Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 22 Października 2018, 14:57

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4353 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 214, 215, 216, 217, 218
MMA Panowie MMA 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: MMA Panowie MMA
  Wysłano: Czwartek, 11 Października 2018, 12:38
Tu akurat wiele zależy od samego Khabiba i tego jak potraktuje go komisja w Nevadzie. Ludzie z AKA twierdzili przed walką, że jeśli wygra z Conorem to albo ema, albo superfight z GSP. Także akurat walka z Tonym, przynajmniej teoretycznie, jest najmniej prawdopodobna.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Czwartek, 11 Października 2018, 14:28
ja to bym chciał zobaczyć woodley vs khabib

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Października 2018, 19:00
http://www.mmarocks.pl/ufc/khabib-szant ... ciem-z-ufc
:bowdown:
JAK To ktos napisal "Fajny ten Khabib, taki nie za ustepliwy" :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Października 2018, 20:10
2do5 napisał(a):
ja to bym chciał zobaczyć woodley vs khabib

Woodley to byłby stylistycznie najtrudniejszy rywal dla Khabiba, nie wiem czy ktoś ma lepszą obronę przed obaleniami od Tyrona.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Października 2018, 21:33
Plus Tyron jednak jest dużo silniejszym typem od gości w lekkiej, a tam no nie ma zapaśnika na poziomie Khabiba i chyba tylko Tony może stawić mu jakiś opór, bo jest cholernie nieszablonowy.

Co do tego odejścia to będę jeszcze bardziej szanował Khabiba niż wcześniej, chociaż jeśli tego nie zrobi to u wielu może stracić przez te słowa. Conor na pewno mu to wypomnie.

Moris serio uważasz, że Lewis zasługuje na walkę o pas? Ja wiem, że w ciężkiej passa trzech zwycięstw z rzędu to dużo, ale warto chyba zobaczyć jakie one były. Z Tyburą przegrywał ustrzelił. Walka z N'gannou była najnudniejszą walką jaką widziałem, tam powinien być remis, chociaż faktycznie Lewis był ciut bardziej aktywny. Z Volkovem też cała walka w pizde dopiero ostatnią akcję odwrócił jej los, a przewaga Volkova była dużo bardziej widoczna niż Tybury. Ja widzę dwie lepsze kandydatury w sumie to jedną bo Blaydes ma już walkę z N'gannou zaplanowaną, ale 4 wygrane w tym z Huntem i Reemem. Ale imo najlepszą opcją byłby rewanż z Miociciem. Stipe był pierwszym gościem w ciężkiej, który bronił pasa tyle razy i wydaje mi się, że zasługuje na to. Wiem, że 3 obrony to nie dużo, ale w ciężkiej nie było gościa, który by tyle wytrzymał.

Co do walki o pas półciężkiej to z jednej strony ją rozumiem, ale z drugiej nie wiem czy obaj zasługują na nią. Zwłaszcza Bones, bez wątpienia typ jest najbardziej kompletnym i chyba mógłby być najlepszy w historii, ale powinien dostać na przetarcie kogoś, a nie walkę o pas z miejsca.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Czwartek, 11 Października 2018, 21:37
po prostu potrzebowali main eventu, Cormier jest po kontuzji i miał nie walczyć w tym roku + chce skończyć kariere w marcu więc to będzie takie przetarcie dla hajsu z dużym chłopem
potem w styczniu Lesnar jeżeli nie wpadnie na dopingu i w marcu Jones jeżeli nie wpadnie

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 11 Października 2018, 22:18
Ja rozumiem czemu ta walka, doskonale zdaję sobie sprawę, że rankingi mało już znaczą. Tylko chciałem się do stwierdzenia ziomka, który napisał, że Lewis zasłużył.

Ale hmm co do tego co Ty piszesz. DC mówił wcześniej, że dwie walki i w marcu koniec. Myślisz, że odważy się na 3 walki w tak krótkich odstępach czasu? Co 2 miesiące nikt poza kowbojem chyba nie robił sobie tak krótkich przerw zwłaszcza, że Cormier jest już zaawansowany wiekowo i potrzebuję trochę więcej czasu na regenerację, a na Jonesa chciałby na bank być gotowy w stu procentach.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Czwartek, 11 Października 2018, 22:23
oczywiście że się odważy, ta walka jest z braku laku, dostał gościa bez defensywnych zapasów którego przeleży bez problemu i bez zagrożenia
jedyna zła rzecz jaka mu się może zdarzyć to odnowienie kontuzji
on mówił że 2 walki ale że właśnie styczeń-marzec bo teraz jest kontuzjowany, widocznie udało się szybciej zaleczyć
chociaż imo to jeszcze powalczy cały następny rok, skończy w wieku 40 lat ale przed 41 urodzinami a nie w dniu urodzin, szczególnie jeżeli się przytrafi jakiś uraz a nie zdąży zawalczyć ostatniej walki z Jonesem

a co do rankingów to jak mało znaczą? Lewis jest nr3 w rankingu (za Cormierem i Miociciem)
z ostatnich 10 walk przegrał tylko 1
oczywiście że zasłuzył

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Października 2018, 22:32
Na tą walkę na bank się odważy, bo Lewis robi raz dwa, stójkowiczem też jest lepszym od niego.

