Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 20 Sierpnia 2019, 01:42

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 259, 260, 261, 262, 263  Następna strona
Serie A - liga włoska 

Kto wygra ligę w sezonie 2016/2017?
Juventus 57%  57%  [ 37 ]
Napoli 17%  17%  [ 11 ]
Roma 8%  8%  [ 5 ]
Inter 3%  3%  [ 2 ]
Milan 11%  11%  [ 7 ]
Fiorentina 2%  2%  [ 1 ]
Inna drużyna 3%  3%  [ 2 ]
Liczba głosów : 65

Serie A - liga włoska 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Serie A - liga włoska
  Wysłano: środa, 30 Stycznia 2019, 20:05
Chiesa dziś występ kompletny, 10/10. Latem do Juve?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 30 Stycznia 2019, 20:27
Spokojnie.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: środa, 13 Lutego 2019, 20:27
Cytuj:
Luciano Spalletti wypowiedział się na temat sytuacji z Mauro Icardim.
W środę Inter poinformował o mianowaniu Samira Handanovicia nowym kapitanem. Słoweniec zastąpi w tej roli Mauro Icardiego.

Do sprawy postanowił odnieść się trener ekipy z Mediolanu, Luciano Spaletti.

- Decyzja o odebraniu mu opaski była trudna i bolesna. Kierowałem się jednak dobrem całej naszej wspólnoty i klubu. Powołałem go na mecz z Rapidem, ale on nie chciał tam jechać. To dla nas bardzo ważne spotkanie. Nie mogłem podjąć innej decyzji, jak pozbawić go kapitańskiej opaski.

- To ciężko moment. Myślę, że przyjdzie czas, aby wyjaśnić tę sytuację. Nie chcę jednak wypowiadać się na temat spraw kontraktowych, ponieważ nie mam zbyt wiele do powiedzenia w tej kwestii — powiedział włoski szkoleniowiec.

Czyżby szykował się letni transfer?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Lutego 2019, 20:36
Pewnie Real albo Barcelona.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lutego 2019, 14:09
tak mają wyglądać koszulki Milanu na nowy sezon, piękne

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lutego 2019, 15:20
wszystko jest kawalem oraz zartem

Ostatnio edytowano środa, 5 Czerwca 2019, 12:24 przez bloody hell, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Lutego 2019, 15:40
Wolę szerokie pasy, ale ta koszulka wygląda dobrze

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 13:34
Są tu jacyś kibice Napoli? Zastanawia mnie gdzie leży problem tego klubu i co sprawia, że Juve odjechało już im tak mocno. Wcześniej zwracałem uwagę na to, że ten zespół kadrowo odstaje od rywali z Turyny tylko zastanawia mnie trochę dlaczego. To aż taka przepaść finansowa? Brak prestiżu? Zła opinia miasta?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 13:53
Zapytaj czemu Torino nie wygrywa już ligi może co?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 13:55
Bakan dzisiaj poza kontrolo w temacie sport

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 14:04
Czyli jeśli ktoś na FORUM DYSKUSYJNYM porusza wątek w celu PODJĘCIA DYSKUSJI to jest to powód do śmiechu i hihi poza kontrolo? Bawcie się dobrze.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 14:07
Ale już się przypierdalacie bez sensu teraz, wiadomo, że Bakan leci za mocną wczutą czasami, ale ty Lidwin to chyba naprawdę musisz się nudzić szukając tylko rzeczy do której można się przyjebać.

Wpłacajcie pieniążki e-koledzy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 14:13
Pozdro

Ostatnio edytowano Wtorek, 4 Czerwca 2019, 18:29 przez Piters, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 14:29
Odkąd pamiętam, a jestem tu praktycznie tyle co Bakan zawsze pierdolil głupoty i był wyjaśniamy. Rok w rok, bite 12 lat. Ta nagonka która próbujecie wmówić teraz trwała od zawsze. Zmieniali się tylko userzy którzy po prostu stwierdzali że to przypadek nieuleczalny jest

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 14:54
Bakan napisał(a):
Są tu jacyś kibice Napoli? Zastanawia mnie gdzie leży problem tego klubu i co sprawia, że Juve odjechało już im tak mocno. Wcześniej zwracałem uwagę na to, że ten zespół kadrowo odstaje od rywali z Turyny tylko zastanawia mnie trochę dlaczego. To aż taka przepaść finansowa? Brak prestiżu? Zła opinia miasta?

