to Pepa nikt nie powstrzyma przed wygraniem BPL

Przypominam, że w tej lidze jest jeszcze Manchester United.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 08:47
No, Crystal Palace też, tylko co z tego? :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 08:52
Nie ciężko było zgadnąć kto pierwszy odpisze na ten post xD

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 08:54
Kibice Milanu chyba zapomnieli jak GiGi wyruchał Inter, nie zdziwie się jak Mino go wyśle do Chin za 20 milionów Euro za sezon.
Co do hajsu to PSG ponoć oferuje 10 mln euro za rok gry.
Tak czy siak dostał szanse i powinien z szacunkiem przyjąć kontrakt, te dzieciaki są strasznie zepsute.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 09:01
Emdowu1911 napisał(a):
Nie ciężko było zgadnąć kto pierwszy odpisze na ten post xD

Największy kocopolarz i ignorant na tym forum, to było pewne.

Nie rozumiem zbytnio hejtu na Gigiego. Gówniarz, którego urobił stary wyga Raiola, dla którego to było proste jak polanie frytek keczupem. :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 09:19
Mino miał dobry kontakt z Milanem i ma okropny kontakt z ekipą z Madrytu.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 09:26
No to może jednak nie Szczęsny, a Gigi do Juve? :roll: Teraz Milanowi byłoby spoko, gdyby wyciągnęli Skorupskiego. Lepszego chyba nikogo nie znajdą.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 09:51
A czemu on nie chce tego kontraktu podpisać?
Szkoda mi trochę Milanu bo takie kozackie transfery zrobili.

Jest jakaś magia w patrzeniu na lecących samobójców. Część spada spokojnie. Pewnie są pogodzeni z losem, jakby doświadczyli już wszystkiego. Resztę po puszczeniu barierki ogarnia panika - dopiero zrozumieli co tak naprawdę zrobili, że problemy ostatnich dni, tygodni można było rozwiązać. Teraz czeka na nich tylko twarde jak beton lustro wody.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 09:52
>bądź kibicem MU
>na dodatek bezczelnie sugeruj, że MU może być na poziomie Chelsea Conte i City Guardioli
>nazywaj ignorantem kogoś, kto to wyśmiał

Pinky F. napisał(a):
Bo kupują zawodników z lig, które znają lepiej, bo w nich pracowali? Poza tym Guardiola ściągnął takiego Sane, ale ściągnął też Stonesa za milion milionów, który przeważnie gra gówno. Za to Klopp ściągnął z Southampton Mane, który był najlepszym zawodnikiem w niezłym sezonie Liverpoolu, a z Bundesligi kupił takiego Kariusa, który jedyne co zrobił to ośmieszył siebie i Kloppa. Poza tym na korzyść sprowadzania zawodników, którzy nie grają w Premier League są ceny. Taki przykładowy Tottenham będzie chciał za swoich zawodników o wiele więcej niż jakaś Borussia Dortmund.

No jednak nie do końca tak jest, bo przecież Mourinho w BPL spędził summa summarum chyba najwięcej czasu spośród wszystkich lig. Transfery do United? Wszyscy zawodnicy sprowadzeni spoza Anglii. Z Guardiolą to się zgodzę, on ma coś takiego, że lubi ściągać zawodników, z którymi gdzieś tam się zetknął. Stones to jeden transfer z BPL na bodajże 8 czy 9 spoza Wysp; no i to, jak chujowo się spisuje, jest raczej potwierdzeniem mojej tezy, że ogólnie rzecz biorąc nie warto kupować od angielskich klubów, już nawet nie ze względu na jakość samych zawodników, ale ze względu na stosunek cena/jakość. "Znajomość ligi" to argument inwalida przy tych wszystkich Schneiderlinach, Fellainich, Shawach, Lovrenach, Lallanach i dziesiątkach innych. Kante i Wijnaldum to były okazje i szczególne przypadki, bo ten pierwszy: 1) o ile dobrze pamiętam miał klauzulę 2) widać było, że to akurat ponadprzeciętny gracz 3) świetna gra także w reprezentacji Francji choćby na Euro, natomiast drugi zwalił się z hukiem do drugiej ligi, przez co był do wzięcia za sensowne pieniądze - to sprawiło, że interesowały się nim też kluby spoza BPL, co normalnie jest nie do pomyślenia właśnie ze względu na stos. cena/jakość. Mane Klopp chciał już w BVB jak ten grał w austriackiej BL, no i o ile sprawdził się w 100%, o tyle kwota transferu też mała nie była i pamiętam, że sami kibice Liverpoolu pukali się w głowę.

Generalnie sam w dużej mierze potwierdziłeś to, co piszę. Na korzyść sprowadzania zawodników spoza BPL są ceny. Po co więc kupować Pickforda? Po co?

Graf napisał(a):
mzmigrod napisał(a):
Sami sobie odpowiedzcie na pytanie, dlaczego jedyni poważni trenerzy, jacy się w tej lidze ostatnio pojawili, jak ognia unikają kupowania z BPL w porównaniu do ich poprzedników.