Po prostu uważam, że po ostatnich zwłaszcza dwóch walkach Lewis nie zasługuje na tittle shota, przegrał jedną ale ostatnie walki w jego wykonaniu są jakie są, sam przyznałeś, że ta jest z braku laku, po prostu uważam, że jeśli ma z kimś walczyć oprócz Jonesa i Brocka to tylko ze Stipe albo bronić pasa półciężkiej. Ale przyznam nie wiedziałem, że jest tak wysoko w rankingu UFC

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Piątek, 12 Października 2018, 16:45
Mi się osobiście nie chce oglądać 2 walki ze Stipe na ten moment
Poza tym gdyby to był Stipe to Cormier by czekał do stycznia na Lesnara bo jest świeżo po urazie a takiego teoretycznie dużo słabszego rywala który powinien mu leżeć odpierdoli przed śniadaniem i git, zawsze dodatkowy pieniądz

@edit
Cytuj:
Włącznie z walką z Lewisem zostały mi dwa pojedynki. Może to tak naprawdę będzie błogosławieństwo - nie będę musiał zamęczać się przygotowaniami do tej walki. Myślę, że i tak została mi jedna walka poza tą. Prawdopodobnie odbędzie się ona w marcu. Najbardziej chciałbym pojedynku z Jonesem, bo pokonał mnie dwa razy.

Bardziej opłacalna była walka z Lesnarem. Ja wybrałbym pojedynek z Jonesem, ale moja żona też ma coś do powiedzenia w tej sprawie.

Nie myślałem, że zawalczę na tej karcie, ale dostałem dobrą propozycję. Nie mogłem jej odrzucić. Szczególnie, że pojedynek jest z gościem jak Derrick, który nie jest znany ze swojego cardio. Zacznę walkę szybciej i narzucę na niego presję nawet z krótkimi przygotowaniami.

Nie zaakceptowałbym rewanżu ze Stipe Miociciem z tak krótkim wyprzedzeniem. Jest zbyt dobry. Nie mówię, że Derrick jest zły, ale Stipe mógłby mnie pokonać na wiele sposobów. Jest dobry w wielu aspektach MMA. Lewis musi mnie znokautować żeby wygrać.

wszystko się pokrywa z tym co pisałem, jedynie nie to że 3 walki zostały, a tylko dwie

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Października 2018, 08:13
Lewis zasłużył, bo wygrał z N’gannou i Volkovem, którzy byli bardzo wysoko w rankingu. To w jaki sposób się nie liczy. Miocic zasłużył jeszcze bardziej wiadomo, ale przynajmniej nie dają DC Lesnara z dupy, który zasługuje tylko przez nazwisko.

Co do lhw - ta walka musi się odbyć, lud jej chce, ten rewanż ma sens.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 13 Października 2018, 10:04
CO do Gus - Jones to ciekawe czy Janek dostał ofertę bycia back upem. Coś jak Usman przy Woodley - Till. Z czołówki LHW tylko Janek nie jest obecnie zestawiony i najbardziej zasługuje ze wszystkich, więc kto wie. Wczoraj mi gdzieś przemknęło info, że walcząca na UFC 232 Megan Anderson ma być ewentualnym zastępstwem dla Cyborg/Nunes, więc skoro obstawiają co-maina to maina tym bardziej powinni.

Marzy mi się zobaczyć w końcu Khabib - Tony. Tak jak ktoś wyżej pisał, na chwilę obecną Ferguson to jedyne zagrożenie dla Khabiba w tej kategorii wagowej. Koleś jest na tyle jebnięty, że pewnie sam wierzy w to że Khabiba da się pokonać. Pewnie dużo osób już widziało, ale polecam jego instagrama i filmiki treningowe na youtube ( https://www.youtube.com/watch?v=GQ1mT3XtH_Y ). Jeśli nie Tony, to potem Woodleya i GSP bym ustawił w kolejce. Jeśli nie oni, to zatrzyma go ojciec lub tak jak z Kliczkami (wiem że to ryzykowne w MMA) - czas.

Pomimo, że podczas Conor - Khabib byłem raczej #teamConor to uważam, że dla ogółu MMA dobrze się stało. Rozumiem, że wszystko się dzieje w Usa kraju wrestlingu, ale za dużo ostatnimi czasy przy walkach było tresh talkingu i medialnej papki. Nawet na polskich portalach typu WP po walce pojawiały się clickbaitowe nagłówki typu "McGregor zawieszony" w odniesieniu do zwykłego zawieszenia lekarskiego. :lol: Mam nadzieję, że Conor trochę ucichnie, ogarnie walki typu Diaz III i Silva, a dopiero po nich bym zestawiał go na ewentualny rewanż z Khabibem. Po tej porażce Conor będzie UFC trochę "mniej potrzebny". Na razie w trakcie najbliższych 6 miesięcy szykuje się powrót Jonesa i Lesnara, pożegnalna walka Cormiera, superwalki Cyborg vs Nunes czy Dillashaw vs Cejudo. Wiem że pewnie żadna z nich nie zapewni rekordowych sprzedaży, ale i tak wszystkie te pozycje są mocno medialne.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 20 Października 2018, 07:36
No i tak jak pisałem co w sumie było pewne jak techno w trendzie Rockhold wypada z karty i Weidman zmierzy się z Aligatorem

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4353 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 214, 215, 216, 217, 218