Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 18 Października 2018, 02:31

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41646 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1948, 1949, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954 ... 2083  Następna strona
Transfery 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Transfery
  Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 22:31
brethf napisał(a):
Kurde, wlasnie chcialem wkleic :( na stronie bbc tez jest. Czyli w sumie to jak oficjalka. Naprawde jestem w szoku, ze Sanchez nie wybral City.

A to nie City zrezygnowało z Sancheza po tym jak on nie chciał zjechać z tygodniówką?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 22:36
Ciezko powiedziec, ogolnie widac po wypowiedziach dziennikarzy, ze nie moga przebolec tego, ze Sanchez trafia do United. Od paru dni jest straszny dojazd do United, dawno takiego nie widzialem. Z zreszta jakby tak bardzo chcial isc do City to wybral by i mniejsza tygodniowke, no bo dlaczego nie? Ciezko mi tez uwierzyc zeby mial zarabiac 500k funtow/w. Wymiana za tragicznego w tym sezonie i slabego w poprzednim Mikiego bez doplaty to juz w ogole deal zycia, ile by nie zarabial.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 22:41
Witamy nowy no 7 :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 22:42
Ja mam nadzieję, że z Aubą Miki się odpali w Arsenalu :D Lepszy taki deal niż 20 milionów od City.

Ostatnio edytowano Sobota, 20 Stycznia 2018, 22:43 przez Ablazir, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 22:43
Chyba dla Arsenalu za gracza który i tak by odszedł w czerwcu, który stroi fochy i cała szatnia ma go dość w dodatku jego żądania finansowe to jakiś absurd dostali Mikiego który w grze kombinacyjnej Arsenalu może się sprawdzić i przypomnieć sobie dobre momenty z czasów gry dla BVB. Teraz jeszcze dopisać transfer Aubameyanga i jak na Arsenal okienko bardzo dobre.

A City zrezygnowało z Alexisa żeby w szatni nie było kwasu przez to ile by miał zarabiać. Z resztą pewnie Pogba się upomni o nowy kontrakt.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 22:45
No i jakby było to coś złego, chuj w ten hajs szczerze mówiąc XD

Szkoda mi kibiców Arsenalu, bo United sobie bierze od nich cracków jak Van Persie czy Sanchez, a oni w zamian dostają kurwa Silvestre, Welbecka czy Mikiego. :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 23:11
Może i Ciebie chuj ten hajs interesuje ale teraz każdy gracz który tam przyjdzie będzie chciał podobną tygodniówkę. Dlatego Bayern i City z niego zrezygnowało.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 23:13
Widzę ze łaska fana United na pstrym koniu jeździ bo jeszcze pamietam jakie były spusty nad Mkhitarianem na początku sezonu jak to on wspaniale nie gra

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Oskar to raczej experimental hip-hop w stylu Brockhampton.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 23:15
Jakbyś nigdy nie chwalił moreno czy lovrena za dany mecz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 23:17
Jeszcze co do transferów z Arsenalu do United to tak samo sobie wpada Real i bierze z Manchesteru jak kogoś chce Becks, RVN, Ronaldo.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 23:19
Albo De Gea

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 23:44
Spoiler:

Just met Henrikh Mkhitaryan outside hotel in central london. Big smile when asked about him nearly joining Arsenal! He’s out with Mino Raiola. Footage on #SSN shortly #AFC

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 20 Stycznia 2018, 23:53
ktory z zawodnikow ktorych ostatnio kupilo united gral lepiej niz w poprzednim klubie?
pytam serio, bo zawsze mam wrazenie ze ktokolwiek przyjdzie do united nagle gra najgorsza chujnie w swojej karierze XD

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2018, 00:33
Matić. Martial w sumie też spoko sobie poczyna. I to by było na tyle.

mzmigrod napisał(a):
No nie mam honoru, ale nie to jest dla mnie najważniejsze

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2018, 01:28
Według mnie wszystko wyszło najlepiej jak się dało.