Mogę tylko zgadywać na ile cenisz Kloppa, ale o ile sam byłem przekonany o zaciągu z Niemiec przed rokiem, tak teraz wiem, ze nic nie jest pewne. Najlepsze transfery? Wijnaldum i Mane z Newcastle i Soton. Główny cel na to okienko? Van Dijk z Soton. Po drodze był oczywiście świetny transfer za friko w postaci Matipa, ale i mniej trafieni Klavan czy (na ten moment) Karius.
Conte wcale nie uczynił Kante celem transferowym nr 1, a Marcosa Alonso i Mosesa etatowymi wahadłowymi. Wcale nie odzyskał zaznajomionego z realiami BPL Luiza. Czemu tak zalezy mu teraz na Lukaku?
Guardiola nie bal się wydać sporej kwoty na Stonesa.
Takze kolejny raz kulą w płot, panie mzm.

Ale tu nie chodzi o żaden zaciąg z Niemiec konkretnie, tylko z innych lig. I różnica między "nietrafionymi" Klavanem czy (na ten moment) Kariusem jest taka, że łącznie kosztowało to klub chyba mniej niż 10 milionów, a i tak Klavan prezentuje poziom niewiele gorszy od Lovrena kupionego za 30 czy 40. I właśnie w tym sęk. Mane i Wijnalduma już wyjaśniłem, zresztą to wyjątki, kto jak kto, ale kibic LFC powinien doskonale o tym wiedzieć po doświadczeniach ostatnich okienek.

Z tym Luizem to nie wiem czy jesteś głupi czy udajesz, to znaczy, jak mawia klasyk: "nie wiem, ale się domyślam". Całą dyskusję toczymy na temat sprowadzania graczy z Wysp vs spoza Wysp głównie w kontekście ceny i wchodzi taki Graf i pisze, że przecież David Luiz zaznajomiony z realiami BPL, więc co ja w ogóle. :lol: :lol: LUIZ PRZYSZEDŁ Z PSG za całkiem przystępne 35 milionów, za kurwa tyle samo ile dzisiaj Pickford zmienia Sunderland na Everton. Wnioski sam wyciągnij, choć może to być zbyt trudne.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 10:43
Griffin71 napisał(a):
A czemu on nie chce tego kontraktu podpisać?
Szkoda mi trochę Milanu bo takie kozackie transfery zrobili.

Hajs + chciał klauzulę w kontrakcie, że jeśli Milan nie awansuje do LM to kwota odstępnego będzie miała wynosić 10 milionów euro. A ten cep Raiola grozi Milanowi procesem, jeśli posadzą Donnarummę na ławce xd Montella już rozgląda się za nowym bramkarzem. Mówi się o Neto i Leno.

Even the longest of nights turn days

Ty nadal możesz walczyć z wiatrakami, mnie nie skusisz
Poza paroma dawno już straciłem wiarę w ludzi"

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 11:14
>bądź hejterem MU
>wyśmiewaj drużyne co wygrała 3 puchary w pierwszym sezonie i rozegrała jakieś 60 spotkań
>stawiaj ich w jednym rzędzie z Crystal Palace i rób z nich kompletnych nieudaczników przy wspomince na ich temat
>dziw się że ktoś nazywa cię ignorantem

a w dodatku kocopolarzem. już się popisałeś przy stawianiu, że Anderlecht jest o klase lepszym zespołem niż Rostow, a Benatia to ten sam poziom obrońcy co Bonucci, a Rugani wcale nie jest gorszy, a swego czasu Ogbonna go czapką nakrywał. ynaf dude, ynaf. :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 11:30
Haha jakby te ploty z odejściem Ronaldo z Realu były prawdziwe, to byłoby wyjątkowo ciekawe okienko transferowe :D

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 11:36
To już kibice Arsenalu nawet nie liczyli Tarczy Wspólnoty jako trofeum, a z United co chwile "ooo 3 trofea"

A z tym Ronaldo to faktycznie mogłoby być ciekawie, ale to samo było chyba 4 lata temu a i tak został, więc bym się nie napalał

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 13:21
Fajnie ktoś na tt dał o Donnarumie, że w Milanie byłby Bogiem przez całe życie, a w Realu przez pół roku będzie oklaskiwany a później zaczną się gwizdy.

Ciekawy ten Klassen w Evertonie, bo parę miesięcy toczyła się dyskusja czy Gylfi to odpowiedni następca Barkleya (która potem obróciła się w mieszanie tego drugiego z błotem, całkowicie słusznie zresztą). Teraz ten drugi zdaje się wnosić niewiele ponad mityczny status homegrown i w sumie chuj wie co dalej z tą dwójką, Islandczyk będzie odchodził uż. Griffin?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 13:45
Cytuj:
Dla chińskich właścicieli #Dollarumma nie jest na sprzedaż.
W wywiadzie Yonghong Li powiedział "wydałem 800 milionów na milan, myślicie że zbankrutuję jeśli nie zaakceptuję 40 milionowej oferty za tego bramkarza?"
Młody zawodnik zostanie odesłany na roczną banicje na trybunach i w meczach Primavery (jak mu Gattuso pozwoli) i potem może odejść.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 16 Czerwca 2017, 14:05
ABC podaje, że Cristiano nie przekazał Realowi chęci odejścia. Oby, bo zaczyna się robić poważnie.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 35758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1773, 1774, 1775, 1776, 1777, 1778, 1779 ... 1788  Następna strona