Neapol = Południe Włoch czyli najbiedniejsze regiony. Stadion San Paolo jest stary i to chyba jeszcze właścicielem jest miasto (bo tylko Juventus i Udinese mają stadiony na własność i czerpią 100% zysków). Mało ludzi przychodzi na mecze Napoli co ostatnio nawet De Laurentiis o tym mówił, ale nie mogę znaleźć wypowiedzi. Napoli marketingowo to poziom średniaka seriea zapewne. Pomimo, że uwielbiam stroje Kappy, to ile oni mogą dać milionów kontraktu w porównaniu z Adidasem/Nike/Pumą?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 17:00
Co znaczy, że "Juve odjechało już im tak mocno"? Ogólnie czy w tym sezonie? Napoli jako klub nigdy nie było i nie będzie nawet blisko Juventusu. Fakty są takie, że Juventus ma 34 mistrzostwa, przy 2 Napoli. No fajnie, że grał tam kiedyś Maradona.
Przepaść finansowa. Przychody 16/17 Juventus 405 mln, Napoli 200. Dlaczego Napoli odstaje kadrowo? Prestiż swoją drogą ale Napoli wydaje na kontrakty ponad dwa razy mniej, jest pod tym względem na 5 miejsu w lidze. Pierwszy powód dlaczego trudno ściągnąć klasowych zawodników. Taki Milik pod względem zarobków 5 w Napoli, a w Juventusie 17 zawodników zarabia więcej niż on. Przykład Vrsaljko, którego bierze Inter i dostaje kontrakt wyższy niż Milik, a Napoli w tym czasie ściąga Malcuita i daje mu dwa miliony niższą pensję niż taki Chorwat. Po drugiej stronie biega ultachujowy Mario Rui, z którym w składzie ciężko myśleć o wygrywaniu z kimś lepszym. Z resztą cała obrona poza K2 to żart. Słaba polityka transferowa. Jeśli nie chcesz ściągać uznanych graczy to chociaż wybierz dobrze tych perspyktywistycznych. Inter bierze Skriniara, Napoli w tym czasie Maksimovicia. Wzmocnienia ataku? Ounas, Younes i Verdi :dunno: De Laurentis jak słyszy 35 milionów za Piątka to się puka w czoło i kończy negocjacje, a w lato pewnie i tak weźmie jakiegoś chujowego Włocha za ponad 20. Cała kadra to przeciętniactwo, zwłaszcza słabo to wygląda teraz jak obniżyli noty Hamsik, Mertens i Insignie. Pierwszy już w Chinach, Mertens prawdopodobnie po sezonie, a Insignie na 90% odchodzi w lato. Kadra niby szeroka ale co z tego jak połowa zawodników na poziomie ligowych średniaków. Ancelotti może stara się coś z tego ulepić ale nie ma nikogo kto mógłby to pociągnać wyżej. Nie ma co porównywać Napoli z Juventusem, tym bardziej oczekiwać równorzędnej walki.
Święcicki pisał "Ancelotti nie przyszedł do Napoli, by w pierwszym sezonie odebrać mistrzostwo Juventusowi. Po kupieniu Cristiano Ronaldo, De Laurentiis zdał sobie sprawę, że na razie będzie to niemożliwe. Poszedł więc w innym kierunku. Powolnej transformacji drużyny, stawianiu na młodych, rozwijaniu szerokiej kadry."

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 4 Marca 2019, 18:28 przez caus, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 17:53
To też spoko wybrał sobie kandydata do budowania potęgi Napoli w lidze. Ancelotti, który z najsilniejszym Milanem na świecie, nie potrafił ugrać tej SerieA

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 4 Marca 2019, 18:40
Ok. Generalnie poruszyłem temat bo w tamtym sezonie był moment, że było naprawdę blisko by zdetronizować Juve (poprawcie mnie jeśli się mylę ale zdaje się, że: wygrany mecz bezpośredni, potem jakieś wpadki i skończyło się jak zwykle) i wówczas wydawało mi się, że wejście na poziom realnej walki z Juventusem to kwestia zakupu 2-3 cracków i poszerzenia kadry. Dziś cała Serie A w tym właśnie Napoli zostało już na tym etapie totalnie zgwałcone przez Starą Damę a ja mając De Laurentisa za człowiek majętnego i zakochanego w klubie zacząłem zastanawiać się nad przyczyną. Wcześniej słyszałem wypowiedzi prezesa Napoli, że ciężko zakontraktować kogoś ciekawego bo zawodników odrzuca na myśl o mieszkaniu w skorumpowanym i niebezpiecznym Neapolu plus kojarzę wypowiedź Cavaniego, który po transferze do PSG mówił, że w końcu jest normalnie bo może wyjść na zakupy czy obiad nie obawiając się, że zaraz w miasto pójdzie cynk o jego obecności w miejscu publicznym, który będzie się wiązał ze szturmem fanatycznych kibiców chcących zedrzeć z niego ubranie.

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Czwartek, 7 Marca 2019, 20:23
Roma bez trenera

Powrót do góry
I Mistrz Quizwania

Wysłano: Piątek, 8 Marca 2019, 16:53
I cyk, Rainieri trenerem Romy
XDDD Fusion chodź tu
Spoiler:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 259, 260, 261, 262, 263  Następna strona