Zatrzymanie Alexisa latem to było ryzyko, ryzyko, które się kompletnie nie opłaciło. Gość miał wyjebane, łamał zasady w ośrodku treningowym nawet się z tym nie kryjąc, pisał o tym zresztą niedawno Cross, że Sanchez od września był balastem, stracił zaufanie i kolegów z drużyny i sztabu szkoleniowego po tym jak transfer do City nie wypalił. Z drugiej strony to fantastyczny piłkarz, i Wenger go wystawiał licząc, że jednak wyjdzie to na plus - wyszło, w paru meczach. Klub musiał się go pozbyć w styczniu, oczyścić atmosferę, City nie chciało zapłacić więcej jak 20m funtów i na "ratunek" przyszło United. Ornstein mówi, że wymiana bez gotówki dla Arsenalu (ale pewnie i Felicevich i Raiola przytulili pokaźne kwoty za bycie agentami, a Alexis za podpis) i dla mnie to fair. Może boleć dupa, że po RvP znowu gwiazda drużyny odchodzi do United, ale to było najlepsze możliwe rozwiązanie. Arsenal dostaje Mchitarjana, może w United nie odpalił poza krótszymi okresami, ale to świetny zawodnik, który może odżyć, a który na pewno kosztowałby na rynku w okolicach 40m €. Alexis za dwa tygodnie nie byłby nic wart, przez kolejne 6 miesięcy robiłby sralnik w drużynie. A jeśli deal z Aubameyangiem się nie wysypie i dołączy do drużyny, to w porównaniu do tego jakie miałem oczekiwania wobec okienka to naprawdę wyszło ono świetnie.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2018, 01:34
Nic dodać, nic ująć.

Ciekawi mnie co w tym okienku z Welbeckiem, co pewien czas przewijają się jakieś plotki o Besiktasie.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2018, 02:22
bardziej co z Malcomem bo jakieś dymy ze Spurs a miał być już dealdone prawie :dunno:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2018, 09:45
Podobno Chicharito do Besiktasu.

No i fajnie by było, jakby Manchester sobie latem wziął kumpla Alexisa, Vidala. Same ziomy by napędzały przód. Alexis z Vidalem, Pogba z Martialem czy Lukaku. :cool:

Co do tego hajsu i kontraktu - dalej nie wiem who cares? Transfer Neymara odmienił grę, jeszcze niedawno cena za Pogbe była wyszydzana, a obecnie patrzę na nią jak na promocje. Teraz rzeczywiście, jeżeli sie mówi o tych 400k/week [w ogole nie wiem, czy ta kwota jest po podatku, czy to po prostu brutto, bo jak brutto, to raczej wyglada normalnie] dla Sancheza jest to dużo, jest to nowa, wysoka kwota. Ale jak przyjdzie renegocjować kontrakt Pogby czy Lukaku [czyli za rok albo dwa] to ta cena nie będzie robić wrażenia, bo w innych klubach też tyle zarabiają. Barcelona sprowadziła dwóch, kontuzjowanych grajków za ponad 200 milionów, a podejrzewam, że żaden z nich nie był nawet najlepszym zawodnikiem w swoim klubie. Trzeba płacić, nadpłacić, przebijać i tak dalej.

Ze strony sympatyka Manchesteru, który ma w chuju ile ten klub wydaje - i nie wiem dlaczego miałoby być inaczej i miałbym się tym przejmować - ten deal jest majstersztykiem. Zamiana zawodnika, który nie pasuje do klubu, jest niewypałem, nie zaaklimatyzował się w klubie, a grał na poziomie może przez jeden miesiąc, na jednego z najlepszych zawodników ligi [jak ktoś wyskoczy mi z tym sezonem to nawet nie będę reagował na jego trolololo XD]? Nawet wiekowo się to chyba zgadza, chociaż może Miki jest rok młodszy.

Ostatnio edytowano Niedziela, 21 Stycznia 2018, 10:29 przez Quetzalcoatl, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2018, 10:24
instinct napisał(a):
bardziej co z Malcomem bo jakieś dymy ze Spurs a miał być już dealdone prawie :dunno:

Według Ornsteina Arsenal wycofał się z negocjacji z powodu relacji ceny do tego co może Malcom zaoferować. Dziwne, bo to raczej oczywiste, że to bardziej byłby transfer z myślą o przyszłości, ale też rozumiem, że Arsenal chce ludzi bardziej na teraz - Miki / Auba. Sam jestem zawiedziony, liczyłem na to, że się z Malcomem uda i nawet deal, że kupujemy teraz i zostawiamy na wypożyczeniu w Bordeaux do końca sezonu byłby całkiem spoko.

Ogólnie trochę niepokojące jest to, że o naszej sile ofensywnej będą stanowić teraz trzej piłkarze tuż przed 30-tką (i 26-letni Laca) na potężnych (jak na AFC) kontraktach. Nie tak trudno jest sobie wyobrazić scenariusz, że za te 3 lata Spurs mogą sprzedawać Malcoma do jakiejś Barcy za 200 milionów, a Arsenal Mchitarjana do Hannoveru za 5 milionów. ;)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2018, 11:44
Fani angielskich klubów rzucających chore kwoty na pensje jakiś starych dziadków są po prostu najlepsi. Skończyło się wkurwianie na przepłaconych zawodników, tylko zaczyna bić się brawo, bo nie moja kasa w końcu XD

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 41646 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1948, 1949, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954 ... 2083  Następna strona